Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 22 év, 165 centi 64 kiló, a cél 55 vagy kevesebb. Mit ajánlotok? fórum

22 év, 165 centi 64 kiló, a cél 55 vagy kevesebb. Mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. febr. 26. 13:37
Ajánlom figyelmetekbe a Paleolit étrendet. Nagyon hamar látványos fogyás indul be és még egészségesen is táplálkozol!
2011. jan. 31. 21:26
Sziasztok. Azóta én túl vagyok egy 2 hónapos weight watchers-en és 4 kilót fogytam, csak sajnos meguntam... :( pedug folyamatosan fogytam. Most újrakezdtem :D
31. 2bc3a3b27f (válaszként erre: 30. - Gubaa)
2011. jan. 21. 17:37
hát most megy egy spec diéta, dietetikus barátnőm állította össze meg ha túl vagyok az első részen akkor vettem Réka dvd-t és tornázunk a nyuszimmal:-).27 évesen végre ideje tenni is valamit a dologért és nem csak várni, hogy majd valahogy megoldódik.
30. gubaa (válaszként erre: 29. - 2bc3a3b27f)
2011. jan. 19. 17:46
Weight watchers diéta. Egyértelmü :)
2011. jan. 17. 10:25

Halló, 27 éves vagyok és 65kiló 168cm magas, sajnos rajtam sem egyenletesen oszlik el a cucc. Herbafast gyogyit keresek, meg diéta és egy kis sportot próbálok, ma kezdtem a diétát.

@ PandaCica, lécci írd meg privibe hogy melyik drogériában találtad meg a Herbafastot?

köszi

2010. márc. 30. 21:49
Szia! Az 1200 kalóriás étrend, nagyon jó, ezzel egy ismerősöm 25 kilót fogyott le. És tartja. Én tartom a weight watcerst, kiegészítve azzal, hogy este kevesebbet eszem, és sok folyadék, ill hozzáadott cukrot semmihez nem eszem, csak gyómölcs ilyesmi ami cukros... Mivel azért így sem vagyok kövér, csak van rajtam felesleg, ezért nehezebben megy, még mindig -2 kilón állok, de azt tartom pedig most 3 napom nem volt tökéletes... :) Amit te írtál, az nagyon jó, orvosok is ajánlják, de tulajdonképpen, amit én csinálok, szinte uyganaz :)
2010. márc. 29. 16:58

szia,

én is 22 éves vagyok, 165 centi, csak kövérebb:)

hetekkel ezelőtt kezdtem egy "diétát", amit igazából jobban szeretek életmód váltásnak nevezni, de nem teljesen ugyanaz a kettő.

78ról indultam, 4 hét alatt lement kb 6-7 kiló. a súlyom most kezdett el stagnálni. leírom, mit csinálok.

mivel egész nap szinte itthon ülök, a napi egy torna kötelező. általában ezt ebéd után 1.5 órával iktatom be. reggelire magas rosttartalmú magvas barna kenyeret eszem (a rost az emésztés miatt fontos) valami fehérjével (sovány túróból készült körözött, vagy sonka, tojás (de a tojást max 2-3x egy héten). kb 300 kalóriában próbálok gondolkodni. általában délig nem vagyok éhes, délben pedig kevés szénhidrátot készítek fehérjével. szénhidrát=barna rizs, barna tészta (mindkettő max 50 gramm), vagy ha kihagyom a CH-t akkor salátát (paradicsom, uborka,paprika, stb) eszek köretként. próbálok minél több féle ízű ételt csinálni, mert imádom a fűszeres kajákat:) max 350- 400 kalóriát engedek meg magamnak ebédre. uzsonnára kissé vacsorásabb jellegűeket főzök, de elég kis adagban (pl pár kanál főzelék (ezt a barna rántás miatt nem ehetem kétpofára) vagy 2 db virsli mustárral, valami zöldséggel). néha viszont megelégszem pár szem gyümölccsel, alma, narancs, kiwi... vacsira pedig megpróbálok minél kevesebbet enni, vagy pár falalt húst, vagy egy natúr joghurtot. azért más ez a "diéta" mint az életmódváltás, mert mindennek számolom a kalóriáját. próbálok egy nap 1200-on belül maradni, de inkább 1000-1100 között. mindent eszem, amire a szervezetemnek szüksége van a működéshez, cukrot is, kisadagban (pl mézes tea). számtalanszor szoptam már be nulldiétákkal, pár hétig (se) bírtam, aztán jojó lett az eredménye. ez azt hiszem, eddig bevált, bár most stagnálok pár napja, de a stagnálós napok előtt iszonyatosan felpörgött az anyagcserém, minden étkezés után rohantam a wcre. egyébként tényleg teljesen máshogy oszlik el mindenkin a súly. én régebben 62kg-osan is teljesen kövérnek láttam magam, pedig nem vagyok önkép zavaros. nekem egyenlőre annyi a cél, mint amin most te állsz, de én utána súlyzós edzésekkel szeretném magam formálni, mivel régen az lehetett a baj, hogy löttyedt voltam. egyébként cindy crawford-dal kezdtem a mozgást, rubint rékával erősítek, és mióta rátaláltam tatarek rezsőre, az ő 60 perces zsírégető tornáját csinálom lehetőség szerint minden nap. nyárra szeretnék jól kinézni:)

2010. márc. 16. 19:53
Hát igazad van teljesen, és nem érzem magam borzasztóan ennyi kilóval sem, de mikor ma megláttam h majdnem 2 kiló lement 1 hét alatt, valószínűleg jobban sugároztam a boldogságot mint 50 kilósan :)
2010. márc. 16. 15:31

Sziasztok!

Kicsit elkeseredetten olvastam a leírtakat,mit kell tenni meg miket csináltok..na ,itt a gond, szerintem minden fejben dől el,ha nem érzed jól magad,mikor a tükőrbe nézel,a környezetedre is átsugárzik és lerí rólad,hogy emiatt keseregsz!!

A pasik a magabiztos,sugárzó,"jól érzem magam a bőrömben" nőket szeretik és ez NEM a kilóktól függ!!!!

Sok sikert a módszerekhez,ha nektek ez kell de elveszi a jó dolgoktól az időt...!:)

2010. márc. 15. 19:56
Köszi h megértessz, ezt tényleg az érti akin van ennyi felesleg, mert lehet vki szuper 64 kilósan meg gáz is... Én most a weight watcherst csinálom, ami végülis nagyjából kalóriaszámolgatás, ez azért jó nekem mert bármit ehetek és így könnyebben betartom, meg hát mondjuk csokit ha eszek nem vacsora után hanem előbb
2010. márc. 14. 17:42
már nem azért de én is 23 vok és 21 éves koromig végig 50 voltam és bombanőként néztem ki,büszke voltam a külalakomra és mindenki megnézett az utcán,a pasik csak ugy nyüsögtek körülöttem,ám 3 éve összejöttem valakivel,baleset ért,és felszedtem 9 kilot egy év alatt,ennek köszönhetően a depressziomnak ami amiatt alakult ki ami történt,majd a lustaság,a sok sör és alkool,ilyenkor bepiáltam bekajáltam majd beájultam és elaludtam,nem csoda hogy összejött 5 kilo eközben még pluszba,aztán itt a tavasz és mindennel azon lennék hogy leadjam,nem fér már rám a farmer,a ruháim,és de mozogni nem sok lehetőségem van,sokat ölük,igy mozgás kilőve,de igyekszem az ételre figyelni,majd láttam a tvben a herbafast reklámot,utánanéztem a neten,rábukkantam itt a hoxán forumon,átolvasgattam és nagyon jo tapasztalatokrol olvastam igy hát megvettem és elmondhatom nagyon jo tapasztalattal lettem én is okosabb,ugyhogy csak javasolni tudom,10 napos,4000éert durván megkapod,viszont én nagyon sok gyogyszertárban kerestem jaarészt alig találtam meg,egy drogériában találtam rá,mert nagyon viszik,ugyhogy ott a legérdemesebb keresni kezdeni :D sok szerencsét kivánok,ja és totál egyetértek veled,mert elmondanám hogy az a 9 kilo ami többlet rajtam olyan szinten feltünö rajtam mert nem egyenletesen oszlik el a oks ülés miatt hogy szinte csak a csipőm,fenekemen és combonom látszik és már szinte gusztustalanul néz ki ah log a hasamrol a háj már,és sajnos nálam is az a helyzet hogy hajnalokig fenn vok sajnos és délutánokat át tok igy aludni,és ez télleg nem jo ezért gondoltam emiatt a leghatásosabbnak a fogyitabikat,de be is vállt,viszont ettől függetlenül ez valoban nem helyettesiti a figyelmes és rendszerest étkezést,mindenképp tartsd be a reggelit és az ebédet,onnantol kezdve figyelhetsz a többire,semmi kenyér és zsiros étek,én is rákaptam a lágy tojásra vacsira,reggelire pedig megkenek egy vagy két szelet barna vagy magvas,rozsos kenyeret zsirszegény vajal rá egy szelet sajtot és forro teával,javalsom még az étkezések után a celullitisz teát amit szinte bármelyik boltvban megkaphatod,tesco egyebek,de ott a gyermekláncfü,borsmenta,citromfü,máté tea,ezek javarészt méregtelenitől,a cellulitisz pedig 3x egy nap kell,ez jo a narancsbőrre,ezzel kapcsolatban még ajánlom a pirospaprika masszázsolaj és anticellulitisz,patikákban megkapod,és nem csak narancsbőrre hanem terhességi csikokra is nagyon jo és nagyon hasznos,valoban egy két nap alatt látod már a hasonloságot,és közben égeti a zsirokat,én most ezt a kettőt használom és nagyon bevált,3 nap alatt a herbafasttol is pl 2 kilot leadtam,az étrend betartással együtt!sok sikert kivánok én is neked! nekem bejöttek,közben pedig ovlasgatok minnél több és több forumokat is,és egyre több és több tapasztalattal leszek okosakk!
2010. márc. 10. 19:30
Hát nekem az 55 kiló nem gebe, az jó, előtte sokáig 50 voltam az nem volt jó de az 55 teljesen jó nekem.
2010. márc. 10. 17:21

Szia Renice13!

Nem értem,már bocsánat,miért akarsz gebe lenni???

Én pár éve 168 cm-rem mellé 65 kiló voltam és nagyon-nagyon csinike ,teljesen elégedett testképpel,ha tükörbe néztem!Sok sok pasi kedvence voltam és büszkén sétálgattam:)

Amúgy sem divat már a soványság.....

2010. márc. 9. 17:19
Sziasztok! Hát elkezdtem, nem olyan vészes betartani, csak azt nem értem, hogy megnéztem a weight watcerst ahol ugye pontok vannak és az jön nekem ki, hogy kb 1100 kcal-t ehetek 1 nap. Ha meg a kalóriatáblázatban nézem, akkor 1500-at pedig azt írtam be h egész nap ülök... Meg pl nem hiszem h egy gyros ugyanannyi kalória mint 1 doboz 100%-os almalé v gyümölcslé, hiszen az étel, ez meg ital... Pedig elvileg ugyanannyi kb... Na ezt vaki el tudja nekem magyarázni? Egyébként a mozgással nekem is az lehetett a baj, h utána éhesebb lettem csak és azt hittem h akkor ehetek többet :) most próbálok max 7kor vacsorázni ami elég nehéz mert 1ig simán fent vagyok :) lehet h ez is baj nem? most pár hete nem járok suliba de még dolgozni sem kezdtem el és azóta átálltam, h 1kor fekszem és 11-12kor kelek... Ez biztos nem jó. De jövö7től ha dolgozik ez visszaáll legalább...
19. badonyimariaeva (válaszként erre: 17. - Renice13)
2010. márc. 8. 22:06

Ne haragudj, de tudod olyan sokan vannak, hogy elindítanak egy fórumot és utána be sem lépnek többet.


Bármelyik módszert választod, sok sikert és kitartást kívánok neked!

2010. márc. 8. 09:07

Szia !


Hasonló cipőben jársz mint én :) - habár én 20 éves vagyok, 165 cm és 62-63 kg - nekem barátom magyarázta el rendesen, hogy mi újság, és hogy kéne lefogyni az utolsó, ellenben legragaszkodóbb 4-5 kilót. Egyél kevesebb porciókat mint idáig, mondjuk a felét, és ne egyél vacsorát ennyi , persze ha nagyon éhes lennék belefér egy alma vagy egy joghurt. :) Igyál mellette rengeteg folyadékot én a 100%-os gyümölcsleveket is előnyben részesítem nem csak a teát,vizet. Normálisabban fogsz fogyni, napi 10-30 dekákat, de ezt minden megeröltetés nélkül és tartósan ! é 5 napja kezdtem el így diétázni (minden mást abba hagyatott velem :)) pedig hidd el rendesen kipróbáltam a mindenféle diétát amit csak találtam és volt benne ész érv) és szépen mennek le a kilók! péntek óta 1.5 kilót fogytam!:)

Szóval én csak ajánlani tudom a napi 2x-i étkezéses fogyókúrát :) párom még gimi alatt fogyott le vele másfél év alatt 17 kilót!:)és tartotta is 8éven át :) [mióta együtt vagyunk visszajött neki 15 kiló, de ez a boldogsághízás :))) mert bármikor lemondhat újra a vacsiról]


remélem segítettem egy picit:)


üdv

2010. márc. 7. 23:56
Bocsi h nem léptem be csak meghalt itthon a gép és most is haldoklik, de legalább tudom használni. Köszi a javaslatokat mindenkinek, aki szerint jó vagyok így, csak azért gondolja mert nem lát, de amúgy számolás alapján nekem az 55 az ideális ill. 2 évvel ezelőttig 50 voltam, szóval így is 5el több a cél. Eldöntöttem, mindenkiéből betartok pár dolgot, meg azért hasonlókat is írtatok, futni fogok meg görkorizni, holnap kezdem, nem iszok majd üdítőt, csak vizet teát ilyesmit, és a fehér lisztet kiiktatom amennyire tudom, és számolom a kalóriát :) már régóta halogatom a dolgot, szóval most muszáj belekezdenem. Ha még bármi jó tanács van azt nagyon várom és majd írok még h hol tartok, és ne haragudjatok, kedden lesz új gépem akkor már nem tűnök el.
16. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 7. 21:22

Mi aztán ajánlgathatunk neked bármit is, úgy eltűntél, azóta sem léptél be ezen a néven!



Ez az amit borzasztóan utálok!!!

15. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 5. 23:23
Elsősorban agymosást javasolnék.. Jó, vicceltem csak =)) Nagyon ideális ez a súly neked, de nem mindegy az, hogy hogy oszlik meg rajtad, és milyen a csontozatod. Egyébként én is ebben a dalban vagyok.. Nekem a sport nem volt jó, mert nagyon megéheztem utána, ha meg nem eszem eleget, akkor rosszul érzem magam. Én kemény diétára fogtam magam, csak káposztalevest eszem, ami zsírégető, naponta max. 4 Abonett megkenve vékonyan májkrémmel gyümölcs, saláta finom öntetekkel, hígított levesek, babkonzerv. Mellette iszom rengeteg zöldteát+wu long teát, amiknek zsírégető hatásuk van. Ennyit teszek a cél érdekében, de van is ám eredménye! Az elején több lement, de sajnos jelenleg stagnál a súlyom, de ez természetes.
2010. márc. 5. 22:39
jé, bocsi a duplázásért :)
13. genlips (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 5. 22:38

ha van féléved a változásra, csak annyit javaslok, hogy kerüld el a fehérliszttel készült ételeket (ettől még teljes őrlésű lisztből készültet ehetsz orrba szájba), illetve a cukrot teljes mértékben (minden élelmiszerben! /péksütik, ketchup.../ helyette méz vagy természetes (!) édesítők). persze minél több zöldség...

az én eredményemet úgy kell nézni, hogy nem mozogtam mellette semmit (tanulás és folyamatos evés), 07.14-től kezdtem

12. genlips (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 5. 22:38

ha van féléved a változásra, csak annyit javaslok, hogy kerüld el a fehérliszttel készült ételeket (ettől még teljes őrlésű lisztből készültet ehetsz orrba szájba), illetve a cukrot teljes mértékben (minden élelmiszerben! /péksütik, ketchup.../ helyette méz vagy természetes (!) édesítők). persze minél több zöldség...

az én eredményemet úgy kell nézni, hogy nem mozogtam mellette semmit (tanulás és folyamatos evés)

11. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 5. 22:36

Nem tudom, hogy mennyi ideig tornáztál, de nem kéne ilyen gyorsan feladnod, hiszen az egyik leghatékonyabb módszer a fogyáshoz a mozgás.

Én is ezt választottam mikor megszületett a fejemben a nagy döntés, hogy ez így nem mehet tovább le kell fogynom!

Az almaecet kapszula mellett folyamatosan tornáztam és a mai napig ezt teszem.

Kemény hónapok voltak, látszat sokáig, semmi.

Már nem is mértem magam, mert éreztem, hogy sokkal jobban vagyok, lazán mozgok.

Egyszer elmentem egy hosszú hétvégére és volt ott egy mérleg amin a vérnyomást stb lehetett mérni.

Csak a hecc kedvéért álltam a mérlegre, nem is gondoltam, semmi jóra.

60kg ot mutatott a mérleg nyelve,nem akartam hinni a szememnek.

93-95kg-ról sikerült 60-ra fogynom, de azóta is itthon dvd videó kazettára fitneszezek.

Kitartás, hidd el, hogy sikerül fog!

10. andi6020 (válaszként erre: 6. - 874eb11dfd)
2010. márc. 5. 22:13

Mert annyi a szénhidráttartalma mint pl a tésztának.

Barna rizs mehet :-)

9. hukka (válaszként erre: 6. - 874eb11dfd)
2010. márc. 5. 22:13
Mert szénhidrát.
8. hukka (válaszként erre: 3. - Aidababa)
2010. márc. 5. 22:12
Nekem ez a módszer nem vált be. Én a felsoroltakat akkor eszem, mikor éhes vagyok. Most vacsiztam : 10 dkg túró + 1 joghurttal leöntve. Ez 18 hónapja az esti menüm, mert édesszájú vagyok. Ha "elkurvulok" kis csokira megeszem, de: az esti torna dupla!! Ennek függvényében ritkán teszem ezt, mert így is napi 1- 1.5 ó. a tornám..
2010. márc. 5. 22:08

Szerintem nem kell leadnod semmit. Tök jó vagy így! Az sem jó, ha egy nő elől deszka, hátul léc.

Bár én is éppen fogyózok, mint szinte egész életemben eddig. A 90 naposat csinálom, de néha rosszalkodok. Áh, nehéz dió. Főleg így 60 évesen már.


Neked azért sok sikert kívánok. Egy pár kilót ledobsz és már szupi vagy.

2010. márc. 5. 22:07
rizst miért nem lehet enni??
5. hukka (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 5. 22:05

Iktasd ki az étrendedből a szénhidrátokat: tészta, kenyér, édesség, rizs, krumli.

Amit ehetsz: bármilyen hús, /nem húskészítmény/, virsli, máj,tej, tojás, sajt, túró, joghurt... a favorit: káposzta minden mennyiségben és formában, minden zöldségféle a kukorica, borsó, bab nem. Nagyjából ennyi. Betartható, én 27 kg-nál tartok és amikor kicsit lazítottam, akkor sem jött vissza 1 dkg sem.Torna:KELL Bármilyen sport, amit szeretsz. Fontos: az izom nehezebb a zsírnál és ha a kilók látszólag nem mennek, akkor is változik az alakod. Javaslom: a számodra fontos méreteket vedd le magadról /mell, derék, csípő, én még a comb és vádlit is/ és ismételd meg úgy másfél hónap múlva. Meglep.., bár neked nem kell sokat leadni. Akkor sok sikert és hajrá!

2010. márc. 5. 21:59
és tornáztatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook