Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valakinek már volt tapasztalata a lézeres anyajegy eltávolítással kapcsolatban? Mit tudtok róla? fórum

Valakinek már volt tapasztalata a lézeres anyajegy eltávolítással kapcsolatban? Mit tudtok róla? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 5. 13:58
Sziasztok. Nem tud valaki ajánlani egy bőrgyógyászt aki lézerrel eltávolítana egy anyajegyet? És ha lehet nem nagyon drága. Előre is köszönöm.
7. 8509bb409c (válaszként erre: 2. - Verosz)
2010. márc. 5. 09:50

Szia!

Csak az a baj, hogy a páromnak rengeteg anyajegye van kb.40-50 a kisebbekkel együtt vagy még több. Azokból amelyek nagyobbak-kiemelkedőbbek vagy zavaró helyen vannak kb.10db van. Ezért is lenne jobb ez a módszer. A páromat nagyon nehéz meggyőzni már 2-3éve sikertelenül próbálkozom pedig csak arra kértem, hogy nézesse meg őket egy szakemberrel és most, hogy adódott ez a lehetőség nagyon megörültem de félek, hogy nem minden fog úgy történni, ahogy azt én szeretném. És a párom is nagyon megörült hogy végre megszabadulhat az anyajegyektől és sok év után most vallotta be, hogy szégyenli az anyajegyeit erről nekem fogalmam sem volt. Már annyira várja sokkal jobban, mint én.

De ahogy azt már irtam a doki először megvizsgálja az anyajegyeket és amelyik szerinte veszélyes lehet azt nem szedi le lézerrel hanem kivágja. Persze ő is csak egy ember ő is tévedhet éppen ezért aggódom.

2010. márc. 5. 09:28

Nekem már több anyajegyet távolítottak el műtétileg. Sajnos az egyik rosszindulatú volt.

A doki nem ajánlotta a lézerest, mert azt szétroncsolja a lézer és nem tudják elküldeni szövettanra.

2010. márc. 5. 01:40
nekem a szemem alol vettek le,3 eve,semmi kulonos. A kezemen meg egy nagy bibircsok volt,azt a sebesz haziorvosom vette le.
2010. márc. 5. 00:12
Nekem is volt, már sok évvel ezelőtt és semmi gondom nem volt utána.
3. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 8509bb409c)
2010. márc. 4. 23:14
Nekem volt már ilyen .... érzéstelenítés után az anyajegy bőrből kiemelkedő részét simán egy ollóval levágták, és a helyét égették ki lézerrel ..... a levett anyajegydarabot pedig elküldték szövettanra .... nekem mindegyik nagyon szépen gyógyult utána.
2. verosz (válaszként erre: 1. - 8509bb409c)
2010. márc. 4. 23:08

Szia!


Azért nem jó ötlet lézeresen eltávolítattni az anyajegyeket,mert így nem tudnak szövettani vizsgálatot végezni.,ha esetleg van vmi elváltozás,eltérés vmelyik anyajeggyel nem derül ki.

Inkább a sebészeti eljárást válasszátok,még akkor is ha ez esetleg kellemetlenebb is mint a lézeres.

2010. márc. 4. 22:29
Valahol azt irják, hogy jó dolog valahol pedig azt, hogy nem ajánlják. Akkor most mi az igazság? A páromnak ajánlottak egy bőrgyógyászt aki lézerrel 'tünteti' el az anyajegyeket de nem tudom jó ötlet-e? Aki ajánlotta annak már néhány anyajegyét eltüntette ezzel a módszerrel de még csak 2hete és volt olyan anyajegye amire azt mondta a doki, hogy ki kell vágni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook