Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Polarizált fény fórum

Polarizált fény (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 11:41

Nekem hosszú évek óta, van kis bioptron lámpám,

megvásároltam hozzá a színterápiát is. Én csak pozitív dolgokról tudok neked beszámolni, már amikor itthon van a készülék:-)

A múlt héten ledöntött a lábáról a megfázás. Nayon féj a fejem, szédültem és a homlokom lüktetett. A kék színnel lámpáztam a homlokomat, több helyen esetenkét 2 csippantásig, mert így gyorsabban elindul a váladék. A lüktető érzés hamar elmúlt, és jól esett a lámpa melegsége és fénye.

De használjuk fogfájásra, derék fájásra, a barátnőm tüdőgyulladásra stb.

Én nem bántam meg hogy megvettem, mert jobban bízok az alternatív gyógymódokban mint a gyógyszerekeben.

Jó egészséget kívánok hozzá Nektek is!!!!

2010. márc. 8. 11:15
Mi próbáltuk már több dologra is ( pattanásos arc, sebkezelés, vállízűleti fájdalom), nem tudok beszámolni semmiféle pozitív változásról. Pedig még bevetettük a különböző színes lámpákat is.
2. vvicus (válaszként erre: 1. - E71ef36f21)
2010. márc. 8. 11:05
Szerintem bőrproblémákra jó, de én nem hiszek benne, hogy náthára, ilyesmire használna, legalább is nekem nem szokott, nővérem viszont esküszik rá. Szerintem hinni is kell benne (placebó), anyukám a nagy lámoát használta heteken keresztül a törött, műtött (tehát nem gipszelt) lábára, különösebb, gyors javulást nem tapasztalt.
2010. márc. 8. 11:02

Sziasztok!


Bioptron és Active Bio + lámpák használóinak a véleménye érdekel :) Szerintetek megérte venni? Használ? Használjátok :)?

Rólam egy pár szót etémában:

Pár éve hallottam először a bioptronlámpáról, az egyik barátnőm és a családja használta/-ja rendszeresen, jó eredménnyel. Megfázásra, bőrproblémákra vették, mivel a családapa egészségügyi termékekkel kereskedett, nagyon korán volt már nekik mindenféle cucc, amit csak most évekkel később kezdenek többen megvenni, árulni, stb. (pl Aloe termékek, masszázskészülékek, vákuumterápia, stb)

Nagyon csúnya, pattanásos bőröm volt, jártam bőrgyógyászhoz, kozmetikusokhoz, kipróbáltam sokféle kencét, javulás nélkül. Ajánlottak egy nagyon jó kozmetikust, aki egyébként is felülmúlta az összes eddigit, de nála volt más is, ami érdekelt: egy hatalmas bioptronlámpa, amit az arckezelések végén használt. Plusz pénzért, (asszem 300 Ft) 3-3 percig lámpázta az arcom mindkét oldalát, és lássanak csodát, másnapra a szokásos gyulladt, gennyes, sebes fejem helyett egy sima, teljesen begyóyult arcot láttam a tükörben. Nyilván látszott a pattanások helye, picit piros volt az, ami amúgy is be volt gyulladva kezelés előtt, de amit már a nőci nyomkodott ki (mitesszerek tömege) abszolút nem gyulladt be! Jártam hozzá fél évig, nagyon sokat javult a bőröm, aztán jött a felnőttkor és a fogamzásgátló, amivel végleg búcsút mondhattam a pattanásoknak.

Eltelt 6 év, és most saját családom van, férjem és 2 éves kisfiam, meg hát különböző egészségügyi gondokkal küzdő szüleink. És egy rakás ismerősünk, aki azóta beszerzett magának egy-egy otthoni csodalámpát. Múlt héten elhívtak egy termékbemutatóra, ahol döntöttünk, és megvettünk egy közepes méretű lámpát, ami nem bioptron (active bio + a neve), de ugyanezzel a technológiával fejlesztett lámpa. Fényterápiával, szakkönyvvel. Holnapra várjuk a kiszállítást, és izgatott vagyok, vajon használ-e a migrénes panaszaimra? A férjem vesekövességére? A kisfiamnak, ha náthás lesz? Anyukám vérkeringési problémáira? Apukám gerincsérvére és visszereire? Nagyon kíváncsi vagyok és nagyon várom a véleményeket, hozzászólásokat a témával kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook