Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fagyöngy préslé hatása a teherbeesésre fórum

Fagyöngy préslé hatása a teherbeesésre (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 19. 20:44
Sziasztok! Hátha valaki benéz... szerintetek a fagyöngy cseppek okozhatnak mellérzékenységet? Köszi!
11. hobea (válaszként erre: 10. - Bneandi)
2010. júl. 6. 12:51

SZia!

Próbáld ki az alábbit. Volt olyan, akinek ez segített a babásodásban és minden tiszta természet:

[link]

10. bneandi (válaszként erre: 8. - MártiBp)
2010. júl. 6. 11:54

Szia Márti!

Nem tudom,hogy be nézel-e még ide,de én is zsívesen venném a te ötletedet.

Mi most tervezzük a 2. babánkat,az elsővel majdnem 2 évig próbálkoztunk és gyógyszerrel lettem terhes,szerencsére már a 2. hónapban!

Hátha nem kellene orvosi segítség!

Előre is köszi.

2010. jún. 16. 20:56

Sziasztok Lányok!

Én is Internetről tanulom a természetes gyógymódokat meddőség ellen.

Én is fogyasztom a Fagyöngytinktúrát a Babaváró teacsomagból. Húsvétra kaptam. Még nem vagyok terhes. A csomagban folyamatosan iszom a csalánteát és a diólevél teát. A csalán a veseműködést fokozza. (Tehát sokat pisilek tőle, amivel a méreganyagokat is kipucolom a szervezetből)A diólevél nálam az anyagcserét gyorsítja, a salakanyagokat kihajtja.

Még, amit csinálok: lúgosítok (Green Mix 9-cel) Természetesen nem reklámozni kívánom.

Cickafarkfű teát 1-14. napig iszom, utána Palástfű tea következik.

A szervezetemnek szüksége van még egy kis Vasra(Kombinált vas+fólsavat eszem)

Plussz: természetes még a Maca Vibe (hormonháztatás javítására!) Perui Zsázsa!

Ha valaki még tud csodaszerekről írjon priviben! Köszönöm!

2010. márc. 24. 15:41

Szia Bea!

Olyan termékeket ismerek,ami a szervrendszereket,azok működését támogatja.Bemásolom és az e-mail címedre küldök tájékoztatást a termékről,amit erre javasolnak.Amikor az orvos csak az örökbefogadást tanácsolta ezek több asszonyon segítettek.Szám szerint 1 ismerősöm javaslatára 16 gyerek született.Ez 4 termék,ami tisztít és táplál.Helyreállítja a szervezet egyensúlyát.Ajánlják,hogy az apa is fogyassza.Mások is beszámoltak hasonló tapasztalatokról.

7. hobea (válaszként erre: 5. - MártiBp)
2010. márc. 24. 14:27

Kedves Márti!

Közbe nekem is sikerült a fagyöngy préslé 1 hetes intenzív kúra után fagyöngy cseppeket szerezni. A Bükkki Füvesember Gyuribácsi babaváró csomagjának része. 1500 Ft/üveg és naponta reggel éhgyomorra és este lefekvés előtt kell egy-egy mokkáskanál.

Én is a palástfű teát peteérés után és cickafarkat peteérés előtt iszom.

Milyen újfajta készítményeket ismersz, ami hatéásossabb? Megosztanád velünk??

Bea

6. MártiBp (válaszként erre: 4. - 7330195899)
2010. márc. 24. 08:57

Szia Darina!

A gyógynövény nem változtat a gyógyszer hatásán.Ha zöldséget,vagy gyümölcsöt eszel,az sem.

Persze,vannak mérgező,gyógyító és élelmi célú "királyi növények".

Ha a szervezet egyensúlya felborul,akkor jelentkeznek a különböző problémák.A szervezet gyógyító képességének erősítésére,támogatására vagy felélesztésére fogyasztjuk a különböző növényeket.

Ígérem,hogy gyakrabban benézek ide!Neked is szívesen válaszolok,a privát kérdéseidre is!


Márti

5. MártiBp (válaszként erre: 3. - Hobea)
2010. márc. 24. 08:39

Szia Bea!

Bocs,hogy nem jártam erre!Én nagyon régen szereztem be a fagyöngy cseppet Budapesten gyógynövényszaküzletben,mert ott élek.Ez a legfontosabb.A másik 2 a palástfű és pásztortáska volt.Azóta már tudok jobbat,hatásosabbat,de akkor még nem ismertem.Ha gondolod,arról is tájékoztatlak.Kívánom neked,hogy sikerüljön a gyermekáldás!Szívesen fogadom a privát kérdéseidet is!

Márti

2010. márc. 23. 20:03

Sziasztok lányok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a gyógyszeres meddőségi kezelést ne zavarja-e , hza mellette fagyöngypréslét fogyasztunk? Gondolok itt a ciklusra kifejtett hatására pl. Másfél éve sikertelenül várunk a babára, féléve gyógyszeres kezelésben veszek részt, és kezdem elveszíteni a "lelkesedésemet". Kéne valami kis rásegítés a "csodára". Előre is köszi: Darina

3. hobea (válaszként erre: 2. - MártiBp)
2010. márc. 14. 19:20

Köszönöm, hogy végre valaki hozzászólt.

Őszintén szólva már nagyon vártam. Megkérdezhetem, hogy neked akkor hol sikerült beszerezned fagyöngy cseppeket? EGyszerűen nem tudok hozzájutni itt a környékünkön. Még csak rendelni sem tudnak.

AZt megkérdezhetem, hogy mi volt a másik két tea? A cickafark és a palástfű. Vagy a mályva?


Egyébként gratulálok neked, hogy sikerült teherbe esned saját magadat kezelve és gyógynövényekkel.


Bea

2010. márc. 14. 14:57
Én fagyöngy cseppeket használtam és mellette másik 2 gyógynövényből teát ittam.Orvosi beavatkozásra sem sikerült teherbe esnem,de erre igen.
2010. márc. 8. 20:18

Fagyöngy hatásai:

A fagyöngy az egész mirigyrendszert igen kedvezően befolyásolja, kiváló anyagcsere-szabályozó szer. Ugyanakkor annyira jó hatással van a hasnyálmirigyre, hogy cukorbetegségnél a folyamatos teakúra megszünteti a kiváltó okot. Pontosan azoknak kellene kipróbálniuk, hogy legalább fél évig rendszeresen fogyasszanak fagyöngyteát, akiknek krónikus anyagcsere-betegségük van. Ha a hormonháztartás nincs rendben, a fagyöngy nagyszerűen segít.

A nők is használhatnák a fagyöngyteát. A szabályozott vérkeringés megszünteti a méhpanaszokat, a menstruációs zavarokat, mindenekelőtt az erős havi vérzést, vagy a szülés utáni utóvérzéseket. A változások éveiben fellépő panaszok -szívdobogás, aritmia, vértolulás, félelemérzet, légszomj esetén érdemes fagyöngyteát inni. A fagyöngy friss leve meddőség ellen is hatásos. A fagyöngyszárat, -levelet alaposan megmossuk, majd még nedvesen jól kipréseljük a levét. Ebből 25 cseppet veszünk be éhgyomorra fél órával a reggeli, illetve lefekvés előtt. Ilyen cseppeket minden gyógyszertárban lehet kapni.

Újabban mint rákmegelőző és rákellenes szert is alkalmazzák orvosilag a fagyöngyöt.


HALLOTTATOK MÁR EZEKRŐL A HATÁSÁRÓL? Esetleg használta már valaki? Én holnap kezdem a Drapal fagyöngy prédlevemet és nagyon sokat várok tőle.

Természetesen a BÜKKI FÜVESEMBER leírásaiban is hallottam róla, a babaváró csomag része.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook