Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok olyan porszívómárkát ajánlani, amihez van kis kerek, szőrös, elforgatható fejű tartozék? fórum

Tudtok olyan porszívómárkát ajánlani, amihez van kis kerek, szőrös, elforgatható fejű tartozék? (tudásbázis kérdés)


10. xti_ (válaszként erre: 9. - Szamóca41)
2010. márc. 5. 17:28

sajnos ilyen tartozéka a most elromlott porszívómnak sem volt, csak az előzőnek. és mikor kiderült, hogy nem passzol a mostanira, eldobtam.

de nagy nehezen, az 5. helyen sikerült végre vennem egy olyan porszívót, amihez van! (38 hetes terhesen nem volt olyan öröm a boltokat járni, mint egyébként : ) )

most már nem leszek olyan buta, hogy eldobom, az biztos.

2010. márc. 5. 08:20

Ugye nem dobtad még ki még az előző fejet?

Ha van egy kis szerencséd pont akkora lesz az új porszívód csövének az átmérője.Ha pedig nem akkor,még mindig meg tudod házilag is oldani./Persze csak akkor,ha kisebb lesz:(((/Szigetelőszalagot vagy "csőszűkítőt"teszel rá.Én ugyanezt tettem a régi fejjel és az új porszívóval.

8. xti_
2010. márc. 4. 21:34
senki sem?
7. xti_ (válaszként erre: 6. - Agis)
2010. márc. 4. 19:45
ma három helyen kerestem. a legtöbb porszívóhoz egyáltalán nem volt ilyen tartozék, amihez mégis, az viszont merev nyakú volt, olyat nem akarok még egyszer, mert szinte semmire nem jó.
6. agis
2010. márc. 4. 19:41
Szerintem a legtöbbhöz adnak ilyen tartozékot...:)
5. xti_ (válaszként erre: 3. - Bared)
2010. márc. 4. 19:36
a samsunghoz nekem csak merev fejű volt, nem elforgatható. a tiéd milyen?
4. xti_
2010. márc. 4. 19:36
Az előző porszívómnak volt ilyen tartozéka, és nagyon praktikus volt, rengeteg helyen tudtam vele portalanítani, és azóta sem tudom olyan jól takarítani a kazettás ajtóimat, a képkereteket, a reluxákat, stukkókat, stb. A mostani porszívómhoz is volt ilyen tartozék, de nem forgatható fejű, hanem merev, azzal nem lehetett ilyeneket csinálni. Végre elromlott, és újat szeretnék, de csakis olyat,aminek van ilyen tartozéka. Ismertek ilyet?
2010. márc. 4. 19:32
nekem samsung van, ahhoz van körkefés, és résszívó fej is...
2010. márc. 4. 19:32
mindhez van, csak már a műanyag burkolatban belül tartják,a hol a porzsák van, vagy valami olyan helyen, ahova bedugható, felcsatolható
1. xti_
2010. márc. 4. 19:30
Tudtok olyan porszívómárkát ajánlani, amihez van kis kerek, szőrös, elforgatható fejű tartozék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook