Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan és mivel ápoljátok a műparkettet? fórum

Hogyan és mivel ápoljátok a műparkettet? (beszélgetős fórum)


6. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Ffbce15349)
2010. márc. 8. 11:01

Úgy értettem hogy felmosót mit használsz?Azzal mosod fel amivel a konyhába vagy vettél külön lamináltpadló felmosót?Tudod,nem a szerre gondolok hanem a tárgyra :-D

Én is maximalista vagyok,többé nem is lesz sehol se lamináltom mert ki nem állom ha bármi is meglátszik rajta...Nálam nem csíkos pedig semmi extra dolgoz nem használok.

2010. márc. 8. 10:56

volt pronto..sano..ajax...es kevesbbe ismertek is

sot egyik ismerosom kremszappant tett a felmoso vizbe..kiprobaltam ...de az sem az igazi...a ferjem szerint,semmi baja nincs a parkettnek csak en vagyok tul maximalista:))

dehat o pasi.es nekik a lakas tisztasaga a legkevesebb gondjuk..(tisztelet,annak a keves kivetelnek:)))

2010. márc. 8. 10:49

Hát nem tudom,én símán úgy mosom fel ahogy a járólapot is annyi különbséggel hogy a felmosó direkt lamináltra való...Nálam sosem csíkos.

Milyen felmosót használsz?

2010. márc. 8. 10:48
igen...
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Ffbce15349)
2010. márc. 8. 10:42
Lamináltról van szó?
2010. márc. 8. 10:37

ti hogyan es mivel apoljatok a mu parketett?en mar mindent kiprobaltam,de kisebb-nagyobb mertekben csikos marad:((

probaltam mar olcsobb es drgabb padlo apolo termekeket de egyik sem tokeletes:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook