Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jobbat érdemlünk, mint hisszük! fórum

Jobbat érdemlünk, mint hisszük! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jobbat érdemlünk, mint hisszük!

2010. ápr. 21. 23:40
Azóta szakítottunk, úgyhogy mostmár tényleg a tökéletes pasira edzem magam.. :D
18. Gema
2010. márc. 12. 21:55

Happy end bizony! Úgy gondolom, semmi sem történik ok nélkül. Ennek így kellett lenni.

Néha nehéz megválni attól, akit szeretünk, de mégis muszáj megtennünk, hogy boldogok legyünk. Örülök, hogy Neked -is - sikerült!:)

Gratulálok és sok boldogságot kívánok!:)

2010. márc. 7. 22:30
Ez nagyon szép happy end ;) gratulálok a házikóhoz és sok sikert kívánok hozzá...
16. 0716d92a9e (válaszként erre: 15. - Szalszil)
2010. márc. 4. 22:13
Köszönöm a bíztatást, nagyon jólesik.
2010. márc. 4. 21:04

Csak gratulálni tudok! :-)) Aki mer, az nyer!

És az is nagyon jó, hogy a történetedet leírtad és ezzel erőt adsz másoknak is ahhoz, hogy merjenek lépni. Sok boldogságot timmy!

14. 0716d92a9e (válaszként erre: 9. - 656f03db60)
2010. márc. 4. 20:59
Belém látsz.. Tökéletessen átlátod a helyzetemet. Sorstárs..?
13. 0716d92a9e (válaszként erre: 6. - Abigél)
2010. márc. 4. 20:57
a kérdőjel azért került oda, mert vannak olyan dolgok, amik előre nem láthatóak, és ezért nem szeretném elkiabálni..
2010. márc. 4. 20:56
Köszönöm szépen a sok jókívánságot..
11. 0716d92a9e (válaszként erre: 7. - 7eb200cd49)
2010. márc. 4. 20:55
Igazad van, nem vártam eleget, és ezért is tartunk, ahol tartunk. Jelenlegi párom már a kapcsolatunk kezdetén el akart venni, de a csalódás miatt nem mertem még bízni bennünk. Mostmár igen, és ez az ő érdeme. Viszont így belegondolva nagyon nehéz volt neki kiábrándítani, ha fogalmazhatok így.. Már több, mint 4 éve vagyunk együtt, tehát nem volt az olyan hirtelen..
2010. márc. 4. 20:34

Szia!


Elolvastam a történetet, s szerintem Happy End. :) Jól döntöttél, erős voltál mikor kellett, s mára már boldog kapcsolatod van, tele tervekkel.

Kívánok Nektek sok-sok sikert a megvalósításukhoz! ;)

9. 656f03db60 (válaszként erre: 7. - 7eb200cd49)
2010. márc. 4. 19:42
Szerintem nem fog teljes mértékig kiderülni, hogy mettől meddig mit érzett. Például az is lehet, hogy mikor összejött az újjal, akkor még szerette az előzőt, de MERT lépni, változtatni, amire sokak nem is képesek, akkor sem, ha egyedül vannak. Legalább sikerült meglátnia az értelmét, hogy miért kell kilépnie a kapcsolatból. Ezt nem úgy értem, hogy bravó minden olyan lánynak, nőnek, aki szinte azonnal összejön mással. Viszont a négy év már eléggé őket igazolja. Száz százalékig nem tudhatunk minden pillanatnyi érzéséről.
2010. márc. 4. 19:30
szerintem jól döntöttél, a jövőben pedig nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :)
2010. márc. 4. 18:40

hát nem sokat teketóriáztál két faszi közt....

elég hamar jött a másik.én két kapcsolat közt picit többet /5 évet/ vártam.hagytam elülni a dolgokat.szerintem aki ilyen könnyen-gyorsan vált,az nem is szeretett igazán.de hát mint a szőke nő mondta a reinkarnációs tanfolyamon: egyszer élünk,nem????

2010. márc. 4. 18:02
Azért engem elgondolkodtatott a végén lévő kérdőjel...
2010. márc. 4. 17:47

Sziasztok

Nos szamomra 1 kis szappanopera,de tetszik hogy vannak celok oriasi tervek,ez nagyon fontos,es ami megjobban tetszik ,erzem az oszinte tiszta szeretetet a leirtak alapjan.Minden jot kivanok szeretettel.Angi

2010. márc. 4. 17:19

sok boldogságot!

fiatal vagy még,biztos sikerülni fognak az álmaid,és kacarászó babák is lesznek egy pici ház körül,ami ha kicsi is de a tietek!

2010. márc. 4. 16:11
Én is azt kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok, és szeressétek egymást továbbra is!
2010. márc. 4. 16:07
Gratulálok,és sok boldogságot kívánok nektek!!
2010. márc. 4. 16:03
Évek távlatából könnyebb megítélni, mi a jó, mi a rossz döntés. Most rád bízom kedves olvasó, hogy légy a bírám. Bár a sorsom már (valószínűleg) jó vágányra terelődött, néha visszanéz az ember a múltba, hogy hogyan alakult ez így..
Azon szerencsés emberek közé tartozom, aki kétszer élhette át a szerelmet..

Ugrás a teljes írásra: Jobbat érdemlünk, mint hisszük!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook