Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen dvd-ről tanulhatnék hastáncolni? Ha nincs lehetőség sehol tanulni? csak otthon. fórum

Milyen dvd-ről tanulhatnék hastáncolni? Ha nincs lehetőség sehol tanulni? csak otthon. (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 9. 09:38

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Remélem találok valamit, ha hazajutok. Remélem hogy sikerül valamit venni és itthon gyakorolni. Persze ha városba laknánk, biztos lenne valamilyen tanfolyam, de itt most nincs.

Köszönöm mindenkinek!

2010. márc. 7. 19:50

Bellydance

Fitness for Beginners,Veena és Neena:

1. Basic moves /alapgyak.

és

2. Fat Burning

3.Sinka Viktória,Eggyiptomi hárem hastánc iskola,1 és 2.


Arra jók,hogy a gyakorlatokat megtanuld,de egy tanfolyamot valóban semmi sem pótolhat,viszint kellő fantáziával,sok gyakorlással kivitelezhetők ezek a korreográfiák. Sok sikert!

2010. márc. 7. 19:37

[link]


itt megrendelhető

2010. márc. 7. 19:35
2010. márc. 7. 19:35
Szia! Malova Viviennek tudok még DVD-jét, de azt észrre fogod venni, hogy nincs túl nagy választék oktató DVD-ből ebben a témában. Egyébként én is tanfolyamon tanultam, nem itthon, mert a tanár azért rádnéz, és segít, ha rosszul csinálod. Lassan el szeretném kezdeni újra, órára járni nincs időm, így marad az itthoni gyakorlás. Sok sikert!!!
11. buschne (válaszként erre: 10. - Manyusz)
2010. márc. 7. 19:31
Szia! Nincs mit. Remálem, megkapod és Neked is bejön majd. Nekem szimpi maga a Viki is, meg a zenék is és tetszenek a fátylas részek is benne.
10. Manyusz (válaszként erre: 9. - Buschne)
2010. márc. 7. 19:25

Szia!

Nagyon köszönöm az infót. Felirom és odahaza megfogom nézni! Köszi szépen.

2010. márc. 7. 19:18

Szia!

Én nagyon szeretem az "Egyiptomi hárem hastánc iskola Viktóriával" címűt. Ennek van egy 2.-es, haladó változata is. Mindkettőt imádom.

8. Mariann7533 (válaszként erre: 7. - Manyusz)
2010. márc. 7. 19:05

Én is annyira szeretném megtanulni.Régebben,amikor nem voltam három gyerekes családanya,akkor jártam táncórára,és az alap,éppen megvan,de azért az nagyon az alap.Sőt a lányomat is érdekli.De mivel ez egy ősi női tánc,és amúgy is imádok tácolni,és a hastánc a csábítás "müvészete",nagyon is érdekelne.

De félek választ itt nem kapunk.

7. Manyusz (válaszként erre: 5. - Mariann7533)
2010. márc. 7. 18:46
Nincs semmi gond, én is nézegettem egész oldalakat, ilyen, olyan oktatókról, de itt nincs lehetőségem rá eljárni. Ezért gondoltam idehaza. Igen a youtobot már én is néztem, de abból sajna nem sokat tudtam meg. Mig odahaza laktam akkor jártam órákra, de hát az is inkább abból állt, hogy néztük az oktatót, hogy igy, meg ugy kell és inkább ő táncolt. Ott is hagytam.
6. Manyusz (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2010. márc. 7. 18:44

Szia!

Az az igazság, hogy én Svédországban lakom egy faluban és itt az ABC-n, egy éttermen, bölcsi-ovi-suli kategórián kivül nincs semmi. A férjem itt dolgozik egy cégnél és igy lakunk itt. A város jó háromnegyed órányi és sajna nem is tudunk autót vezetni. A busz meg csak átszalad a falun. Ezért szerettem volna esetleg egy dvd-ről tanulni. Március végén utazok haza látogatóba és gondoltam beszerzek egy párat. Itt nincs.

2010. márc. 7. 18:43
Bocsi az előbbiért.Szóval a youtubon van egy két oktató film,de az nem sok.
2010. márc. 7. 18:42
A
2010. márc. 7. 18:41
Én is kérdeztem ezt nemrég,nem sok sikerrel.
2010. márc. 7. 18:32

Hát... ha nincs lehetőség, DVD-re csk lötyöghetsz.

Vannak oktató videók, de ezek csak arra jók, h ide rázz - oda rázz. Megtanítani nem fognak hastáncolni. Van pl. Veena és Neena DVD-je( ha jól emlékszem). Mindenképp ragaszkodsz az otthoni okuláshoz? Nagyon nincs a közelben hastánc- tanfolyam? Nézz szerintem utána, mert azt hittem errefelé sincs és kiderült, hogy igen! :)

2010. márc. 7. 18:22
Milyen dvd-ről tanulhatnék hastáncolni? ha nincs lehetőség sehol tanulni? csak otthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook