Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sopronba utazunk pár napra, hol lehet egy finomat ebédelni, mit nézzünk meg feltétlenül, mit ajánlotok a városban és környékén? fórum

Sopronba utazunk pár napra, hol lehet egy finomat ebédelni, mit nézzünk meg feltétlenül, mit ajánlotok a városban és környékén? (beszélgetős fórum)


15. Sylvia81 (válaszként erre: 14. - Üveggolyó)
2010. márc. 14. 10:10

Örülök, hogy tetszett! :)

Remélem, pihentetek is egy kicsit. :)

További szép hétvégét!

2010. márc. 14. 10:03

nA, megjártuk Sopront(és Győrt)


Jelentem a Fehér Rózsa tényleg jó, kedvesek, rendesek, finom kaja.

Beteszteltük még a Papa Joe-t is, ott is minden rendben volt, jóóó nagy adag kaják vannak, vicces a pisztolymarkolat-kilincs és a nyereg-bárszék;)

Köszönöm a tippeket, ötleteket!


Ja, és Károly-kilátót is megjártuk, szép onnan fentről, autóval mentünk fel, egy 900 méter séta után odaértünk, babakocsival is fel lehet oda jutni, végig betonjárda van.

13. csiga1170 (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2010. márc. 8. 08:27
mi is a Fehér Rózsában szálltunk meg, amikor Sopronban jártunk. A szállás egyszerű, olcsó, de a kaja isteni és szintén nem drága. Szinte halálra ettük magunkat. Az étterem hangulatos, magyaros.Csak ajánlani tudom én is
12. Timcsillag (válaszként erre: 11. - Pmjudit)
2010. márc. 7. 18:36
És onnan szuper a kilátás is!!
2010. márc. 7. 17:55

Tercia éttermek bármelyik, mi a Hubertusban szeretünk a legjobban - minőségi nagyon!!!

Mindig ott eszünk, ha Sopronban vagyunk.

2010. márc. 7. 17:51

Mi is most megyünk, 1 hét múlva. A károlyi kilátóhoz érdemes felmenni, de ezt már említették. A belváros is nagyon szép. Mi a Rondella étterembe megyünk néha, ha Sopronban járunk, eddig mindig finomakat ettünk.

Ha egy kicsit nagyobb távokat is bevállaltok, akkor érdemes átruccanni Kőszegre, vagy ausztriába a Léka várához. Nagyon szép.

9. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Üveggolyó)
2010. márc. 7. 17:48
Azt vágtam, hogy kicsi lehet, csak ugye a képekből nem nagyon lehet eldönteni, mekkora. :) De ez a picik sajátsága: amíg nem kezdenek bébiből kisgyerekké válni, elég stabil támpont kell hozzá, hogy eldöntse az ember, mekkora is az akkora. :D
2010. márc. 7. 17:48

Papa Joe's Saloon & Steakhouse a Várkerület 108-ban van, mi ott ettük a legjobb kajákat. Igényes, színvonalas hely. A Corso étteremben is ettünk, az sokkal olcsóbb volt, viszont ott nem voltak olyan különlegesek az ételek.

A várkerületben sétáltunk sokat, a Liszt Ferenc kávé és teaházban nagyon fincsi teákat lehet inni. :)

7. Üveggolyó (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2010. márc. 7. 17:46

SZépen gyűlnek a hozzászólások, köszönöm.Igen, van Angyalkánk, ma négy hónapos:)


Írjtok, írjatok!!:)

2010. márc. 7. 17:45
Aztán séta, távlati városnézés, szép ház- és villanézés címszóval, míg a gyerkőc alszik, ti meg sétáltok, a Villa sor is nagyon szép. Az sincs messze a Fagustól.
2010. márc. 7. 17:41

Ha jó idő lesz, sétáljatok egyet a Károly-kilátónál. Egy ideig akár autóval is fel lehet menni, de nem teljesen.

Aztán ott van még a Taródi-vár, érdemes megnézni szerintem, ha csak kívülről is. Egy fickó építette, egyedül!

Bemenni sajna nem lehet babakocsival, mert nagyon szűk - én anno be akartam menni, akkor mondták. De ha van hordozótok, azaz leginkább kenguru (bár attól is függ ugye, mekkora az angyalkátok), akkor be tudtok menni.

2010. márc. 7. 17:40
Sas tér, és környéke, nekünk a szállásunk is itt volt...
2010. márc. 7. 17:34

Ha kicsit ki is mozdultok a városból, mondjuk a Fertő partra, a fertői Esterházy kastélyba, akkor a Tornácos Étterem Hegykőn, vagy a Polgármester Vendéglő Fertőszéplakon nagyon jó.

Sopronban a Puskás is szuper.

2010. márc. 7. 17:32

Szia!

Sopronban nagyon jól főznek a Fehér Rózsában. De igazából magyaros étterem, különleges ínyencségeket ne nagyon akarj ott enni. Ha beírod a nevet a gugliba, meg fogod találni a honlapjukat. Magát az éttermet nem ismerem, csak a főztjüket, mert mi a házhozszállítást választottuk mindig (kicsi volt még a kiscsaj ahhoz, hogy vacsizni menjünk, meg Felem is mindig későn ért haza).

2010. márc. 7. 17:25
SOPRONba utazunk, hol lehet egy finomat ebédelni, mit nézzünk meg feltétlenül, mit ajánlotok a városban és környékén??A Fagusban szállunk meg majd. Ha vkinek van bevált étterme, ötlete, programajánlata, kérem írjon!köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook