Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta befejezése után fórum

Káposztaleves diéta befejezése után (beszélgetős fórum)


14. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - Fadigflo)
2010. márc. 9. 19:26
Teljesen igaz!
2010. márc. 8. 17:10
Koszi szepen, meg is talaltam es valoszinu, hogy kiprobalom:)
12. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 7. - It's a dream)
2010. márc. 8. 11:48
Szerintem, ez élvezhetőbb, hiszen az ember mindig azt kívánja, amit nem ehet. Írd be a google-ba , hogy 13 napos fogyókúra. Nekem sok ismerősöm sokat fogyott tőle. én is próóbáltam, nekem jó volt.
2010. márc. 7. 17:46
Meg egy olyan kerdesem is lenne, hogy honnan mennek le a kilok inkabb? egyaltalan latszik-e a fogyas?
10. It's a dream (válaszként erre: 9. - Fadigflo)
2010. márc. 7. 14:33
Hat a tapasztalatok rovid tavon eleg jok, aztan nem mondom hogy nem jonnek vissza a kilok:(
9. fadigflo (válaszként erre: 8. - It's a dream)
2010. márc. 7. 14:31
De ezzel nem fogsz fogyni, a fele víz lesz, amit veszítesz és izom. Nem igazán fog rajtad látszódni. De sajnálom. :(
8. It's a dream (válaszként erre: 6. - Fadigflo)
2010. márc. 7. 14:28
Koszonok minden tanacsot, igazabol most hamar le kellene adnom par kilot, azert kezdenek ebbe bele es en mindent megtennek, hogy lefogyjak, hiszen nem erzem jol magam, oda az onbizalmam stb..
7. It's a dream (válaszként erre: 2. - 54ba7c8cb1)
2010. márc. 7. 14:27
Es ez a 13 napos mibol all? meg nem hallottam rola.
2010. márc. 7. 11:17

Mit meg nem tesznek egyes emberek a fogyásért..


Nem mondom , volt idő, amikor én is fogyni akartam (bár alaptalanul -belátom), egészséges táplálkoztam (leszámítva, hogy keveset és nem mindig főtt kaját), elhagytam a cukrot (minden formában, még joghurtot sem ettem- csak natúrat) , a fehér lisztet (esetenként ettem fehér kenyeret is ) , a testre ártalmas dolgokat (részben). És nem mondom, hogy egy dietetikus is ezt az étrendet ajánlaná, de tény, hogy éhezés nélkül (sőt, volt hogy DUGIG ettem ) lement olyan 8 kiló egy nyár alatt. Igaz, az már más tészta, hogy így már inkább hasonlítottam egy anorexiás modellre, mint saját magamra... DE. A lényeg: nem volt szükség káposztaleves diétára, mert ezek a diéták csak arra jók, hogy ideig - óráig "karcsú" légy. L.Niki18 is írja, nem jött vissza 1 kiló sem, de milyen "áron" ?! Meg.. MÉG nem jött vissza, de minden idő kérdése.


Nem értem.. számtalan helyen olvasni már az egészséges életmódról... sok gyümölcs, sok zöldség, sok rost, kevesebb zsíros kaja, kevesebb cukros étel, több mozgás és este nem kell már pukkadásig enni. És menni fog! Sőt, mondok jobbat ...MINDENT lehet enni, de addig (ahogy L.Niki is írta), amíg JÓl esik ( azaz, nem esszük halálra magunkat), egy szelet tortán is olyan jóízűen el lehet nyammogni órákig. Nincs benne semmi trükk- az ember szeme csak kívánja, kívánja a kaját, de igazából szüksége sincs rá..


Ha sikerült eltántorítanom ettől a diétától ( megjegyzem: bizonyított tény, hogy, aki napi alapanyagcseréje alatt táplálkozik huzamosabb időn keresztül, később már 1 szelet almától is hízni lesz képes - a szervezet raktározásra kapcsol! ) , akkor azt mondanám, figyeld a tested minden rezdülését. NEM lesz könnyű, sőt.. nehezebb lesz, mint egy egyoldalú diéta - kezdetben. Ha éhes vagy (ha TÉNYLEG és nem csak a szemed kívánja), egyél, amit KÍVÁNSZ (ne, ami jó lenne, ne ami olcsóbb, ne azt, ami szerinted diétás), amire a testednek szüksége van. Rágd meg jól és ÉLVEZD az ízeket. Élvezd az ételt. Ha úgy érzed, ennyi elég, a tested is "jelez", hagyd abba és ne érdekeljen, hogy a tányéron maradt még.. vagy drága kidobni. (ha pedig így gondolkodsz, akkor bizony nem fogsz lefogyni) . Hidd el, idővel megtanulsz kevesebb adagokat kimérni a tányérra. ÉS ha odafigyelsz (nem tévézel, nem olvasol, nem beszélsz közben, a kajára figyelsz), képes leszel FELE vagy akár NEGYED adagokkal beérni. Ebbe belefér egy süti, egy szelet torta is vagy kettő.. ahogy a tested kívánja.


Ja és még valami: NE AKARJ OLYAN LENNI, MINT MÁSOK. Légy önmagad éld az életed, ha egyszer túleszed magad - annyi baj legyen, majd legközelebb.. ne görcsölj rajta. A súly, amit felszedtél sem pár nap alatt jött fel, ez sem fog pár nap alatt lemenni, viszont annál élvezetesebb lesz az eredmény.


Ne vedd tolakodásnak, csak tanácsnak.

2010. márc. 7. 10:36
*éhséged! (nem tudok már írni sem) :)
2010. márc. 7. 10:36
*éhséges (étvágyad helyett) :-D bocsi!
3. L.Niki18 (válaszként erre: 1. - It's a dream)
2010. márc. 7. 10:35
Szia! Nekem 5 kiló ment le 1 hét alatt. Látványos már a 2. nap után a fogyás. A diéta után, egy nap rendesen tartsd be a napi 5 étkezést. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna vacsora. Mint az oviban is. :-) Csak annyit egyél amíg már nem vagy éhes és ne jóllakásig! Este 6-ig mindenképpen edd meg a vacsit. Ha este 6 után nagyon éhes lennél, akkor igyál vizet, és ha még mindig nem múlik az étvágyad akkor 1 alma, vagy ananász! Nekem így nem jött vissza 1 kiló sem!
2. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 1. - It's a dream)
2010. márc. 7. 10:28
Az egészen biztos, a harmadik napon utálni fogod az egészet. 13 naposozzál inkább, és azt csinál meg kétszer, ha már rövid távú fogyóban gondolkozol. De nem élet az élet anélkül, hogy ki ne próbálja valaki a káposztalevel fogyót. :))
2010. márc. 7. 10:11
En most szeretnek nekifogni ennek a dietanak es az lenne a kerdesem, hogy a dieta befejezese utan hogyan taplalkoztok? mert ha visszaall a regi etrend akkor szerintem a kilok is visszakusznak. valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook