Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Manipulál a bébi:) fórum

Manipulál a bébi:) (beszélgetős fórum)


17. rasza
2010. márc. 14. 15:25
Dac! 2-4 éves kor velejárója.Nincs ebben semmi új!
16. mona75
2010. márc. 7. 14:53

Hú!!!

Így nézve nevetek rajta,de ha nekem csinálná a gyerek szerintem már ideges lennék :(!!!

15. Tamianyu (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2010. márc. 7. 14:44

Később is meg fogja érteni ha maradsz következetes.

Nekem már a 3-ik is másfél éves,Ő is megérti és a többi is.Ez csakis a szülőkön múlik mennyire uralkodik el a hiszti.Nem is tudnám mit csinálnék a 3 gyerekkel ha mind hisztizne bevásárlás közben valamiért.Minden gyerek megpróbálkozik a keményebb hisztivel is időnként,ha eredménytelen alábbhagy.

Szeretet,türelem,határozottság,következetesség.

Ha tudja a gyerek,hogy semmit nem ér el hisztivel,egyre kevesebbszer próbálkozik.Ha idejében jól kezeljük nem fajul el.Nálunk soha nem volt divat a földön fetrengős hiszti,addig nem jutottunk el.

14. Sylvia81 (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2010. márc. 7. 14:42

No igen, okosabbak ők, mint mi azt gondolnánk...

Itt a kiskölyök szerintem amúgy a kamera miatt is csinálta a fesztivált...

Nekem a lányom volt ilyen fetrengős. Képes volt a forgalmas belvárosi utca járdájának közepén elterülni hiszti közben. Felőlem aztán csinálhatta, elfordultam (közben persze a szemem sarkából figyeltem, nehogy baj legyen, vagy leforduljon az úttestre, vagy felkapják és elvigyék).

Mára eljutottunk odáig, hogy nem fekszik el, de még mindig hisztizik. Itthon bezavarom a szobájába, ha valahol máshol vagyunk, csak azt közlöm, hogy nem ér el vele semmit, majd szóljon, ha abbahagyta. És nem nézek rá. Mikor elhallgat, otthon kijön a szobából, és mindig, mindenhol közli, hogy "befejzeztem". Ekkor le szoktam gugolni hozzá, megkérdezem, hogy mi értelme volt, úgyse ér el vele semmit, meg hogy ettől csak szomorú leszek. Nagyon szeretem, de nagyon szomorú vagyok, mikor ilyet csinál. Aztán letörölgetem a könnyeit, megszeretgetem-megpuszilgatom.

2010. márc. 7. 14:35
:D
2010. márc. 7. 14:25
Ja, úgy érted, ha vevők rá a szülők, akkor nem múlik el. Igen, ez szerintem is így igaz
11. zsanci79 (válaszként erre: 9. - Szemmelver)
2010. márc. 7. 14:23

Kivéve, ha nem vevők rá, nem ezt akartad írni :D

Olyan nincs, h nem hisztizik a gyerek. Tudni kell kezelni, megálljt parancsolni. Én pl. mindíg azt mondom neki, ha a boltba megyünk, h tudod, csak egyet szabad venni, válasszál. 15 hósan megérti, de meglátjuk mi lesz később :D

10. 78826dc958 (válaszként erre: 2. - Szemmelver)
2010. márc. 7. 14:21
már láttam:)naggyon kemény:)))
9. szemmelver (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2010. márc. 7. 14:15
kivéve, ha vevők rá a szülők:)
2010. márc. 7. 14:14

Hehe.. :D:D


Nekem az a kedvencem, amikor a bolt közepén hisztizik a gyerek, mert kell neki valami. Erre az anyja eldobja a kezéből a cuccokat, leveti magát a földre, és hisztizve elkezd hemperegni... :) Erre a gyerek hirtelen csöndben lesz, "nem is ismerem ezt" fejet vág...onnantól kezdve nincs több nyivákolás. :D:D

2010. márc. 7. 14:13
Huhh, nagyon nem gyenge a kiskölyök!
2010. márc. 7. 14:12
:)))))
2010. márc. 7. 14:11
:D
2010. márc. 7. 14:10
Nagyon nagy forma a kismanó:)nem hiába,okosak ők :D:D:D
2010. márc. 7. 14:10
Dackorszak. Minden gyereknél eljö majd elmegy
2. szemmelver (válaszként erre: 1. - Szemmelver)
2010. márc. 7. 14:07
2010. márc. 7. 14:07
Nézzétek meg:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook