Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb omega 3 kapszula?Aki szedett már és van tapasztalata segítsen.Köszi fórum

Melyik a legjobb omega 3 kapszula?Aki szedett már és van tapasztalata segítsen.Köszi (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 4. 22:56
Hallottam olyanról, amit már egész pici korban lehet adni gyerekeknek. Ki kell csöpögtetni és a baba popsin keresztül is felszívódik. Nagyobb gyerkőcnek már szájon át is lehet adni. Láttam már pár tesztet több termékcsaláddal megdöbbentő erdményekkel. Persze óriási reklámkampány övezi. Itt is igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. Szóval ne az olcsót válaszd.
8. Kindle (válaszként erre: 7. - Kriszto)
2012. máj. 8. 13:27
A legfontosabb, hogy tiszta, friss olajból készült terméket válassz, mert többet árthat mint használ. Mi az egész család esszük. Féléves és 4 éves gyerekeim is. Nagyon bevált, a korábban szedettektől hányinger .....semmi jó tapasztalat nem volt....most meg az izuleteim sem recsegnek, gyerekek koncentrációja, figyelme....jobb, immunrendszerünk erősebb. Mi friss szűz laza olajat iszunk. :-)
2010. márc. 9. 17:15
Szeretném a gyerekeknek adni de ezt is azt is olvastam már róla.Véleményekre lenne szükségem.
2010. márc. 5. 06:08
Az attól függ, hogy milyen bajra szeretnéd szedni. Kislányom Vegepa-t szed, nagyon bevált. Bár az omega-6-ot is tartalmaz.
2010. márc. 4. 20:08
valaki?
2010. márc. 3. 21:14
Hmm.. mostmár kb fél éve..
3. kriszto (válaszként erre: 2. - **manyisz**)
2010. márc. 3. 21:13
És mióta szedted?
2010. márc. 3. 21:12
Azt nem tudom,hogy a legjobb-e!De én az Aloe Forever :Arctic-sea lágyzselatin kapszulát szedem!
2010. márc. 3. 21:09
Melyik a legjobb omega 3 kapszula?Aki szedett már és van tapasztalata segítsen.Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook