Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet páfrányos a PG/53, ha nincs (mégsincs) peteérés? fórum

Lehet páfrányos a PG/53, ha nincs (mégsincs) peteérés? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 20:29

Sziasztok!

Én is vettem PG-t, épp ma érkezett meg!És gyorsan ki is próbáltam!Persze legalább egy órán át előtte, se inni se enni, az megvolt!

Érdekes volt amit láttam!Arra számítottam, hogy vagy az egész páfrányos lesz, vagy az egész olyan amorf!

De érdekes, hogy többnyire semmi nem látszik, viszont itt-ott vannak benne páfrányozott részek!

Most akkor ezt minek vegyem?

Kinek mit szokott mutatni?Segítsetek légyszi!Szükségem van a tapasztalataitokra!

Köszönöm előre is!

Szép estét!

27. maszatt (válaszként erre: 15. - Pethoevi)
2010. júl. 5. 15:40
ha érdekel megadom a srác számát akitől én veszem, 80ft/db áron
2010. márc. 9. 20:33

hát őszintén szólva én igen...nyálból...

lentről szerintem nem tudok jól mintát venni,már próbáltam... :-)

2010. márc. 9. 19:30

Azt szeretném kérdezni, hogy mindannyian nyálból teszitek a mintát a Pg/53-asra?

Nekem is elég kusza a ciklusom, és legtöbbször nincs is pé-m.

24. pethoevi (válaszként erre: 22. - Iringo777)
2010. márc. 9. 19:02

Ha 27 napos a ciklusod,akkor pont a 13. napon van a PÉ!Hiszen,ha ahhoz adunk 14et,akkor kijön a 27!Te tökéletesen működsz ezek szerint! :-DDD


Hát,ma már nem voltam páfrányos,holnap,vagy holnapután fogok megint LH tesztet csinálni.

kíváncsi leszek...


Persze egyébként tudom,h minden megeshet,és semmi sem 100%...ezért én is reménykedem!

2010. márc. 9. 18:26
bocsi elrontottam. Az Lh fázis közvetlenül az ösztrogénszakasz után van, nem előtte
2010. márc. 9. 18:25

sziasztok

Szerintem lehet!

Nekem is így volt a múlt hónapban. A mensi utáni 6. napon már páfrányos volt a 7. 8. 9. napon is láttam páfrányokat rajta. az LH teszt pedig a 10. napon volt pozitív. Úgy gondolom, hogy a kezdeti ösztrogénszakasz, amit a PG jelez a peteérést megelőzően jellemző, közvetlenül előtte van az LH fázis, azt viszont az LH teszt mutatja. A rendben van az ösztrogénszint, az adja meg a löketet az LH-nak is, tehát a kettő összefügg így. ha az LH pozitív, akkor az ösztrogén szakasz tuti, hogy rendben lefolyt. Amúgy szabályosak a viklusaim, 27. naposak. ja, és a tojásfehérje csak a 13. napon volt. Szóval már én sem tudom, hogy mi van

:-)))))

21. pethoevi (válaszként erre: 20. - F3ef182e14)
2010. márc. 9. 08:39
:-(
2010. márc. 9. 00:11

na nekem is azt mutatta, hogy van peteérésem és valamennyire volt is csak megrepedni nem repedt meg

így nemsoká jön a clostis kúra

19. Bcicus (válaszként erre: 17. - Pethoevi)
2010. márc. 9. 00:09
Orvos is figyelte a peteérésem.
18. hope_:) (válaszként erre: 15. - Pethoevi)
2010. márc. 8. 21:17

[link]


Én ezt a fajta tesztet használtam!!!!

Nagyon jóóó és megéri mert 25db 2100ft a teszveszen.

Én még Angliában éltem és ott is lehet rendelni és érzékenyebbek mint a bolti LH tesztek az 5db-ak

17. pethoevi (válaszként erre: 16. - Bcicus)
2010. márc. 8. 21:14
honnan tudod biztosan,h akkor nem volt?
16. Bcicus
2010. márc. 8. 21:13
Simán lehet, elég megbízhatatlan műszer. Nekem gyönyörű páfrányos volt és még véletlenül sem volt peteérésem.
2010. márc. 8. 21:09

az lh negatív lett...

nah,nem baj,attól még akciózhatunk! :-)))

aztán ki tudja?

a kazetta nélküli Lh-t hol veszitek???

14. pethoevi (válaszként erre: 13. - JaneBond)
2010. márc. 8. 21:06

ez tökjó ötlet!

kár,h nekem kazettás van!

2010. márc. 8. 21:03

Ja! Tapasztalat Lh-zós csajsziknak;) :


Ha sima (és nem kazettás) csíkot vesztek, hosszába símán ketté lehet vágni! Így lesz az 5 db tesztből tíz:oD

2010. márc. 8. 21:01

Nekem sajnos a PG... nem jött be annyira! Az igazság az, hogy perceken belül 35 leszek, nincs időm tökölődni! :o)


A personában az a jó, hogy jóval érzékenyebb, mint a forgalomban lévő lh tesztek, és mivel nekem elég későn (16-17.napon) van PÉ-m, mire a "bolti" lh-teszt jelezte, régen le is csengett! Most pl. personáztam és lh-tam egyszerre! A persona tegnap mutatta a pé-t, az lh teszt pedig épp' hogy kétcsíkos... Nem reklámozni akarom, csak tényleg érdemes így is átgondolni a dolgokat!

11. msaca
2010. márc. 8. 21:00
sziasztok!Én is pg-vel kezdtem, de végül mégis az Lh-s jött be! Én már a végén álmomban is páfrányokat láttam. Amikor meg kellett volna, akkor nem láttam semmit. :-) Szóval inkább csak idegesített!
10. culko (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2010. márc. 8. 20:59

én is használtam, de én mellette hőt mértem, az volt a tuti, a hőmérőzés 2-3 hónap alatt megmutatta a ciklus rendjét, sztem az beválik!

és még mellette aPG így tutti lesz, én is 1x mértem vele...

akkor már 3 hónapja hőt mértem és 3. hónapban vettem ilyen izét is, utána már nem kellett...:)

9. hope_:) (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. márc. 8. 20:58

Igen :)

Amikor már kitapasztaltam hogy milyen napokra esik a PÉm akkor már elég volt 3db LH is.

Nekem csak a 17-20ik nap körül volt a PÉm max 35 napos ciklussal.

Babácskám a 20 napon fogant aznap lett + az LH pedig már azt hittem nem is lesz már PÉ-em abban a hónapban ...


Sok szerencsét +++++++++++++++++++

8. pethoevi (válaszként erre: 6. - Hope_:))
2010. márc. 8. 20:54

akkor te is PG-éztél és LH-áztál is???

:-)

már ketten vagyunk! :-)

7. pethoevi (válaszként erre: 5. - JaneBond)
2010. márc. 8. 20:52

aranyos vagy,de most nem szeretnék ilyen komolyan beruházni.

a tapasztalataidat szívesen veszem,várom priviben! :-)

és köszi,h említetted,nem felejtem el!

6. hope_:) (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. márc. 8. 20:48

Én azért is kezdtem még plusz LH tesztel kombinálni azzal pontosabban betudtam határolni a PÉt

nekem elég kusza ciklusom volt....

2010. márc. 8. 20:46
Elvileg igen, hiszen a petesejt 24-72 óráig életképes! Ha tudsz rászánni egyszer 30.000Ft-ot,(egyszeri befektetés!!!) aztán háromhavonta kb. 11.000 Ft-ot(Kb. egy drágább fogamzásgátló ára) és babát szeretnél(!) akkor keress rá a "Persona Cikluskomputer"-re. Ha érdekelnek a tapasztalataim, priviben szívesen írok róla! (nem én árulom! :o)
2010. márc. 8. 20:45

jujj,de jó lenne!!!

köszönöm!

2010. márc. 8. 20:44

Sziasztok!

A peteérés előtt 2-3 nappal is már lehet páfrányos.

2. hope_:) (válaszként erre: 1. - Pethoevi)
2010. márc. 8. 20:44

nekem volt hogy 4 napig volt páfrányos és PÉ-kor volt a legpáfrányosabb :)


Attol is függ milyen hosszú a ciklusod...

2010. márc. 8. 20:30
Persze figyelembe véve az evési tilalmat!Mindent úgy csináltam,ahogyan kell,ahogy le van írva,mindent figyelembe vettem!A 8. és 9. napon (tegnap és ma) is páfrányos volt.Lehetséges ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook