Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hosszú, természetes fekete hajam halántékon őszül. Milyen hajfestékkel próbálkozzak otthon? fórum

Hosszú, természetes fekete hajam halántékon őszül. Milyen hajfestékkel próbálkozzak otthon? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 6. 21:16

Szia! szerintem előbb próbálj tartós hajszínezőt és abból is a legsötétebb barnát, meglátod milyen. ha megfelel nem muszáj festened, színezőben kevesebb a káros anyag. Világos barna hajamat feketére festettem, de muvel nagyon hullott tőle átálltam a legsötétebb barna színezőre, és tartósabb volt mint a fekete festék:)

csempéről, kádról szépen le lehet mosni, nekem a mosógépről nem sikerült teljesen:)

2010. márc. 6. 20:09

A nagyon sötétbarna festék is fekete lesz a hajon!

(talán vmennyivel "élethűbb" mint a fekete hajfesték!)

6. SReni (válaszként erre: 4. - Anyagi)
2010. márc. 6. 20:04
Szerintem nem szerencsés csak itt-ott festeni. Vagy sehol, vagy mindenütt.
2010. márc. 6. 20:03
feketével
2010. márc. 6. 20:02

Nem szívesen vennék korom fekete hajfestéket, és lehet, hogy egyenlőre csak a halántékomon próbálkoznék.

Mennyite fogja be az ősz szálakat a festék? És a még színeseket? Nem lesz nagyon foltos?

A festék lemosásakor nem fogja be a műanyag kádat?


Látszik, hogy tekjesen műveletlen vagyok a témában!!!!

Köszi a felvilágosítást!!!!

2010. márc. 6. 20:01
Én is pont így vagyok, csak sötétbarnában. Garniert használok, tartós hajfestéket.
2010. márc. 6. 20:00
feketével ?
2010. márc. 6. 19:58
Hosszú, természetes fekete hajam halántékon őszül. Milyen hajfestékkel próbálkozzak otthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook