Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk együtt a bajba jutottakon! fórum

Segítsünk együtt a bajba jutottakon! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
33. badonyimariaeva (válaszként erre: 32. - D4464aaf8a)
2010. márc. 10. 22:06
Az a nyugdíj is tudod milyen kevés még egy embernek is nemhogy, még ötnek!
2010. márc. 10. 22:00
Én most olvastam, holnap megy Pestre, orvoshoz, és nem tudja még, hogy miből, talán az anyukája nyugdíjából...
31. badonyimariaeva (válaszként erre: 30. - Fb96cbba2f)
2010. márc. 10. 21:59

Szia!

Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, bár vannak egy páran akik "csak azért is" felbosszantanak, de próbálok átnézni rajtuk, Te is hagyd a csudába.



Jó lenne valahogy TIMI7110 -nek is valahogy segíteni.

Ma még nem olvastam a naplóját, de annyira sajnálom, szegény már teljesen ki van borulva és én nem tudom, hogyan lehetne rajtuk is segíteni.

2010. márc. 10. 21:08

Köszönöm Nektek igazán Kedves Tőletek!



Igen az Én életemben gyakran szembesülök problémákkal.Az Én munkám nem karitatív jellegű tevékenység ,ezt csak pluszban csinálom. Aki ismer személyesen itt, az ezt tudja.

S mindig azt mondom, meg kell oldani valahogy.

De most nem ez a lényeg.

Hanem az , hogy ami az én elvem, hogy nem engedhetjük meg azt , hogy egyetlen gyermek is éhezzen vagy fázzon. S ezek ellen teszek minden héten, ameddig tudok. Mert sajnos egyre több.

Most itt a Hoxán is érkeztek és érkeznek személyes privát levelek...próbálok gondolkodni, hogy hogyan sikerül megoldani , vagyis pontosabban enyhíteni a gondokat, s minél hamarabb megtalálni rá ismét az optimális megoldást.


Szép estét mindenkinek!

29. fb96cbba2f (válaszként erre: 25. - Kefekötőke)
2010. márc. 10. 20:56

Ahh...:)

Neked van valami közöd ahhoz, hogy én elkérek egy számlaszámot vagy nem?

Szerintem nincs...

Van egy jobb ötletem!!! Kérj Te is számlaszámot... Hmmm? Na ? Tetszik az ötlet?

S ha Nekem az "hülyeség", hogy kérek egy számlaszámot nyilvánosság előtt akkor az...:)

S micsoda kritikussal találkozom itt...:)

Ha nincs jobb dolgod mint engem kritizálni ...akkor tudok ajánlani néhányat amivel hasznossá teheted magad a társadalom javára... :)


S még valami, mert ez a fórum nem erre hivatott és jött létre..."Minden, amit a sípszó után mond, felhasználható Ön ellen. Joga van köszönni, joga van hallgatni, joga van letenni..."

28. kattyus (válaszként erre: 25. - Kefekötőke)
2010. márc. 10. 20:45
Szerintem ne bántsd Őt, mert nem tudod ki is Ő valójában.
27. d4464aaf8a (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 10. 20:16

Szia!!


Én is beleolvastam abba a naplóba, nem lehetne Őket is megírni a tv2 naplójába?? elküldeni a naplójának a linkjét??

26. badonyimariaeva (válaszként erre: 25. - Kefekötőke)
2010. márc. 10. 19:58

Neked meg mi bajod?


Egy jó szavad, vagy ötleted eddig nem volt, csak minden jó szándékú emberel kötözködsz.

Nem ezért indult ez a fórum..

Ha nem tudsz még csak tanácsot sem adni, akkor tovább lehet állni!

2010. márc. 10. 08:39

"Nem lehetett volna ezt a véleményt elmondani másképp? "

Mert

"a magadfajta naiva kikéri magának, ha valaki tanácsot mer adni neki."

Itt a példa. A világ nyílvánossága előtt kértél egy számlaszámot,függetlenül attól ,hogy talán jótékonyságszervezéssel foglalkozol,az első szándék lehet jóindulatú.

De akárkinek mondod magad,a nyílvánosság előtti meggondplatlanságot a nyílvánosság előtt lehet kritizálni.

Ja igen Te a kivételek közé tartónak tartod magad,A te hülyeségeidet nem szabad kritizálni.

Éreztem én ezt már akkor is amikor az első hozzászólásomat írtam.

24. fb96cbba2f (válaszként erre: 11. - Kefekötőke)
2010. márc. 9. 22:14

Elnézést mindenkitől de most picit nem értek valamit... mert...


Kefekekötőke!


Mióta ismersz Te engem? Nem emlékszem , hogy kávéztunk volna valahol....

Hogy ezt írd rólam:"a magadfajta naiva kikéri magának,ha valaki tanácsot mer adni neki. "


Nem vagyok naiva és főleg nem magamfajta...

Én csak segíteni szoktam már egy ideje és nem csak a szám jár hanem teszem a dolgom... Próbálja meg mindenki és tessék utánam csinálni amikor még éjjel azon rettegek , hogy a másnapi adomány elég lesz e. De ez most nem erről szól.

Hanem arról a stílusról ami itt megjelent... Én tudom, hogy vannak csaló emberek... s azt is tudom, hogyan lehet ezt a minimális esélyre kiküszöbölni....


S Ez a mondatod?

"Küldök én is neked egy számlaszámot és utalj majd! "

A válaszom :küldj...


Én nem támadtam itt senkit soha, mindent meg lehet mondani megfelelő stílusban...Én ezt tettem eddig is...

Akkor engem miért kell "magamfajta naivának nevezni" ? Nem lehetett volna ezt a véleményt elmondani másképp?

Köszönöm...

23. Macilány (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 9. 21:58
Írtam a Szalay Ádámnak emailt, hogy olvassák el ezt a naplót és ha tudnak segítsenek nekik, persze ez nem azt jelenti, hogy így is lesz, de itt vagyunk mi is, fogjunk össze értük is!!!!
22. fb96cbba2f (válaszként erre: 6. - Macilány)
2010. márc. 9. 21:57

Kedves Macilány!


Köszönöm...Kedves vagy.


Megírom az email címem...Köszönöm még egyszer.

21. Macilány (válaszként erre: 19. - 81Krisztina)
2010. márc. 9. 21:28
Timi naplóját olvasva neki pénzre és élelmiszerre van szüksége SÜRGŐSEN, ja és még pár jó szóra is, hogy ne adja fel, hogy érezze vele vagyunk!!!!!!
20. Macilány (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 9. 21:27
Köszönöm, hogy írtál nekem/nekünk a Timi naplójáról, elolvastam... döbbenet, úgy látom nagy szüksége van ránk! Segítsünk rajta, fogjunk össze!
2010. márc. 9. 20:52

ez jó ötlet, aki hoxa-s (vagyunk egy páran)szép dolog lenne ha segítene hoxás bajba jutott társain.

de ezt hogy lehetne kivitelezni? egyáltalán mire, mennyire van szüksége? pénz, ruhák, élelem...? ezeket ki kéne deríteni...

2010. márc. 9. 20:44

Nagyon szép és jó dolog amit csináltok.

De ha már ennyire benne vagyunk a gyűjtésben, itt van egy Hoxás kedves fiatalasszony TIMI7110 és kétségbeesetten írja a naplójában, hogy milyen nagy bajban van a három, vagy négy gyerekével, állástalan férjével élnek, és nem tudják, hogy mikor lakoltatják ki őket.

Talán nekik is lehetne gyűjteni!

17. Macilány (válaszként erre: 16. - Kefekötőke)
2010. márc. 9. 20:12

Köszönöm... és igen aláírom nem árt az óvatosság, de én tényleg nem magamnak gyűjtök, azon a szegény asszonyon és a fián szeretnék segíteni!

Ha valakit érdekel az email amit kaptam a TV2-től szívesen átküldöm bárkinek, csak küldje el az email címét...

16. kefekötőke (válaszként erre: 14. - Macilány)
2010. márc. 9. 19:52

Kedves Macilány!


Mindenképpen szép dolog mások bajának felvállalása,nem is azokat akarom bántani ,akik ezt teszik,de sokan halásznak a zavarosban.

Ugy-e itt a neten csak mi páran vagyunk??

Nem lehet veszélyes az kérés :,"add meg a számlaszámot"

Persze ez a kérdés csak költői.

Én ezt olvastam.Itt ez volt olvasható.


Az egészséges bizalmatlanság nem árt.


A küldetésedhez sok sikert kívánok.

2010. márc. 9. 18:18
Elnézést az idézet pontosan: "önkéntes terézanyuk"...
14. Macilány (válaszként erre: 11. - Kefekötőke)
2010. márc. 9. 18:17

Kedves Kefekötőke!


Aki kérte tőlem itt az email címet, annak én küldtem egy privát üzenetet, hogy küldje el az email címét nekem és én továbbítom a részére a Szalay Ádámtól kapott emailt, így biztos lehet benne, hogy valós adatokat továbbítok és nem magamnak gyűjtök. Gondolom nem túl egyszerű hozzájutni egy @tv2.hu email címhez, de ha valaki segíteni szeretne, de nem hisz az "önjelölt terézanyuknak" az megteheti azt amit én is tettem, írhat a naplo@tv2.hu email címre és elkérheti ő maga az adatokat... én ezt a kört már lefutottam és ezt akartam megspórolni azoknak, akik tudnak és akarnak is segíteni...


Legyen mindenkinek szép estéje!


Andi

13. kefekötőke (válaszként erre: 12. - 91c956613e)
2010. márc. 9. 17:17

Így van.

Nálunk a 4. emeletig feljönnek az"önkéntes terézanyuk" rákos gyerekek műtétjére,meg mit tudom én milyen mesékkel.Én meg hajtom el őket,nem azért mert nem sajnálom a rászorulókat,hanem nekem egyértelmű csalásról van szó.

Amiért itt belekotyogtam,az naivitás ahogy kérték a számlaszámot ki tudja kié,ki tudja ki küldi?

12. 91c956613e (válaszként erre: 11. - Kefekötőke)
2010. márc. 9. 16:06

Igazad van,hisz nem lehet eldönteni,hogy a pénz

kinek utaljuk.Sajnos sokan visszaélnek az adako-

zók jóságával.

11. kefekötőke (válaszként erre: 5. - Fb96cbba2f)
2010. márc. 9. 12:44

"Szeretném elkérni Tőled a számlaszámot amelyre utalhatok! "


Te tudod mit csinálsz,legalábbis a tapasztalat szerint a magadfajta naiva kikéri magának,ha valaki tanácsot mer adni neki.


Küldök én is neked egy számlaszámot és utalj majd!


Természetesen én is láttam a TV riportot, de én onnan,a szerkesztőségtől,vagy a családtól kérném a számlaszámot.

Nem vitatom a fórumindító jó szándékát,de ha belegondoltok ebben a formában vissza is lehet vele élni.

10. Macilány (válaszként erre: 9. - D4464aaf8a)
2010. márc. 8. 23:35
Jó, hogy vannak ilyenek is az országban... remélem segítenek Nekik is!
2010. márc. 8. 23:24

Ahogy a jótevő BAlázs Palit, vagy Lajcsit megsimerte már az ország, sok emberen segítettek, talán összehoznak egy segélykoncertet...


Annak a Nagykanizsai - Józsinak is segítettek a jótevő emberek, Akiket szintén itt ismert meg az ország, Ő itt lakik a szomszéd utcában, és már össze is futottam vele, Akiket az elhunyt anyjuk hagyott milliós tartozásban a sérült testvéreivel...


Azóta már beköltöztek a szociális bérlakásukba, egy tízemeletes házban kapták meg...

8. Macilány (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 8. 23:19

Szia!


Igen értem mit akarsz mondani és igazad is van, de látod az államra nem számíthatunk, így magunk kell megoldjuk a problémáinkat és a mások problémáit...


Jó éjszakát!

2010. márc. 8. 23:18

és úgy került ebbe a helyzetbe, hogy amikor megszülte a fiát, akkor benne hagytak a császármetszés után egy gézlapot, vagy mi is volt, és éveken át félrekezelték, és most szarcomás szerencsétlen asszony... :((


A szíven szakad meg értük, és más hasonló sorsúakért...

6. Macilány (válaszként erre: 5. - Fb96cbba2f)
2010. márc. 8. 23:18

Kedves Holdleány4


Küldtem neked egy privát üzenetet...


Köszönöm!

5. fb96cbba2f (válaszként erre: 1. - Macilány)
2010. márc. 8. 22:35

Szeretném elkérni Tőled a számlaszámot amelyre utalhatok!


Köszönöm szépen!

4. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 8. 22:32
Jól el írtam, mert jól fel mérgeltem magam, de érted, ugye?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook