Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi babák és mamáik fórum

Nyíregyházi babák és mamáik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4178. bancsa1981 (válaszként erre: 4177. - Tittiritty)
2014. ápr. 3. 10:14
Szia:)))) Én mostanában sűrűn járok erre, egy másik fórum miatt, de eszembe sem jutott ide beköszönni. örülök, hogy te viszont megtetted:)Mi újság veletek: A szépséges Lili? Oviban van?
2014. ápr. 2. 15:37

Sziasztok Csajok!

Benéz még ide valaki közületek?

Ezer éve nem jártam az oldalon, de most rám törtek a nosztalgikus érzése:-)

Ha erre jársz, akkor írj egy sort, kérlek!

Millió pusza Nektek!

2013. jan. 13. 23:55
Sziasztok!
4175. kzsu80 (válaszként erre: 4174. - Tittiritty)
2013. jan. 12. 21:14
iiiigen :D
2013. jan. 12. 15:54

Helló Csajok!

Jár még erre valaki?

4173. Szedrecske (válaszként erre: 4172. - Szedrecske)
2012. okt. 25. 18:13

megint veled álmodtam:)

Elmentem melletted és hangosan rád köszöntem, hát ennyi:D

4172. Szedrecske (válaszként erre: 4171. - Kzsu80)
2012. okt. 11. 09:20

Jaj szegénykém, dehát ezen a fogzás mizérián minden bébinek át kell esni, azért remélem, keveset fogja kinozni:)

A műtéthez meg csak nagyon pozitivan, én is sokat gondolok rátok, és bizom a legeslegjobbakban:))

Az tuti, hogy jól megnőtt, most én is kérdezhetném8mint tőlünk anno sokan), mivel eteted? sárkánytejjel??:D

Amúgy nagyon cukipofa:) Jaj de sokszor eszembe jut a bizonyos doki(nem nevezem nevén), aki meg akart szabaduolni tőle 12 hetesen, és akkor most nem ismernénk ezt a kis tündér golyót:)

4171. kzsu80 (válaszként erre: 4170. - Szedrecske)
2012. okt. 9. 15:06

na szép vagy!!!!!

:)

jól...nagyjából...Boti fogzik, kínozza nagyon, úgyhogy éjszaka óránként-félóránként kel.

Ákóca most gyógyult meg, még nem az igazi, úgyhogy még ő is sokszor kel.

Úgy néz ki januárban műtét Botinak. De amúgy nincs semmi tünete hál'Istennek, jól érzi magát (fogzást leszámítva), és jóóóóóóóóóó nagy :)

2012. okt. 9. 12:34

na jól elmaradtama fórumozással:( bocsi:)

Tegnap éjjel veled álmodtam, illetve csak megjelentél álmomban:)

Semmi érdekes, csak felszálltam egy csuklós buszra, volt meleltted egy heyl, de nem ültem melléd, hanem előre mentem, akkor megláttma anyukádat, oda se ültem le, hanem egy üres helyet kerestem....


Hogy vagytok?

4169. kzsu80 (válaszként erre: 4168. - Szedrecske)
2012. szept. 16. 18:20

Boti aludna....Ákóca nem...ígyhát szegény Boti se tud.

Ákos mostanában 10.45-re alszik el, lehet igazodik az óraátállításhoz már előre, mert sehogy se tudjuk hamarabb elaltatni.

2012. szept. 15. 20:09

A fiúk már alszanak ilyenkor?

L. mostanában csak egyszer alszik, és ezér tnem bir olyan sokáig fenn maradni, hallaluja:D

Már alszik:)

2012. szept. 15. 20:08
na végül megint elvittem a dokihoz, és semmi fertőzés, csak vlami felsértette a kis nyelvét, apró bevérzéseket látott a doki rajta, irt rá ecsetelőt:)
4166. kzsu80 (válaszként erre: 4165. - Szedrecske)
2012. szept. 14. 15:36

nem volt ilyen...afta volt a szájában, az elterjedt, és 38 fokos láza lett tőle.

Na de annak nem kell egy hónap, szóval tuti nem az.

2012. szept. 14. 09:56

rendben, bár mivel egyelőre úgy néz ki kettőnké a fórum, elég megtévesztő a neve:XD


Ákócánál volt olyna, ogy sebes volt a nyelve???

Képzeld L-t most vittem dokiho, mert a popsiján van egy folt, azt mondta, hogy valszeg pelus vagy popsitörlő váltás miatt, na és ahogy hazaértem, akkor láttam, hogy a nyelvén van valami kis sebecske, de egy hónapja is volt, aztán úgy láttma elmúlt. Mi lehet ez?

4164. kzsu80 (válaszként erre: 4163. - Szedrecske)
2012. szept. 14. 08:40
jó, akkor minden nap írjunk 1 hozzászólást, és ha valaki erre téved, akkor még feltámadhat a fórum :D
2012. szept. 13. 20:12
ó sosem felesleges:) nem tudhatod mikor téved erre valaki, ha más nem esetleg Én:DDD
4162. kzsu80 (válaszként erre: 4161. - Szedrecske)
2012. szept. 12. 14:40
igen, közben már döntöttünk, nincs bölcsi, csak gondoltam felesleges ide megírnom :D
2012. szept. 10. 11:09

nagyon pörgös eza fórum, alig győzöm követni:XD


Jó lesz neki otthon nagymamával:) Már úgysincs messze az ovi:)

4160. kzsu80 (válaszként erre: 4159. - Szedrecske)
2012. aug. 28. 22:13

csak te...én én...és nem is Nyíregyházáról :D

A bölcsi kérdés megoldódott. Nem adom Ákócát! :D

2012. aug. 25. 12:25
haliho:)
4158. kzsu80
2012. júl. 29. 12:54

hú de brutál, hogy ez volt az utolsó hozzászólásom...

miért nem megy ez a fórum????

NEkem most tanács kéne bölcsi ügyben....

Jár még erre valaki?

4157. kzsu80
2011. okt. 24. 18:44

Középfülgyulladásom volt, és még most se hallok :(

De más bajom már nincs, viszont gyógyszert kellett szednem, és ennek nem örülök. Holnap reggel megyek dokihoz, remélem megszépíti a napomat...mindjárt megvan a 12 hét :)

2011. okt. 24. 16:33

Háj Csajok!

Mindenki punnyad??:-))

4155. takacsagi
2011. okt. 7. 18:30
helloka, mi még élünk és virulunk. hiszti reggel bölcsibe menet és előtte az öltözködésnél, de viszont a bölcsiben nagyon jó fiú. én melózok és fáradt vagyok továbbra is jobbat keresek, de nem találok. hát egyenlőre ennyi van
4154. Tittiritty (válaszként erre: 4152. - Szedrecske)
2011. okt. 4. 13:31

Nálunk még a mai napig használatban van a bébiőr.

Lili születése óta külön, a saját szobájában alszik, ezért kellett is kezdetektől fogva.

Most is be van kapcsolva éjjel és a délutáni alvásnál.


Vigyázzatok magatokra, Szedrecske!

Egyébként tejtermelésre nekem legjobban a sűrű szopiztatás vált be. Amikor éreztem, kevesebb kicsit a tejem, akkor cicire tettem Lilit akár óránként és másnapra sokkal több tejcsim lett.

De leginkább fejben dől el minden. Hinni kell, hogy nem lesz gond!:-)) Bár az sem tragédia, ha mégsem megy.

Az viszont tuti, hogy a legjobb "gyógyszer" is az anyatej. Lilinek pici korában 1x-2x kezdett begyulladni a szeme (gondolom a huzattól). Egyszer cseppentettem bele neki tejcsit és pár óra múlva kutya baja sem volt. Ezen kívül pedig sosem volt beteg, leszámítva 8 hónapos korában a 3 napos lázat, de akkor is csak 1 napig volt láza, aztán csak hőemelkedése.

Na megint nem bírom lelőni magam:-)


Többiek hogy vagytok?

Zsu, Ági, Maya, Ancsa?

4153. kzsu80 (válaszként erre: 4152. - Szedrecske)
2011. okt. 4. 10:08
a bébiőr nagy találmány! :)
2011. okt. 4. 09:06

Köszi csajok a tippeket, ezt a Laktoherbet lehet akkor megpbálom én is. jaj anyám töm belém mindnet, mondtam is ha még pár hetet maradnék tuti felhizlalna egy mázsára:(

Nyomja az ivóleveket, rántott leveseket(tegnap tojáslevest is csinált:((((( ),meg homeós bogyót, na meg alkoholmentes sört is kóstoltam életemben először, de hányok tőle, pedig már túrbóztam gyümilével is, de kegyetlen keserű, úgyhogy maradok a jó drága malátánál, az legalább nem sörízű.

Mostmár csak az alvásidőt kellne 4-5 óráról megnövelnem, mert ez maszek kevés:(((

MOndták bent is, hogy alvás közben termelődik a tejcsi, na meg a sok szopiztatással, amivel nincs gond, mert ha nem venném el, ő képes lenne egész nap szopizni:D

Tényleg köszi a jótanácsokat. Kzsu, sajnos a söröset nem tudom megfogadni, pedig mindent megteszek a cél érdekében:))))


Köszi mindnekinek a jókívánságokat is:)))


És ne haragudjon, akinek hanyagolom a naplóját, de egyszerűen nincs időm olvasgatni, mert ahol a baba van, oda nem tudom vinni a laptopot, egyedül meg nem nagyon akarom hagyni:( De ma holnap lesz bébiőr és jobbna el tudok szabadulni:)))

4151. Tittiritty (válaszként erre: 4150. - Kzsu80)
2011. okt. 3. 22:27

:-)))

Nálam is abból fogyott a legtöbb:-)

4150. kzsu80 (válaszként erre: 4149. - Tittiritty)
2011. okt. 3. 16:37
Én a sörre szavazok :)
2011. okt. 3. 15:25

Sziasztok!

Itt is nagyon nagy gratula Nektek Szedrecske és elképzelhetetlen sok boldogságot kívánok Nektek!


Tejcsi terén nekem az vált be, hogy nem adtam mást Lilinek, csak cicit és minél többet szopizott, annál több termelődött. De ez sztem nézőpont kérdése. Van, aki másképp látja és mindenkinek az a jó, amit jónak lát.

Én is ittam Laktoherbet, alkoholmentes sört, tojáslevest és rántott levest ettem, sőt még homeós bogyókat is szedtem, mert 13 hónap alatt, amig szoptattam, állandóan attól paráztam, hogy elfogy a tejem.

Na ennek a tejcsi-témának többet szenteltem, mint amennyit akartam...:-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook