Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek sebes az orra belseje? fórum

Volt már valakinek sebes az orra belseje? (tudásbázis kérdés)


19. Csipkerózsika (válaszként erre: 15. - C1e9612cd3)
2012. jan. 30. 20:44

Nekem 2 év óta télen jön ki, akkor költöztünk központifűtéses lakásba. Idén direkt figyeltem, hogy a fűtés megkezdésétől számított második héten jött elő...

Hiába párologtatok mindenfelé, az nem ér semmit. Elkezdtem vitaminokat szedni, hátha vitaminhiány - tejterméket ugyanis nem nagyon fogyasztok.

Néha arra is gondolok, hogy egyszerűen túlhevülök, 23-24 fok van a lakásban állandóan, pedig teljesen le vannak tekerve a fűtőtestek nullára...

2010. júl. 11. 12:24
Körömvirág-kenőcs az igazi, de csak amit házilag készítünk, mert abban nincs adalékanyag.
2010. júl. 11. 09:57
volt. orvos írt gyógyszert
2010. márc. 10. 20:11
Az orrba is lehetséges a herpesz. Nagyon vigyázni kell ilyenkor, nehogy a szemünkhöz v. a nemi szervhez érjünk vele. Ascorbinsav=tiszta c-vitamin langyos teában feloldva, körömvirág kenőcs.
2010. márc. 8. 07:13

jajj, most éppen az enyém is az :( Már nem fáj annyira, de amikor friss a seb, akkor nem egy kellemes dolog.

Nekem olykor kijön, de magától elmúlik. Az okát nem tudom.

14. sztolyka (válaszként erre: 13. - Sztolyka)
2010. márc. 7. 14:11
Viszket.
13. sztolyka (válaszként erre: 9. - Sztolyka)
2010. márc. 7. 13:35
Nagyon hólyagos is.
12. katus3
2010. márc. 7. 13:19
Férjemnek ha kisebesedik az orra belül,akkor elcsen egy kicsit a fiam popsikrémjéből. Sima,gyógyszertári. 2 este bekeni és már meg is gyógyult.
11. Marcsi87 (válaszként erre: 8. - Menyó)
2010. márc. 7. 13:17
Én is ezt használom mikor sebes az orrom.Ritkán fordul elő. De bárhol seb van mindig bekenem.
2010. márc. 7. 13:14
Aloevera ha van frissen nagyon jó hámosító
2010. márc. 7. 13:10

Varasodik és már orrot fúni sem mer,mert fáj neki.

Állítólag a sok fűrész portól van,mert fűrésztelepen dolgozott.

2010. márc. 7. 13:10
Nekem ha sebes lesz az orrom akkor a gyerkőc neogranormon kenőcséből "lenyúlok" egy kicsit. Gyorsan megoldja a problémát, mert ugye remek hámosító.
7. sztolyka (válaszként erre: 4. - Szajko)
2010. márc. 7. 13:07
Neked miért sebesedett?
6. dee
2010. márc. 7. 13:07

Coldastop orrcsepp


1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A COLDASTOPR ORRCSEPP ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?


A ColdastopR orrcsepp természetes összetevőinek köszönhetően gyógyító és regeneráló hatással van az irritált, akutan vagy krónikusan károsodott orrnyálkahártyára. Kimutatható a hegesedés és varképződés csökkenése, a természetes váladékfilm megjelenése az orrnyálkahártyán, és a nyálkaáramlás szállító működésének a visszatérte. Ezek a folyamatok jelzik az orrnyálkahártya regenerációját és a csillószőrös laphám működését. Mindez a ColdastopR orrcseppben található A-és E-vitaminnak köszönhető.

2010. márc. 7. 13:07

szia!

Nekem műtét után volt sebes, akkor mentolos orrkenőcsöt adtak rá, meg mondták hogy mielőtt kifújom az orrom használjak tengeri sós orrsprét.

2010. márc. 7. 13:06
Nekem az Ungventum Nasale segitett.Receptre is irhato, ugy olcsobb de megveheted recept nelkul is a patikaban.Az orrod belsejebe kenheto pl egy fultisztito palcikaval.Nekem bevalt.
2010. márc. 7. 13:04

Kente már kenőcsökkel,de nem segít.

Bőrgyógyásznál is volt már sokszor.

Tudtok valami ötletet?

2010. márc. 7. 13:03
Édesapám ezzel küszködik már kb. 1 éve.
2010. márc. 7. 13:03
Volt már valakinek sebes az orra belseje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook