Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Otp.-ben dolgozó van itt? Vagy aki ért a netbankhoz? fórum

Otp.-ben dolgozó van itt? Vagy aki ért a netbankhoz? (beszélgetős fórum)

9. Guruljka (válaszként erre: 7. - 8ef78160df)
2017. febr. 7. 15:49
Remélem, valaki még időben megmondta neki, hogy csak aznapra tiltódik le... :D
2010. szept. 21. 23:17
???
2010. szept. 21. 23:01

Sziasztok!


Olyan gondom lenne, hogy interneten kerestül le akartam kérni az egyenlegemet, de a telekódra (számlaszám utolsó három számjegye) rosszul emlékeztem, és azzal próbálkoztam többször, ezrét letiltott.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor a kártya is letiltódik, vagy csak a telekód?

Azért lenne fontos, mert a páromé a kártya, de ő külföldön tartózkodik, így ha kártyát is tilt nem hiszem, hogy egy sima meghatalmazással el tudnám intézni.

2010. márc. 8. 07:50

sikerült mégis:)

remélem a havi díjat se fogják már vonni:)

köszönöm nektek!

5. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Mankusz)
2010. márc. 8. 07:47

Én bementem személyesen és úgy kértem. Alá kell írni egy papírt, s onnantól az van, amit akarok.

Ha bemész, ne felejtsd el megkérdezni, hogy ez neten keresztül miért nem ment! ??

4. mankusz (válaszként erre: 2. - Zsuzsa79)
2010. márc. 8. 07:45
most töröltem,de mégis kaptam sms:(((
2010. márc. 8. 07:40
Elég ott is!
2010. márc. 8. 07:37

szia!

Elég, ha ott törlöd az opciót, s onnantól kezdve nem kapsz sms-t! Én évek óta használom a netbankot, ismerem a működését. De beállíthatod azt is, hogy csak bizonyos összegű pénzmozgásnál értesítsen, ne minden fillérről.

2010. márc. 8. 07:32

jó reggelt!

Ma reggel kaptam meg sms.-ben,hogy több mint 2000ft.-ot levontak sms értesítő címén.megelégeltem!

beléptem a nettbankba s találtam egy opciót amin lehet módosítani.csak azt szeretném kérdezni,hogy be kell telefonálni vagy az ott életbe lévő módosítás is elég.és az sms értesítőt végleg törölni szeretném!

köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook