Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Értsd meg, szeretlek, de nem tudok hűséges lenni! fórum

Értsd meg, szeretlek, de nem tudok hűséges lenni! (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. júliusi (válaszként erre: 68. - Ráhel)
2011. júl. 19. 14:05

én is heverem!:( Már lassan egy éve lesz...

nem vagy hülye,csak valószínüleg szereted,ahogy ő is téged,hiszen el is hagyhatott volna a nőért...

Van ilyen is.nem szeretem,ha fekete-fehérnek állítják be a megcsalást.

Megcsalás= lapát.

A szeretőket ritkábban veszik el feleségül,de ahol ez a kapcsolat erősebb,ott ált.ban összeköltöznek az újjal, a régitől elválnak...

2011. júl. 19. 06:08
Ha igazán szereted, nem kell más, nem kivánsz mást, csak őt. Ha mással bújsz ágyba, és utána a "szerelmed" szemébe tudsz nézni bűntudat nélkül, akkor jobb ha nem akarsz kapcsolatot.
80. 867f9adc74 (válaszként erre: 75. - Fagyongy67)
2008. szept. 10. 21:20

Én is ismerek egy ilyen pasit...Csak ott a nő elfogadta, hogy apucinak mindig kell az új bőr...

Pedig a csaj tökéletes, gyönyörű, csinos, okos, ápolt stb...

De ez nem elég... És az ilyen ember genetikailag ilyen, soha nem változik meg!!

Szereti, imádja a párját, de képtelen a hűségre.

Szerintem az a nő, aki ezt elfogadja, saját magát alázza meg.


Más dolog viszont az, ha többéves együttélés, házasság után egyszercsak úgy döntenek, hogy belefér egy félrelépés..

De ez már más téma..

79. spinneli (válaszként erre: 76. - Mira93)
2008. szept. 10. 21:12
magát jobban mindenesetre vagy épp ellenkezőleg...
78. maya80 (válaszként erre: 76. - Mira93)
2008. szept. 10. 21:08
Egyet értek.
2008. szept. 7. 07:27

"Nem tudok" :) Ez mekkora falmelléki duma már?


:)))

76. Mira93
2008. szept. 6. 23:19
Ha valaki igazán szerelmes, vagyis tökéletes a testi lelki kapcsolata, nincs szüksége másikra. Persze attól függetlenül, hogy szeretsz valakit, megcsalhatod, de akkor az az illető nem az igazid, csak egy valaki akit szeretsz. Szereted csak nem eléggé...
2008. szept. 3. 08:14

Én benne voltam ebben. 16 évig voltam a férjemmel, a válás után -mikorra 1-2 ügyét megtudtam-kiderült, ő mondta el, hogy VÉGIG csalt a 16 éven át. Mert szeret csak nem tud hűséges lenni. Szóval ugyanaz mint tboy. Akkor már minden mindegy alapon kértem, hogy mondja el mit jelent ez. Azt mondta szeret, imád, nem tud élni nélkülem, de kell neki a mindig új, a mindig más, a megújulás varázsa a bizsergés. Az új esetek egyikével sem volt olyna jó mint velem, de az idegen test varázsa, az idegen bőr érintése, a másféle sóhaj, más illat, másféle mozdulat, ez mind felcsigázza, s enélkül nem tud élni. Nos ez volt a magyarázat. Nem is akart elválni , azt akarta értsem meg. Nem tettem, elváltunk.

Ráhel nem elkeseríteni akarlak, tapasztalatból mondom: kutyából nem lesz szalonna:-(

74. 175c71a378 (válaszként erre: 73. - Spinneli)
2008. jan. 17. 22:42
:D ez jó!
2008. jan. 17. 22:33
ha valaki képtelen a hűségre akkor kezdje a harcot magával, ha egy idő után nem csalja meg egyik kezét a másikkal már jó úton halad.
2008. jan. 17. 22:28

És azt várja, hogy te otthon statisztálj míg ö " szegény " nem tud hűséges lenni.

Szerintem egy párkapcsolat erröl szól, Te és Én. Ha van harmadik azt már háromszögnek hívják, nem párkapcsolatnak. ha valaki képtelen a hűségre, ne tartson maga mellett egy " biztosat" takarítani meg főzni!

2008. jan. 17. 22:26
ilyen rakás szar kijelentést, csak hasonló állagú emberektől hallottam.
2008. jan. 17. 22:16
Sziasztok!
69. Laryan
2008. jan. 17. 22:07
Nem értem,ha szereti miért nem hűséges?Akkor nem szereti igazán!Vagy olyan helyzetbe sodródik ami erre kényszeríti,lehet ilyen is -de ha így van akkor sem kell lefeküdni vele!(vagy arra is kényszerítik?)nem hiszem!
68. Ráhel
2007. nov. 4. 17:02
Engem is megcsalt a férjem.Most heverem.Azt ígéri többet nem teszi.Hinni szeretnék,remélem nem a címbeli kaszthoz tartozik.Tehát remélek,de lehet,hogy csak hülye vagyok.
2007. nov. 3. 22:38
Ezt az önigazoló baromságot beveszi még vki?
66. 68988e313f (válaszként erre: 5. - Tboy)
2007. nov. 3. 19:45
Szerintem nincs olyan probléma ami ebbe kényszerit bele.Ha szeretem nem kell senki más!
65. Teráz (válaszként erre: 1. - Tboy)
2007. szept. 11. 23:50
Amikor nem tudunk hűségesek lenni , akarjuk-e, hogy a másik boldog legyen? S ha a hűség finom rabságban nem lehet boldog, szeretjük-e azt, akitől mégis hűséget követelünk? S ha nem úgy szeretjük a másikat, hogy boldoggá tesszük, van-e jogunk követelni valamit, hűséget vagy áldozatot?
2007. aug. 16. 09:49
valószínűleg az én volt szeretőm is ezt gondolhatja a barátnőjével kapcsolatban - bár nem mondja meg neki, szóval a csaj nem tud semmiről...
2007. aug. 16. 09:40
Tboy, ha szereteted, de tudud hogy nem bírsz a véreddel, akkor hagyd békén. Legalább esélyt adsz neki egy normális párkapcsolatra.
62. tessay
2007. aug. 16. 09:33

Szerintem a válasz a "Segítség... szerető lettem és vagyok" topikban van.


Nincs igazam?

2007. aug. 16. 00:07
Nem értem ezt az "értsd meg, szeretlek, de nem tudok hűséges lenni" dolgot! Aki érti és helyesel, akkor ott bibi van, vagyis sztem nem szereti igazán a partnerét! És magamból kiindulva sajnos nem lesz tartós a kapcsolat! Én soha nem tudnám megcsalni a Kedvesem mert SZERETEM őszintén és tiszta szívből!!
60. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 36. - Opium)
2007. aug. 15. 23:45

Szia Opium, rég láttalak!


...dohányzás? Ha le akarsz szokni, akkor le kell tenned, és többet nem gyújthatsz rá.

Ő viszont elszívhatná otthon is azt a "cigit".


Én inkább a megrögzött vásárolgatókhoz hasonlítanám. Azért nem hiszem, hogy ha egyszer csak úgy alakul az élete, hogy már nem tellik napi szinten butitkról-butikra járni, akkor gyorsan bankot rabol, hogy kielégülhessen!


Kedves T-Boy! Tehetsz róla! Önfegyelem aztán tisztelet, aztán megbecsülés meg egy kis önzetlenség. Nem olyan nehéz dolgok ezek!

Adni jóóóóóóóó! Annak, akit igazán szeretsz, a legjobb.

59. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 58. - Cskata)
2007. aug. 15. 23:28

Így van!

A notorius hűtlenkedőnek csak a soványabb napokra kell akkor az állandó partner? Jó azért, ha háznál van?

58. cskata (válaszként erre: 54. - E71af41436)
2007. júl. 6. 14:00

egyetértek!

ez egy tipikus kamu duma ahol "nem tudok" = "nem akarok"..

hiszen: "Mindent lehet, csak akarni kell!" - és ez nagy igazság..


de mindezt továbbgondolva: "nem akarok" = "gyáva vagyok, kényelmes vagyok, élvhajhász vagyok, szemét vagyok, hazudós vagyok.." stb..

57. gota
2007. júl. 6. 13:25

Szerintem ez valahol jellemtelenség...

Hogy szeretheti azt a valakit, akinek fájdalmat okoz ezzel? Ilyen nincs. Vagy szereti (tényleg, igazán), vagy nem és megcsalja.

Hányszor hallottam már én is ezt! Meg is mondtam mindig: ha nem tetszik, h hűséget várok, akkor el lehet tolni a bringát...

Igaz, utána nagyon nehéz volt, de ebben szerintem nem szabad engedni.

2007. júl. 6. 13:04
Az ilyen embertol meg kell szabadulni, aki ezt akarja beadni egy nonek, vagy csak ilyen, igy gondolja. Nem hiszem, hogy egy ember megvaltozhat. Nem fog. Viszont veszelyeztetheti a tarsa egeszseget akar.
55. alexcheca (válaszként erre: 1. - Tboy)
2007. júl. 6. 12:04
A barátommal kéne beszélned, ő maximálisan megértene...
2007. júl. 6. 08:49

ez már a vég szerintem. most akkor amögé kell bújni,hogy bocs,de nekem ilyen a természetem?vagy ez a betegségem.


én az ilyet mind félremagyarázásnak tekintem. és nagyon durva dolog erőszakkal(itt nem a tettlegességre gondolok)elfogadtatni a másikkal,hogy ez a helyzet,nem fogok megváltozni.

2007. júl. 6. 08:11
Egyetértek Dromával olyan nincs!!!!!!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook