Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen márkájú termékeket használ a kozmetikusod? És te? fórum

Milyen márkájú termékeket használ a kozmetikusod? És te? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 12. 19:26
Kiss Péter vagyok, a dr.K.G.JUGA Cosmetics Kft ügyvezető igazgatója. Minden erőnkkel azon dolgozunk jelenleg a munkatársaimmal, hogy a jól ismert és szeretett márka megújulva, még korszerűbben térjen vissza a piacra hamarosan! Már csak egy pici türelmet kérünk, és jövünk!
24. Veronika27 (válaszként erre: 23. - D8482)
2011. márc. 8. 22:54
Mindenképp szeretnél kollagén hatóanyagút?
23. d8482
2011. márc. 8. 22:01

Sziasztok! Az én kozmetikusom is Dr. Jugát használt, és én is itthon (Kollagén hidratáló), amióta nem lehet kapni csak szenvedek, már kipróbáltam egy halom krémet de egyik sincs olyan jó, mint a JUGA. Ha valakinek van valami jó kréme szeretettel várom az ötleteket.

Köszi.

22. vkatka (válaszként erre: 21. - Veronika27)
2010. márc. 7. 10:48
Ez így igaz. Sajnos.
21. Veronika27 (válaszként erre: 20. - Vkatka)
2010. márc. 6. 20:28

Nem tudom, nem ismerem, sosem dolgoztam vele.

Az otthonra használatos dolgok is több tízezerbe kerülnek... Túlzás!

20. vkatka (válaszként erre: 18. - Veronika27)
2010. márc. 6. 20:17

És nem is annyira hatásos, mint amennyire drága!

Több vendégem is kipróbálta előtte, és enyhén szólva nem jött be nekik.

19. vkatka (válaszként erre: 17. - Veronika27)
2010. márc. 6. 20:16
Ismerős a helyzet :)
2010. márc. 4. 18:13
Hja a Babor luxuskategória szerintem már. Nem megfizethető kisvárosi ember számára. Ahol én éltem, ott gyetlen kozmetikus dolgozik ezzel, iszonyat magas árakon, de amennyire tudom, neki nem a megélhetése függ tőle...
17. Veronika27 (válaszként erre: 15. - Vkatka)
2010. márc. 4. 18:11

Otthon kotyvasztani én is lusta vagyok, az volt a halálom, mikor szakmunkásvizsgán kellett minden helyre (arc, szemkörnyék, dekoltázs) helyben készíteni a cuccot. Rettentő kényelmetlen volt, a tanteremben ugye csap sem volt kezet mosni, meg ott nyomogatni a cuccost, több volt a terítőn, mint a tálban :)

Én csak annyit akartam mondani ezzel, hogy az Ilcsi kb. ilyen kategória, hogy nem raknak bele szinezéket meg tartósítószert (vagy csak keveset) és csak természetes dolgokat használnak, szóval azt meg otthon is el tudom készíteni :)

16. Veronika27 (válaszként erre: 14. - 61cf7811dc)
2010. márc. 4. 18:09

Nem tudom, milyen árkategóriában gondolkodsz?

Mert az Afrodita ára is attól függ, hogy a kozmetikus mennyit rak rá. Pl. a hivatalos oldalon, ahonnan lehet rendelni, az elég drága...

15. vkatka
2010. márc. 4. 16:54

Én is kozmetikus vagyok, Ilcsivel dolgozom, a gyakorlóhelyem BABOR referencia kozmetika volt. A BABOR-t nem igazán szeretem, persze nem rossz, de nem is túl jó, az ára viszont iszonyat magas. Saját tapasztalatom: nekem érzékeny, gyulladásra hajlamos bőröm van, az oktatóm több BABOR terméket is adott az arcomra. Egyik sem vált be, tele voltam piros foltokkal, gyulladással. Félve próbáltam ki az Ilcsi termékeket, de kellemeset csalódtam. Jobban viseli a bőröm, sőt sokat javult tőle. Ezzel azt akartam mondani hogy nem mindig a drága krémek a jók.

Szokták mondani, hogy amit üzletben megvehetsz, az semmire nem jó. Van benne igazság. L'Oréal, Nivea pl.

De a dm-ben, Rossmannban lehet kapni a sajátmárkás termékeket, és azok meglepően jók!


Veronikám, én egy lusta kozmetikus vagyok, nem szeretek házilag kotyvasztani :P

14. 61cf7811dc (válaszként erre: 13. - Veronika27)
2010. márc. 4. 16:42
És mit javasolsz, ami itthon is megfizethető és beszerezhető?
2010. márc. 4. 15:14

Kozmetikusom nincs, azaz magam vagyok:)) Afrodita termékekkel dolgoztam, referencia kozmetika voltamm a mai napig használom én is, a családom is és ha hazalátogatok, néhány volt vendégemnek is viszek. Szeretem, mert nemcsak arcra, de testre, lábra, kézre is gyártanak mindenféle jót. Az illatuk kellemes, az áruk itt külföldön nem drága, otthon persze többre kerül, rátesznek szép hasznot.

Guinot az elég drága az ismereteim szerint. Ilcsiért pénzt nem adnák, akkor már megcsinálom magamnak otthon gyümölcsökből, zöldségekből stb.

Dr Jugáról csak hallottam, nem ismerem, a Gigi elég jó, de kezd megfizethetetlen lenni az is már:(

2010. márc. 4. 15:08
Veszek A,C,E vitamint gyógyszertárban, ezek csak receptre kaphatók, és belekereverem gyógyszertári alapkrémbe némi géllel, amit egy magyar gyártó készit kozmetikusoknak. Nekem bevált, már sok éve ezt használom. Nem csíp, nincsenek piros foltok és a bőröm sem unja meg, csak használ.
11. Wenta
2010. márc. 4. 14:58
A kozmetikusom Ilcsi termékekkel dolgozik referencia kozmetika. Én itthon Dm es cuccokat.
2010. márc. 4. 14:12

Soha nem jártam kozmetikusnál.

A Loreal-Nivea márkák közt lavírozok.

2010. márc. 4. 14:00
Egyébként Rosa Graf-ot is használtam már (Amintamed nappali és éjszaki krémet), de nem volt valami áttörő sikere nálam... bár rossz sem volt...
8. 61cf7811dc (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2010. márc. 4. 13:57

Szuper, köszönjük :)

Te mivel dolgozol / dolgoztál?

Érdemes a kozmetikustól vennem a termékeket vagy érdemes magamnak is kísérleteznem? Szívesen használnék Vichy-t vagy La Roche Posay-t...

2010. márc. 4. 13:56
Én egy jó ideig La Praire-t használtam, és olyan kozmetikushoz is jártam. De mivel nagyon drága visszatértem kedvenc márkámra a Lancome-re. A kozmetikusom is ezt használja. Szerintem nincs értelme keverni a dolgokat. Nekem csak kipattog, meg kiütéses lesz az arcom ha keverem a dolgokat.
2010. márc. 4. 13:55

Sziasztok!KOzmetikusként, valamint öszinte embereként jelentkezem!Ha tudok segítek!

Most gyesen vagyok, nem dolgozom így elhihetitek nincs belőle hasznom!

5. 61cf7811dc (válaszként erre: 4. - 9242a6388c)
2010. márc. 4. 13:54
A Westend-del szembe, a Váci úton: Brill szalon
4. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 61cf7811dc)
2010. márc. 4. 13:53
hova jársz kozmetikushoz? az enyém is használt, használ Guinot ....itthon vichy-t használok.. de mást is
2010. márc. 4. 13:52

Szia, én szerencsés vagyok , mert nincs szükségem semmilyen kozmetikai krémre, radírra meg hasonlókra...


De egy kozm ismerősöm Gigi termékeit használja és a barátnőmnek is olyan nappali kréme van...neki bevált...

2010. márc. 4. 13:51

Szia!

Én AVON termékeket szoktam használni. Nekem ez vált be. Kozmetikushoz nem járok, csak a szemöldökömet szoktam szedetni havi egy alkalommal.

2010. márc. 4. 13:50

Eddig Dr. Juga termékeket használtam (arctej, tonik, radír, krém), a kozmetikusomtól vettem őket: szerettem, de elment szülni...

Tegnap voltam az új kozmetikusomnál, ő Guinot termékekkel dolgozik: nagyon szép lett az eredmény, valószínűleg ezt fogom otthon is használni...


Ti mit használtok? Vagy ha nem jártok kozmetikushoz, akkor mi alapján választjátok ki a termékeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook