Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyben jártas személyt keresnék...mit tehetünk az alábbi esetben? fórum

Munkaügyben jártas személyt keresnék...mit tehetünk az alábbi esetben? (tudásbázis kérdés)

26. 29
2010. jún. 8. 13:52

Sziasztok!


Nekem is lenne egy kérdésem, hátha tud valaki valami jó tanácsot adni.

Nekem van egy bejelentett főállásom, és tavaly októbertől egy 4órára bejelentett.

A 4órás az elfelejtett adót vonni,mert elvileg nem éri el a fizetésem az adózott határértéket vagy mi..

És most ugye az apehnek fizethetek ezért is, meg azért is mert ők is figy.vették az adójóváírást, miközben nem kellett volna.

De a (4órás)főnököm a szja-t velem akarja fizettetni, mármint a nettó béremből (100ezer). Ezt nem úgy szokták, hogy a bruttót úgy kalkulálják, hogy levonják ezeket belőle és úgy jön ki a nettó? (kicsit bonya:-)

Illetve 6990ft ír, hogy annyi havonta. Én ezt hol tudom ellenőrzi,hogy valóban ennyi-az annyi.


Köszönöm

Anita

2010. ápr. 7. 18:05

sziasztok!

nem tudja valamelyikőtök, hogy RÁT-ra meddig jogosul az ügyfél?ugye nincs olyan szabály, hogy csak egy évig?Addig amig nem talál munkát?

24. ff36256613 (válaszként erre: 21. - Sundance hair)
2010. márc. 6. 16:20

Köszönöm a válaszokat.

A húgom még NeM MeNT VISSZA melózni..Nem is akar oda menni, mert 2 kisgyerek mellett nem is tudna...

Lejárt neki a gyes-e, asszem januárban!!!

A munkáltató (ahonnan gyesre ment) kiadta neki a felhalmozódott szabikat. Közben ő ezt megszakította, mert betegek lettek a gyerkőcök. Most viszont azt mondja a munkáltató, hogy nem fizeti ki a táppénzt (6 hetet) hanem levonja a szabadságából. Így május helyett, már 2 hét múlva mennie kellene neki dolgozni...

2010. márc. 6. 07:43

Elnézést egy kicsit hosszúra sikerült. Tehát a vonatkozások 1992. évi XXII. Törvény a Munka Törvénykönyvéről 134. §

134. § (1) A szabadság kiadásának időpontját - a munkavállaló előzetes meghallgatása után - a munkáltató határozza meg.

b) a munkavállaló betegsége vagy a személyét érintő más elháríthatatlan akadály esetén az akadályoztatás megszűnésétől számított harminc napon belül adja ki, ha az esedékesség éve eltelt.

/Az akadályoztatás az Ön esetében a gyermek gondozása címén kivett fizetés nélküli szabadság volt.../

(5) A szabadság kiadásának időpontját a munkavállalóval legkésőbb a szabadság kezdete előtt egy hónappal közölni kell.


Az Egészségbiztosítási törvény 43.-48.§.


És utána néztem én is, az Eb törvény változásai 2010.V.01-től hatályosak! Jogszabálykereső www.magyarorszag.hu

2010. márc. 6. 07:23
A gyerek két éves kora után a Gyes mellett munkába visszatérő munkavállalónak a tizennégy éven aluli gyermek gondozása vagy ápolása miatt kapott fizetés nélküli szabadság első évére járó évi rendes szabadságát a munkába lépését követően 30 napon belül kell adni, és nem lehet a gyermek harmadik éves koráig, a Gyes lejártáig várni. Az Mt. 134. § (3) bekezdése szerint a szabadságot az esedékesség évében kell kiadni. A munkáltató a munkavállaló betegsége vagy a munkavállaló személyét érintő más elháríthatatlan akadály esetén az akadályoztatás megszűnésétől számított 30 napon belül köteles kiadni, ha az esedékesség éve már eltelt. Ettől érvényesen eltérni nem lehet. Ez kógens szabály. Ha a munkáltató nem így jár, a munkaügyi felügyelő egy esetleges ellenőrzés során a munkáltatót már egy munkavállaló vonatkozásában is megbírságolhatja.
2010. márc. 6. 07:22

Ezt a jogviszonyt párhuzamos jogviszonyként kell kezelni, mintha nem a mindenkori foglalkoztatójához, hanem egy másik céghez ment volna el dolgozni!!!


GYES mellett akár 8 órában is foglalkoztatható a kismama.

GYES melletti foglalkoztatás alatt nem szabad kiadni a kismama szabadságait melyet felhalmozott a (munkaviszonya, szülési szabadság, GYED ideje alatt). Ezt akkor kell kiadni, amikor újra munkába áll és megszünteti a GYES-t.

GYES mellett nem köteles a cég foglalkoztatni a kismamát.

20. Sundance hair (válaszként erre: 18. - Ff36256613)
2010. márc. 6. 06:43
Bocsánat, hogy tegnap nem válaszoltam, de mindjárt utánanézek, és megírom, mire is hivatkozhat.
19. nyúli őreg (válaszként erre: 18. - Ff36256613)
2010. márc. 5. 20:18
Az 1992. éviXXII. törvény (3) bek b.pontja alapján Betegség esetén a szabadság megszakitható. Azt a tápénz lejárta után 30 napon belül kikell adni a munkaválalonak.
2010. márc. 5. 17:17

Nincsen semmi baj a táppénzes papírokkal, arra hivatkoznak.(húgom elmondása szerint) valami új törvény van, vagy mi.

Gyes lejárta után kiadták neki az 5 év alatt összegyűlt szabiját, de ő közben (szabi közben) elment betegállományba a gyerekek miatt. Eleinte elvették tőle a begsi papírokat, és most utólag kitalálták, hogy nem fogadja el (Intersp...r)

és levonták a szabijából...

Szóval, szerintetek ez nem jogszerű, és ne hagyja annyiban?! Attól a hölgytől kérdem, akinek apukája munkajogász: mire hivatkozhat hugom, ha bemegy a munkahelyére?! Valami jogszabály esetleg?!

2010. márc. 5. 16:58
Az első gyerek után engem is bekóstolt a volt munkahelyem így. A vége az lett, hogy a közös megegyezésért adtak rendes fizut a bennt lévő szabira + kifizettek még 3 hónapot. Legyen aggilis, ne essen kétségbe, mert akkor találnak rajta kapaszkodót. Mindenképp keressen fel egy munkajogászt!
2010. márc. 5. 16:57
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem is el kell, hogy fogadja a munkáltató a táppénzes papírt. Ha esetleg valami baj lenne a papírjaival, még akkor is vissza lehet adni, hogy vigyék el az orvoshoz kijavíttatni.
2010. márc. 5. 16:50
Ja és a táppénz a bruttó 60%-a. A szabi 100%. A külömbséggel mit csinálnak? Náluk marad? Mert ha eddig táppénzt számoltak, azt 60%-on tették!!!
2010. márc. 5. 16:45
Pillecukorkának igaza van. Most úgysem tudják jogosan kirúgni. Ragaszkodjon az igazához!
13. Sundance hair (válaszként erre: 9. - Ff36256613)
2010. márc. 5. 16:42
Ez így sehogy se jó! Apám munkajogász, hamar megkérdeztem tőle, ezt csak akkor teheti meg a munkáltató, ha valamelyik táppénzes papír nem stimmel. De ez nem valószínű. Azt mondja inkább arról lehet szó, hogy nem akarták egyben kifizetni a szabadság idejére járó bért.
2010. márc. 5. 16:42
szerintem a táppénzes papírt kötelesek elfogadni
11. Sundance hair (válaszként erre: 9. - Ff36256613)
2010. márc. 5. 16:40
De akkor hivatkoznia is kellene a munkáltatónak valamire, hogy miért! Munkaügyi bíróság? Előtte jogász? Csak egy kicsit kiokosít, és ha látják a jártasságot, nem biztos, hogy kekeckednek tovább.
10. Sundance hair (válaszként erre: 7. - Ff36256613)
2010. márc. 5. 16:38
Ja és egy jótanács egy két kisgyermekes anyától. Soha ne árulja el állásinterjún és önéletrajzban, hogy 2 kisgyereke van, mert valami hablaty indokkal elutasítják. A törvény nem kötelezi az állásinterjún igazmondásra, pláne ha fennáll annak a lehetősége, hogy az igazság miatt hátrányos helyzetbe kerül.
9. ff36256613 (válaszként erre: 8. - Sundance hair)
2010. márc. 5. 16:38
Na, pont ezt tette, de a melóhelye visszadobta a betegáll.papírokat, és azt akarják, hogy menjen vissza melózni, és a szabijából levonták a 6 hét betegállományt...
8. Sundance hair (válaszként erre: 5. - Ff36256613)
2010. márc. 5. 16:36
A gyes ideje alatt kizárólag a gyest igénylő szülő jogosult gyermekápolási táppénzre. Attól a naptól, hogy megszűnik a gyes, csak saját jogú táppénzen lehet. 1997. évi LXXXIII. tv. 39.§. Szerintem ne essen kétségbe, mert ha februárban járt le a gyes, akkor másfél évre járó rendes szabadsága gyűlt össze (kb 1 hónap). A fennmaradó szabit úgy tudja bennt tartani, ha gyorsan elmegy a saját háziorvosához, és táppénzre veteti magát. Bár az most csak 60%. Szóval lehetséges ilyen.
2010. márc. 5. 16:24
Ne értsetek félre nem büdös a munka vagy ilyenek, csak oda már nem tudna visszamenni melózni. Messze is van 2 műszakos, 2 kisgyerek mellett, segítség nélkül... Most be van pánikolva, mert még azt hitte van ideje munkát keresni...
2010. márc. 5. 16:23

Miféle munkaügyről van szó,talán álláskeresésről szeretnél tájékozódni illetékes és jártas személyt a Munkaügyi Központban dolgozó munkatársaknál, ill.

ügyintézőknél érdeklődhetsz. Természetesen attól is függ budapesti lakos, vagy vidéki? Akkor a lakóhelyedhez legközelebb eső helyen felkeresed és

felvilágositást kérhetsz. Üdv.Ágnes

2010. márc. 5. 16:22

Lehet munkaügyis, személyi ügyintéző, vagy ilyesmi.

Húgomnak lejárt a Gyes-e februárban. Viszont a gyes alatt összegyült szabiját most vette ki, és utána kellene neki menni dolgozni...

De, a gyerekek oviba járnak, és betegek elég sokat. Valaki azt tanácsolta neki, hogy szakítsa meg a szabiját, és menjen betegállományba a gyerekekkel, annál több szabija marad. A melóhelyén elfogadták a betegállományos papírokat 6 héten keresztül úgy nézett ki, minden oké. Erre ma felhívták, hogy nem fogadta el a cég a betegáll. papírokat, hanem levonták a szabijából ezeket a napokat, és szegénynek 2 hét múlva menni kell melózni...

Lehetséges ilyen?!

2010. márc. 5. 16:19
Mi a probléma?
2010. márc. 5. 16:19

Szióka!


Mi a kérdésed?

2010. márc. 5. 16:19
mit szeretnél?
2010. márc. 5. 16:17
Munkaügyben jártas személyt keresnék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook