Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most megjött, vagy sem, mit tegyek ilyenkor, babát szeretnénk? fórum

Most megjött, vagy sem, mit tegyek ilyenkor, babát szeretnénk? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 4. 19:31

Köszönöm már megnyugodtam

Van vérzés, csak kicsit másképp, kevesebb mint normál... azt hiszem így tabi után én örülök, hogy végül is jelentkezett mikor ideje volt a maga módján, ahogy ment a testemnek.

Idővel biztos egyre jobban magához tér majd.

9. agis (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. márc. 4. 13:19
Tabletta elhagyása után nem ritka a 6 hetes ciklus. Ha el is mész orvoshoz, ő is ezt fogja mondani, hogy az utolsó ciklust követő 6 hétig nem kell aggódni.
2010. márc. 4. 13:14
Az leírtak alapján szerintem nem vagy terhes. Bár én nem vagyok orvos:)
2010. márc. 4. 12:50

sziasztok

köszönöm a válaszokat

van egy kis menzi ma, de nagyon kevés (betéten pár csepp, wc-n találkozok többivel), fogigátló mellett több volt... lehet most a tabi elhagyása miatt most egyet ez ilyen... talán tényleg csak ennyi és legközelebb már rendi lesz.


Nem tudom érdemes-e még egy tesztet ellőnöm...

2010. márc. 4. 07:17
Fogamzásgátló szedése után természetes, hogy nem rendszeres a ciklusod.
5. emily (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. márc. 4. 06:39

Nekem 5 hetes terhesen negatív lett a teszt, ezért:


"A HCG (humán chorio-gonadotropin) egy a méhlepényben termelődő fehérjehormon, mely a sejtszövetek kialakulását, a peteérést és az ovulációt segíti, s a magas HCG termelődés akadályozza meg a menstruációt is. A 3-4. héten a HCG értéke kb. 3-50 mIU/ml. Ha pozitív lett a teszt, vagy nem bízol az otthoni tesztekben (97 %-os megbízhatóságúak), akkor az orvos vértesztből vagy ultrahangos vizsgálatból meg tudja állapítani terhességed állapotát.

Fontos megjegyezni, hogy az otthon elvégezhető terhességi tesztekérzékenységüktől függően különbözőek. Különböző szintre van beállítva a HCG szint mérésük. Ezért megeshet, hogy negatív eredményt kapsz, pedig terhes vagy, csak még nem termelődött elég gyorsan a HCG szint (mindenképp érdemes pár nap múlva újra elvégezni ezért)."

2010. márc. 4. 06:37
Még várj pár napot! Próbálj meg nem erre koncentrálni, tudom, hogy nehéz, hisz hasonló cipőben járunk...
3. ba21036ade (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. márc. 4. 06:24
Várj még 1 hetet,utána csinálj még 1 tesztet.Ha negatív,de nem jött meg a havid,csak akkor menj dokihoz.Milyen tesztet vettél?Mert a legjobb sztem a cseppentős.
2. 3cbd320f88 (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2010. márc. 4. 06:04

Szerintem menj el dokihoz biztonság kedvéért ő meg tud nyugtatni ez ügyben.

Annó amikor én abbahagytam teljesen normálisan megjött, normális mennyiség (sőt)...

2010. márc. 4. 05:38

Két hónapja tettem le a Marvelon fogamzásgátlót, amit úgy 5 éve szedtem. Első ciklus végén pontosan jelentkezett a menzim, most lett volna esedékes a második menzi a tabi letétele óta. De csak annyit jelentkezett, hogy ha nagy ügyemet intéztem a wc-n, akkor jött kis menzis vér is, meg tegnap 5 kis pötty a bugyin. Ma vagyok a 31. napon, negatív teszt - nem védekezünk, babát szeretnénk, 24 éves vagyok.

De most nem tudom, hogy akkor most megjött, ezt számítsam menzinek, innen számoljak, vagy nem jött meg, mit tegyek?

Tabletta előtt 28 napos ciklusaim voltak, +-1nap, egy éve ezelőtt tartottam 3 hó szünetet a tablettával, akkor megjött rendesen a menzim, remélemtem most is így lesz.


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook