Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyszeri vagy krónikus felfázásra mit tudtok javasolni?(Gyógyszereken kívül is) fórum

Egyszeri vagy krónikus felfázásra mit tudtok javasolni?(Gyógyszereken kívül is) (beszélgetős fórum)


138. kicsi80 (válaszként erre: 134. - Nikletty)
2010. febr. 9. 20:43
Köszi én is remélem. Amúgy vizeletet néztek. Három keresztes lett, meg volt egy kis vér is. Sose voltam még igazán felfázva, de úgy tűnik, ha én egyszer csinálok valamit, akkor aztán rendesen. Holnap veszek azért veszek teát, és azt is iszom a gyógyszer mellett, minden irányból támadok!
137. nikletty (válaszként erre: 136. - Csillagfürt)
2010. febr. 9. 20:40
szia szerintem biztosan segített, de egyik nap éreztem valamit és már másnap vettem is
136. csillagfürt (válaszként erre: 134. - Nikletty)
2010. febr. 9. 20:30
Tökyó, akkor neked is bevált? Nekem a boltban ajánlotta a hozzáértő eladó, azóta mindig tartok itthon. Egy hétnél nem szabad tovább, ezt én is hallottam. De nincs is rá szükség, mert 3-4 nap múlva már el is felejtettem.
135. kicsi80 (válaszként erre: 133. - Csillagfürt)
2010. febr. 9. 20:24
Hát az elmúlt két napban átértékelődött bennem a ??sok p*s*lés fogalma. Éjjel már gondolkodtam, hogy beköltözöm aoda és ülve alszok a ,,porceláncsikócskán,,:)
134. nikletty (válaszként erre: 130. - Kicsi80)
2010. febr. 9. 20:24

Hát a dokinak nem árt elküldni vizelet vizsgálatra, vagy ő kér egy kis vizeletet és kis papírral megnézi... de ha adott felfázás ellen valami tabit és már tényleg pirosat is láttál én beszedném.

Én ittam medveszőlőt, szerintem nekem segített, tényleg sokat kellett pisilni, de lehet kicsit gázasodtam tőle, én is ajánlom, de max 1 hétig szabad, olvass utána neten, tovább nem ajánlott.

Egyébként nekem érdekes volt elkezdtem inni a teát, elmentem dokihoz, csak fehérjét+gennyet találtak, de már nem volt tünetem mire eredményt lett, így aztán újabb vizelet ami nega lett.

Én azt mondom segít a tea, főleg ha időben elcsípi az ember, de túl sokáig ne kísérletezzünk otthon, irány a doki.


Remélem segít a gyógyi kicsi80, és csak igyál sokat!

2010. febr. 9. 20:15

Ja-ja!

Csak nem mindegy honnan jön a dolog:)))

Ebben a teában van bizti egy kis vízhajtó, mert én is elég sokat jártam tőle p*s*lni.

132. kicsi80
2010. febr. 9. 18:56
Köszi én kipróbálom. Bár még nem tudom hogy használ e a gyógyszer, mert ma du kaptam, de nem szívesen szedem, ha nem muszály, főleg hogy rá van írva gyakori mellékhatás hasmenés, hányás, Gondolják, ha már úgyis egész nap a wc-n ülök, már oly mindegy, hogy miért?
2010. febr. 9. 16:39

Ha elfogadjátok, szeretném ajánlani a medveszőlő levél teát. Nekem nagyon bejött, az antibiotikum nem segített. Naponta 2x ittam 2,5-3 dl-

t 2-3 napig. Herbáriában vettem, nem drága. Egy próbát érdemes tenni , remélem valakinek tudtam segíteni:)))

130. kicsi80
2010. febr. 9. 14:02
Sziasztok. Érdekelne, aki már volt orvosnál, milyen gyógyszert kapott. Én ma du megyek, mert tegnap este óta nem tudok elszakadni a mellékhelyiségtől, és mostmár mindha vér is lenne benne, és ettől nagyon betojtam! A háziorvos vajon elküld valahova? Köszi előre is.
2010. febr. 9. 12:40
Candida diéta, netten megtalálod! Teák! Mindent megtalálsz a googleban, amit csak választani akarsz!
2010. febr. 9. 12:34

Szia

a sex-szel való fertőződés ellen szerintem nem nagyon lehet mit tenni, azt szokták tanácsolni, hogy lehetőleg menjünk utána pisilni, hogy ha került be oda nem való baci az jöjjön ki minél előbb...

szóval én szerintem az nem olyan baci, hogy betegségetek van, hanem sex közben kerül pl oda olyan baci, aminek csak végbélnél van helye...

Én így gondolom. Van más vélemény?


Üdv

2010. febr. 9. 11:25

Sziasztok!

Én évente egyszer,kétszer szenvedek ezektől a tünetektől.Vigyázok nagyon,de vannak szituk,amiket nem tudok kivédeni..

De nem is nagyon hallottam még arról hogy végbélen keresztül is fertőzödhetek meg ugy,mintha felfázásom lenne,->azt hittem a felfázás tényleg szó szerint értendő..

Ha túl vagyok a tünetek nehezén,mit javaspltok?

Esetleg no szex?Meddig?Vagy milyen krémet használjak utána?Azt mindketten használjuk?

Egyébként igenis tanácsolom mindenkinek az orvosi látogatást!

Vigyázzatok magatokra!!

126. lilluska25 (válaszként erre: 123. - 25..)
2010. jan. 22. 21:09

nekem szerintem tavaly nyár ota nem mulik,azota hol ezt kapok hol azt,de foleg kupokat,antib, nem szedek be....de sztem ez ha egyszer kijön nem mulik végleg.,van ezer féle baci gomba stb...

nemis az a baj hanem hogy legyengult szervezetben nehéz ujra mindent egyensulyba tenni

125. lilluska25 (válaszként erre: 124. - Dhfzerf)
2010. jan. 22. 21:08
de a monural is recept koteles nem???
124. dhfzerf
2010. jan. 21. 10:47
Sziasztok! Én is kipróbáltam a cickafarkfű teát(több litert megittam), az urogint is. Lehet nálam van a gond,de nem használt. Kaptam olyat,hogy Monural- most olyat,hogy Nolici-amik viszont tökéletesen beváltak. Én ha már a felfázás és a természetes gyógymód szó egy mondatban van- égnek áll a hajam. Nők vagyunk- vigyáznunk kell a "dolgainkra"- és ha ehhez gyógyszer kell-akkor az kell. Nem vagyok antibiotikum párti- de inkább az, mint - naponta 3 liter teát meginni- és azt mondani-enyhültek a fájdalmaim- mikor egy kifejezetten erre a betegségre szánt gyógyszerrel már meg is szűntek volna. Úgyhogy én NOLICIN fun vagyok...
123. 25..
2010. jan. 17. 14:58
hali nekem nagyon rég óta van ez a fajta bajom kb egy éve elkezdődőt és azóta folyamatossan vissza tér nem csak akkor mikor együtt voltam a párommal hanem akkor is ha csak egy kicsit fáztam vagy ilyesmi... folyamatossan gennyes a vizeletem sőt néha véres is volt az ingerről nem is beszélek nagyon kellemetlen sőt volt olyan is hogy ilyen kis apró valamiket éreztem potyogni magamból, nőgyógyászatilag nincs semmi bajom azt mondja a doki, az urologián többször adtak antibiotikumot amitől kijött a hüvely gombám utána.. aztán most ott tartok hogy megint voltam vizsgálatokon és lehet az urologián találtak valamit.. mert vissza kell mennem eredményekért elküldték vizeletet ilyen tenyésztésre meg ilyesmi.. én már nem is tudom mit csináljak eléggé magamba tudok csúszni ez miat..
122. lilluska25 (válaszként erre: 119. - Rosella1975)
2010. jan. 8. 23:21
igen ez igaz,nekem is sajna örökös bajaim vannak ott ,és tuti lelkileg ez összefügg.de én alá is irom h nem vagyok elégedett stb,pedig nem kéne ,van hódoló böven stb:)de ez olyan dolog amit nehéz itt pár sorban elmondani,kifejteni,de tuti pszichés az ok. (minden ott kezdödik)
121. Tecu21
2010. jan. 8. 10:55
Én is most fáztam fel...nagyon fáj mikor pisilek és akkor is ha nem folyton pisilési inger van rajtam.De hála istenek tegnap elkezdtem szedni a Nolicin filmtabletát és már jobb.Nem hagytam ki az ülőfürdőt se vagy kamillával vagy cickafarkfűvel...mind a 2 nagyon jó.Plusz ittam csalánteát is,de igazából a gyógyszer hatott rendesen.Mindenkinek jobbulást.
120. Kiccicu (válaszként erre: 114. - Re87)
2009. dec. 29. 19:15
cran-c tőzegáfonya kapszula.kúrában.(a rossmanban lehet kapni)én próbáltam már a vörösáfonyát is,ez jobb.
2009. dec. 28. 20:56
Szia! Ez most jutott eszembe, szerintem vizsgálódni kéne a nőiességed terén is, ha ez visszatérő valószínű nem vagy megelégedve magaddal, ha érdekel kifejtem bővebben és segítek
2009. dec. 28. 20:54
nekem a medveszőlőlevél tea bevállt
117. rika.92
2009. dec. 28. 20:53

Szia!

Nekem majdnem havonta visszatérő hólyaghurutom volt, de amióta szedem a tőzegáfonya kapszulát és esténként iszom áfonya teát, azóta semmi bajom.Még napi 1-2 bögre cickafark teát is iszom.Az ülőfürdőt nem annyira ajánlják, mert állítólag hüvelygyulladást is okozhat, de nekem nincs ilyen tapasztalatom.Próbáld ki!

Remélem segítettem :)

2009. nov. 29. 10:56

szia,

nekem évente kétszer van ilyen, pedig nagyon vigyázok, és a derekam sincs sosem kint. Nekem a kamillás ülőfürdő jött be leginkább, illetve orvos adhat rá antibiotikumot. Én használtam azt is, de nem orvos írta fel, hanem volt itthon tartalékban. Három nap alatt elmúlt.

Jobbulást.

115. 6b959121ac (válaszként erre: 114. - Re87)
2009. nov. 29. 10:53
A kamillás forró ülőfürdő nagyon hatásos, de ha már ilyen stádiumban van a dolog azt hiszem csak orvos segíthet!
114. Re87
2009. nov. 29. 10:48
Írjatok nekem felfázás elleni praktikákat légyszi.Már úgy is fáj,ha nem pisilek:((.
113. rika.92
2009. nov. 4. 13:57

Szia!

Én is sokszor felfázok, de hallottam a tőzegáfony akpszuláról.Keress utána neten vagy a gyógyszertárban.Sokaknak bevált.Nem gyógyszer, hanem gyógyhatású készítmény.Remélem segítettem!!!!

112. lilluska25 (válaszként erre: 111. - R-e-n-i-ke22)
2009. okt. 30. 21:04
erröl még nem is hallottam csak a jó kis Colirol
2009. okt. 30. 10:49
xiaxtok sorstársak!!Sajnos 7hónapja az én életem is káoxxá vált.Nem gondoltam volna h egy egyxerű felfázás..Nekem klebsiella baktériumot találtak vizeletben és nem tok tőle xabadulni.Több hónapja antibiotikum ami max 1hétig hat.Most felfedeztem egy új módxert,ahol azt igérik 3hónap alatt meggyógyulok.Remélem.addig is a legjobb amit ajálhatok,ha mát több antibiotikum után sem gyógyul akkor a sok sok gyógytea perxe nem egyxerre és az h naponta akár 3-4liter folyadék mert a sok pisi után tixtulx bacitól és jobb lex!Addig is fel fejjel mindenkinek!!xiaxtok
2009. jún. 27. 21:40
én nem akarlak titeket ijesztgetni,de ez nem fog soha örökre megszűnni,ha már 1x volt.Tapasztalataim alapján.
2009. jún. 27. 15:36

Sziasztok!

Remélem tud valaki segíteni! Az utóbbi időben engem is gyötör ez a felfázás probléma. Kóros tüneteim szerencsére nincsenek, de hol jobb, hol rosszabb. A neten találtam egy Walurinal nevű gyógyszert (kapszula), ezt ismeri valaki? Jó lehet erre a problémára? Vagy vegyem én is az Urogint?Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook