Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnátok tippeket adni, hogy mit szoktak karikagyűrű belsejébe vésetni? (konkrét idézet pl. jól jönne:)) Köszi! fórum

Tudnátok tippeket adni, hogy mit szoktak karikagyűrű belsejébe vésetni? (konkrét idézet pl. jól jönne:)) Köszi! (tudásbázis kérdés)


18. emagdi (válaszként erre: 11. - Zikzik)
2010. márc. 8. 13:54
ez jó :D
17. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Zikzik)
2010. márc. 8. 13:43
nem vagyok babonás:) és ha éjszakára kényelmetlen lesz, le fogom/juk venni:P egyébként az esküvőn mindenképp le kell majd venni, hogy újra felhúzhassuk egymás ujjára :D
16. mandula23 (válaszként erre: 15. - Mandula23)
2010. márc. 6. 10:08
a 'máshol' után a vesszőt csak ott maradt! :)
2010. márc. 6. 10:05
Van esetleg valakinek szögletes karikagyűrűje? Abba lehet vajon gravíroztatni? Mi lekerekített szögletes gyűrűket csináltattunk, de az ékszerboltban azt mondták, hogy azokba nem tudnak gravírozni. :( Nem tudom, hogy esetleg máshol, van-e értelme megkérdezni vagy eleve kizárt.
2010. márc. 5. 21:33
Mi ugyanazt a két szót vésettük bele, ami egy könyvből van és fontos volt a kapcsolatunk szempontjából; valamint egymás becenevét.
13. Serry (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2010. márc. 5. 10:22

Az én igém: "A szeretet soha el nem fogy" 1Kor.13,8 ( Nem jól írtam az előbb)

A férjemé: (amit én hordok) "Derék asszonyt kicsoda találhat?Mert ennek ára sokkal felülhaladja az igazgyöngyöket." Péld. 31,10

ez magyarul van:)

2010. márc. 4. 22:17
En is szerettem volna belevesetni,az eljegyzesunk datumat,de a ferjem ujjara ra huztam,es o mar nem engedi lehuzni.Ugy latszik babonas
11. zikzik
2010. márc. 4. 19:56
Szerintem ha egyszer leveszed azt a karikagyűrűt, az azt jelenti, hogy valami elromlott. Tehát ne szerelmes idézetet írj, hanem valami olyasmit, hogy "Na ugye megmondtam!", vagy egy jó válóperes ügyvéd nevét és telefonszámát :)
2010. márc. 4. 16:20
neten olvastam, hogy akár rövid idézetet is szoktak, felesben.
2010. márc. 4. 16:14
Helo.Legjobb tudomasom szerint nem idézetet szoktak gravirozni vagy belevésni,hanem az esküvö,vagy a megismerkedés datumat.esetleg monogrammot.
2010. márc. 4. 16:05

magyarul akarjuk mindenképp.

valami nem túl közhelyes, mély értelmű dologra gondoltam...de lehet, hogy marad az eredeti terv: a közös becenév és vele szemben a hal jele (Jézus).


Serry, azok hogy szóltak?

2010. márc. 4. 16:02
Mi egymás nevét és egy-egy számunkra fontos Bibilai igehelyet vésettünk. A férjemében pl az én nevem van és a Kor. 1,5 a konfirmációi igém.
2010. márc. 4. 15:52

Szerintem egymás nevét és a megismerkedésetek dátumát.

Mi azt ünnepeljük,nem a házassági évfordulónk.

Ennél személyesebb csak akkor lehet,ha becenevet írattok,de az félő,hogy idővel változik vagy elfelejtődik.

2010. márc. 4. 15:50
A szüleim annak idején egymás nevét és a házasságkötésük idejét vésették bele.
2010. márc. 4. 15:44
Vagy esetleg ilyesmi, hogy: "Örökkön örökké!" "2007.12.07." (ez a mi házasságkötésünk dátuma, de persze más valaki a sajátját írathatja bele) "Mindig szeretni foglak!" (bár ez már kicsit hosszú talán) de ha szeretitek az angol nyelvet, akkor "With Love!"
2010. márc. 4. 15:42
igen, tudom, hogy hosszú: arra gondoltunk, hogy fele ide, fele oda:)
2010. márc. 4. 15:40

Hát, sztem idézet túl hosszú egy gyűrűbe, sokat veszíthet a súlyából a gyűrű, ill. nem biztos, h belefér az idézet.


Nekünk egymás neve van a karikagyűrűinkbe vésetve.

2010. márc. 4. 15:38
Tudnátok tippeket adni, hogy mit szoktak karikagyűrű belsejébe vésetni? (konkrét idézet pl. jól jönne:)) Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook