Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk együtt a bajba jutottakon! fórum

Segítsünk együtt a bajba jutottakon! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Macilány)
2010. márc. 8. 22:30

Én is láttam és annyira sajnálom.

De tudod Te, hogy mennyi embernek kéne segíteni, akik hasonló helyzetben vannak?

Csak tudod ők még nem mertek, vagy nem trudják, hogyan kell segítséget kérni.



Szégyellje magát az állam, hogy ilyen helyzetbe sodor minket!!!

2010. márc. 8. 22:11

Részletek:

[link]

2010. márc. 8. 22:01
Tegnap este az egyik kereskedelmi csatorna műsorában bemutattak egy hölgyet, aki rákos, egyedül neveli a fiát és el akarták árverezni a házát... nagyon szomorú a történetük. Sikerült összegyűjteni 250.000 Ft-ot, amit befizettek a végrehajtó cégnek, így haladékot kaptak decemberig és elengedték a kamatokat, de a tartozásuk még így is 4.000.000 Ft, amit ha nem fizetnek be év végén, akkor elveszítik a házukat és az utcára kerülnek. A műsor végén a párommal megbeszéltük, hogy segítünk nekik... nekünk havi 1-2 ezer forint nélkülözhető, de nekik nagyon sokat jelent. Felvettem a műsor készítőjével a kapcsolatot, aki ma válaszolt is az emailemre, megkaptam a hölgy számlaszámát és átutaltam az első havi "hozzájárulásomat". Úgy döntöttünk, ez minden hónapban megtesszük év végéig. Jó lenne, ha többen lennénk, akik segítenénk... 400 ilyen "felajánló" és meg lenne oldva szegény beteg hölgy lakhatása. Segítsetek ti is ha tudtok!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook