Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk együtt a bajba jutottakon! fórum

Segítsünk együtt a bajba jutottakon! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2010. márc. 14. 11:27

Elnézést kérek előre is , hogy ide írom..de nem tudom mindenkinek külön privátban...s talán itt jobban is együtt vagyunk...


Segítsünk egymásnak!

Gondolkodni is!

Kérlek benneteket, hogy nézzük át együtt komplexen és próbáljon meg mindenki javaslatot tenni, mert együtt könnyebb. Együtt "a nehéz sem olyan nehéz".

(Amiben Én tudok segíteni összefogni néhány segítséggel az ügyet (mert csak közösen mehet ), feltérképezni a lehetséges megoldásokat, átbeszélni az érintettel és veletek,a kivitelezésben segíteni.) Élelmiszeradomány az ami az utóbbi időkben az én tevékenységeimnél jelen van...de itt nem főleg élelmiszersegély kell hanem más megoldás.

Kérlek benneteket ha valami javaslat van azt írjátok le...ez nagyon nagy segítség.


A Szalay Ádámnak már ment email? Jól értelmeztem?


Kérek mindenkit , hogy ezt az üzenetemet csak segítő szándékként olvassa el..vagy lépjen túl rajta..mert itt senki nem szórakozásból ír...arra van még számtalan fórum.

Össze kell fognunk..egy közösségnek ..kovácsoltvas ereje van..Én hiszek ebben.

2010. márc. 14. 11:00

Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak nem voltam itthon az elmúlt napokban, elutaztam a szüleimhez, ugyan ott is van internet, de nem nagyon léptem be, inkább velük töltöttem az időt...

Az email címet szerintem kiírhatom ide, hiszen ez nem titkos, de legyen inkább a napló email címe és hivatkozzatok arra, hogy a Szalay Ádámnak már írtunk egy emailt... a napló címe: naplo@tv2.hu


Írjatok ti is, hátha így többet el tudunk érni.

A Timi adatait nekem is tovább küldenétek?


Köszönöm!

2010. márc. 14. 08:15
Itt vagyok Én is , nem tűntem el...csak sajnos minden percem be volt osztva. Megkaptam a privát leveleket.H! várom vissza a részleteteket. De amit írtál az nem akadály.
2010. márc. 13. 22:04

Köszönöm ezt a nagy segítséget amit értünk tesztek!

R.H.72-nek elég sok mindent leirtam,de azt hiszem azok a naplómban is levoltak irva,és az elérhetőségemet is megadtam neki!Ha gondoljátok kérjétek el tőle!

Köszönöm, nagyon de nagyon!!

2010. márc. 13. 18:56

VAgy annak a sztárügyvédnek kellene írni, Aki a másik Családnak, a rákos Anyának, és fiának segített jogi ügyekben...


A Plasztikai sebész ikertesója, csak a nevét nem akarom kiírni...

2010. márc. 13. 18:54
Igen, és én is ráérek, hisz jelenleg a házimunkán kívül nincs más dolgom...
2010. márc. 13. 18:48
reméljük hamarosan feljön megint... mert nélküle nem tudjuk megcsinálni:( ha ma v. holnap sikerül összehozni, legkésőbb kedden az illetékes kezébe kerülhet a dolog...
86. fbb53e1d99 (válaszként erre: 85. - D4464aaf8a)
2010. márc. 13. 18:37
igen, láttam..azt hiszem negyed 5-kor..
2010. márc. 13. 18:36
Mert most pont nincs itt... Délután lépett be utoljára...
2010. márc. 13. 18:26

Timi!


Mért nem írsz valamit?

2010. márc. 13. 18:03

Timikém, majd valami elérhetőséget írjál privátban, légyszíves, esetleg 81Krisztinával megpróbálunk írni pár újságnak, az gyorsabb...


Mert a Naplóban is, amire bekerülnél, arra késő lenne, de hátha akkor is tudna segíteni Valaki, úgyhogy azért meg lehetne próbálni...


Voltak már olyan segíteni tudók, Akik otthont adtak Valaki feje fölé, mégha szerény otthon is, és állást is...

2010. márc. 13. 17:59
A b..kknek megvan az e-mail elérhetősége...
2010. márc. 13. 17:50
BIZTOSAN, lásd: 71.hsz...
2010. márc. 13. 17:49
Óh... és ahhoz el kellene kérni Timi lakcímét is, hogy ki tudjanak menni a segíteni akarók, felmérni a helyzetet...
2010. márc. 13. 17:49

mondjuk mindehhez Timi hozzájárulása is kell

Ha ő benne van, akkor szerintem felosztva szétküldhetnénk egy pár levelet...

2010. márc. 13. 17:49

ÉS TÖBBEN kellene írni, ne csak egy ember...


Ha tudsz majd elérhetőséget, akkor írd meg nekem is, légyszíves...

2010. márc. 13. 17:47
Több országos hírlap kellene, az talán gyors is, de ki tudja, hányan olvassák, pont aznap...
2010. márc. 13. 17:41

napilap?(bl..kk, nem írom ki nehogy reklám legyen...

azok szenzáció hajhászok. olvasgattam a szeretetszolgálatot is... de onnan viszont kizárólag Timi tudna, saját kézzel írt levéllel segítséget kérni...

2010. márc. 13. 17:39

CSak az a baj, hogyha felfigyelnek Timiékre, akkor is, amire bekerülnének a Naplóba,arra már, 19.-én felértékelik, és árverezik a házukat... :((((


Talán az Aktív is segíthetne, de a Napló az, amit sokan néznek...

2010. márc. 13. 17:34
Vagy ha 3-an!! :))
73. 81Krisztina (válaszként erre: 38. - Macilány)
2010. márc. 13. 17:10

Szia!

El tudnád nekem küldeni Szalai Ádám e-mail címét? én is írnék neki, hátha már ketten írunk gyorsabban reagálnak.

2010. márc. 13. 14:27

Macilány, Andi!!


TE már felvetted Szalai Ádámmal a kapcsolatot...


Ne írnád meg Neki az SOS-t, Timiékről??


Hisz meg vannak számlálva a sorsuk napjai... Napokon belül kerülnek utcára...


Timikém, a szívem szakad meg Értetek, és én sajnos nem tudok segíteni, mert ha nem is ennyire, de hasonló cipőben járok...


Istenem, nézz le Rájuk!!

2010. márc. 12. 22:27

Ha valaki segíteni szeretne rajtunk,annak elküldöm a tulajdoni lapom másolatát,hogy ne higye hogy csaló vagyok!

Kérlek titeket aki tud segítsen,már nincs sok idönk hátra!!

70. badonyimariaeva (válaszként erre: 36. - Fb96cbba2f)
2010. márc. 11. 23:13

Nagyon rendes és talpraesett vagy!


Csak gratulálni tudok, ilyen emberek kellenének, akik képesek eget, földet megmozgatni, egy- egy elhatározásért, családokért.

2010. márc. 11. 19:17
Nagyon köszönöm a jó szavakat,és ezt a rengetteg jó kívánságot amit tőletek kapok!!És ezeket a nemes cselekedeteket amiket értünk tesztek!Köszönjük mégegyszer! Millió puszi!
68. 81Krisztina (válaszként erre: 67. - 01c8755c79)
2010. márc. 11. 11:10

a hirdetésekben ez van. pályázati feltétel: szakirányú végzettség, gyakorlat, versenyvizsga... mikor ezt a felsorolást látom, megyek is tovább...


versenyvizsgán belül is van alap és felsőfok ha jól hallottam... lehet azért hogy változhat pl megyénként?, nem tudom, unokatesóm itt pesten dolgozik, irattáros, és meg kellett csinálnia ezt a vizsgát, meg valami TÜK-öt is, különben elküldték volna..:( apeh-hoz sok felvétel van most, de így nem tudok jelentkezni...


remélem azért nincs harag, én csak azt írtam le amit nekem eddig mondtak, illetve amiket olvastam:( sajnálom, hogy ilyen szar a helyzet, hogy az ember nem tud normálisan elhelyezkedni:(

67. 01c8755c79 (válaszként erre: 66. - 81Krisztina)
2010. márc. 11. 11:04
... igeeeeeeeeeen... ? Hát én ebben a szférában dolgozom, mondjuk nekem még "csak" alapvizsga és szakvizsga kellett, de nem így tudom... :o(
66. 81Krisztina (válaszként erre: 65. - 01c8755c79)
2010. márc. 11. 11:02
igen, de közalkalmazotti viszonyban, amihez kell versenyvizsga. van ismerősöm apehban aki irattáros neki is kellett vizsgát tennie anno.. akkor még apeh fizette.. más magáncégeknél lehet irattáros valaki érettségivel, de államiaknál nem.. én is végig jártam önkormányzatokat, szociális intézményeket, mindenhova kérik.. ügyfélszolgálatosnak, back office-osnak is..:(
65. 01c8755c79 (válaszként erre: 61. - 81Krisztina)
2010. márc. 11. 10:35
De igen... ez a köztisztviselőknek szól... irattáros érettségivel is lehetsz, de akkor nem köztisztviselő vagy, hanem ügykezelő. :o)
2010. márc. 11. 10:33

Utánnanéztem a google-ban...


Versenyvizsga tájékoztató


Tisztelt Érdeklődők!


Mint ahogy arról valószínűleg már értesültek, a közeljövőben változás várható a köztisztviselői állások betöltésének rendjében. A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény 2007. július 1-jén hatályba lépett módosítása szerint a jövőben köztisztviselői kinevezést, vezetői megbízást, vezetői kinevezést csak az kaphat, aki eredményes közigazgatási versenyvizsgát tett.


A versenyvizsga 2009. január 1-jétől szervezhető, 2009. március 1-jétől pedig a sikeres versenyvizsga teljesítése pályázati feltételként szerepel a központi államigazgatási szervek vezetői tekintetében. A jogszabályi rendelkezések értelmében a sikeres versenyvizsga, mint kötelező pályázati elem fokozatosan kerül bevezetésre a különböző közigazgatási szervek köztisztviselői vonatkozásában (a törvénymódosításban foglaltakat a központi államigazgatás területi és helyi szerveinek vezetőire szerveit vezetőire 2009. július 1-jétől, a köztisztviselőkre 2009. december 1-jétől kell alkalmazni).


A versenyvizsga rendszerének, tartalmának kialakítása a Kormányzati Személyügyi Szolgáltató és Közigazgatási Képzési Központ (továbbiakban: KSZK) koordinálásával, közigazgatási szakértők és társadalmi szervezetek bevonásával kezdődött meg.


2006 októberében és 2007 áprilisában az új típusú vizsgarendszer kifejlesztésével kapcsolatban két munkacsoportülést tartottunk. A munkacsoportüléseken megvitattuk a versenyvizsga rendszer kialakításához elkészített szakértői anyagokat, áttekintettük a nemzetközi tapasztalatokat, valamint megbeszélésre kerültek az említett anyagok alapján összeállított vitaindító anyagok.


2007 végén kezdődött meg a versenyvizsga rendszer kialakításához kapcsolódó feladatok végrehajtásához szükséges szakértői gárda kijelölése és felkérése. Az új típusú vizsgarendszer kialakításához, működtetéséhez szükséges célok és koncepciók megalkotása, a fő irányok kijelölése az ún. stratégiai bizottság feladata. A stratégiai bizottságot a KSZK főigazgatója vezeti. A bizottsági tagok kijelölésénél figyelemmel voltunk arra, hogy az adott közigazgatási szakterület szakemberei által a közigazgatás minden szegmense képviseltesse magát.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook