Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik az a nem kötelező oltás, amit 3 éves korban kell ismételni? fórum

Melyik az a nem kötelező oltás, amit 3 éves korban kell ismételni? (tudásbázis kérdés)


5. bf5264a5b9 (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2010. márc. 27. 10:54

Én szerettem volna beadatni a kisfiamnak a himlő ellenit (én is most kaptam ősszel), de a gyerekorvosunk nem ajánlotta, mondván hogy nem ér semmit.


Az a baj, hogy tök oltásellenes. Egyébként én beadatnám, inkább egy pár napos hőemelkedés, mint a súlyos szövődményes himlő... :( A kötelezőkön kívül egyébként a Pneumococcusért és a Rotáért is úgy kellett harcolni a dokinénivel, az influenzát pedig be se adta, pedig kértem volna mind a két fajtát (mi azt is megkaptuk, egyikünknek se volt semmi baja)...

2010. márc. 4. 21:05

Jaaj, de hüle vagyok, azt olvastam kötelező :))

Amúgy a bárányhimlő elleni oltásról mi a véeleményetek? Mert nekünk a doki most ajánlotta

2010. márc. 4. 21:04
Azóta én is keresgéltem, megtaláltam, kullancsoltás.
2010. márc. 4. 21:00
Én úgy tudom, h 3 éves korban nincs oltás, de nem mondom 100%-nak. Amúgy a kiskönyvben nincs benne?
2010. márc. 4. 20:45
Melyik az a nem kötelező oltás, amit 3 éves korban kell ismételni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook