Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tud pókerezni? Megtanítana? fórum

Ki tud pókerezni? Megtanítana? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 09:44
köszi, ha sikerül összeszednem némi tudást jelzem :))
2010. márc. 8. 09:01

Azért mondom, hogy csak játék közben lehet jól megtanulni, mert most hiába írom le, hogy van egy pár, két pár, drill, sor, szín, full, póker, színsor. Ezeket a szabályban meg tudod nézni. Azt hohy mikor mennyit érdemes hívni, mit akarsz elérni, azt mindig a helyzet adja.

Amúgy a texas holdem az amikor mindenki kap 2 lapot és 5 közös van és abból kell mindenkinek összehoznia valamit.

2010. márc. 8. 08:58

Én a full tilt-en szoktam játszani.

Oda regisztrálj lehet ingyen is játszani.

Azt sajna nem tudom, hogy konkrétan egymással hol tudnánk játszani.

A pikk a a másik fekete, a kör a szív, a káró pedig a rombusz.

6. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 4. - Henobeno)
2010. márc. 7. 22:32

kártyát már kaptam :)

a treff az a fekete lóhere, ugye?! de a többi melyik?

nem tudom hogy mi a különbség a jétékok között:(


azért kellene , tanítani:)


nem tudsz olyan oldalt ahol néha tudnánk játszani?

persze nem most :) és csak ha van kedved és türelmed :)

2010. márc. 7. 22:30
Ha szabályokat megtaláltad akkor azt tanulmányozd először szerintem. Ha azt nagyjából érted, akkor mehet gyakorlatban is, az igazi dolgokat úgyis csak játék közben lehet elsajátíatni.
2010. márc. 7. 22:28

Na akkor ugye van 4 szín: treff, pikk, kör, káró.

Sima francia kártyával kell játszani. A számok ásztól királyig. Gondolom a texas holdem-et szeretnéd megtanulni, most mindenki azt játssza. Így, hogy nincs konkrét kérdésed elég nehéz helyzetben vagyok.

3. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 2. - Henobeno)
2010. márc. 7. 21:15
hát ez az! találtam olyan oldalt ami leírja a szabályt, de nem sok minden jött le. még a lapokat sem ismerem rendesen.
2010. márc. 7. 21:08
Szia! Én tudok és szívesen segítek ha van kérdés!
2010. márc. 7. 21:07
Sziasztok. Mostanában bele nézegetek a póker közvetítésekbe és bár nem értem de szeretném megtanulni. segítetek vhogy? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook