Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kis rózsaszín (pár mm-es) hernyók (vagy lárvák? ) jelentek meg a lakásomban. Szerintetek mi lehet? fórum

Kis rózsaszín (pár mm-es) hernyók (vagy lárvák? ) jelentek meg a lakásomban. Szerintetek mi lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
92. poiuz
2016. márc. 10. 13:29

Sziasztok, engem is erdekelne milyen kukacok ezek es hogy lehet toluk megszabadulni.

En egy regi 4 emeletes tegla epitesu tarsashazban lakom a 4. emeleten, lovesem nincs, hogy honnan jonnek.

2016. febr. 22. 12:13
Sziasztok! Sikerült azóta valakinek megfejteni a kis kukacok rejtélyét?
2012. márc. 10. 13:48

Hali! Valaki rájött, hogy mik ezek a kis rózsaszínú szörnyetegek? Most engem terrorizálnak:((

Nagyon ki vagyok akadva tőlük, mert nem tudom, hogy mik, honnan jönnek, és hogy tudom őket kicsinálni!!

Segítsen, aki már tudja, hogy mik ezek!!!

Köszi előre is!

89. Huncutka84 (válaszként erre: 88. - Arianne113)
2011. nov. 16. 21:09
Most Floridaban lakom, ugyh lattam mar egy par "erdekes" elolenyt... de nalam az a pok viszi a palmat :)
88. Arianne113 (válaszként erre: 87. - Huncutka84)
2011. nov. 16. 17:15

uh... én szerintem szívrohamot kaptam volna... láttál már sárga pókot?

Pakoltuk ki a téli cuccokat a zsákból, és egyszercsak szembenézett velem és nem is volt kicsi.. hirtelen úgy megijedtem hogy el is szaladtam eldobtam a pulóvert. aztán megtaláltuk, agyoncsaptuk...

Szóval minden pók ami nem házi az költözik kifele mert nem viselem el az biztos..

87. Huncutka84 (válaszként erre: 86. - Arianne113)
2011. nov. 16. 16:55
Par evvel ezelott hajnalban keltunk az akkori parommal, mert utaztunk el. Tista koma voltam, o felvette a polojat... es egy akkora szoros pok volt a nyakaban,a mekkorat meg eletemben nem lattam. Hirtelen azt hittem h meg mindig almodok. Kirohantam a szobabol es kozbe sikitottam h pok van a nyakadon. O odakapott es lesoporte, hallottam ahogy a pok puffant a foldon. Mondom addig nem megyunk sehova, amig ezt a dogot meg nem talaljuk, en tuti nem hagyom itt h feszket rakjon mire hazajovunk. Mindent felturtunk, a szekrenyeket elhuztuk, de sehol nem talaltuk. mar eppen kezdtem ketsegbeesni, amikor eszrevettem a "kis aranyost", amint az asztalon pozol es minket bamul. Konkretan kovetett minket a "szemeivel"... borzaszto volt. Gabor radobta a nagy vilaglexikont es konkretan lehetett hallani h reccsen a pok. Amikor levette rola a konyvet, ilyen narancssarga trutyival volt tele... ennel gusztustalanabbat meg eletemben nem lattam!!
2011. nov. 16. 05:07

:D

Ez a fórum tetszik.

Ahogy beszéltek a kukikról :DDD


Nos, az én ágyamban nem kukac mászott egyik nap, hanem egy házipók... méghozzául jó nagy.

Rólam meg tudniillik hogy a szívverésem is megáll ha pókot látok, de nem bántottuk, párom a kezében vitte ki az eltévedt kis háziállatkánkat...


Úgy mászkált az ágyban, mintha ő is velünk akart volna aludni.. mikor felnyomtuk a villanyt, még akkorsem ijedt meg és szaladt el, nem állt meg egyhelyben hanem mászkált az ágyban.. hé mondom kispajtás neked nem itt ám a helyed menjél keress egy sarkot és fészkeld be oda magad!! :D


Nincs bajom a pókokkal egyébként nem ölöm őket, csak ne kerüljön hozzám közel. Ne mászkáljon rajtam.. viszont a fekete vörös pókokat ha meglátom megölöm, mert csípősek, és iszonyatosak, azokat nem tűröm meg a lakásban. A házipókokat sem nagyon, de mivel anyós nem szeret odalennt takarítani, ezért van pár.. legalább nem bántanak.

2011. nov. 16. 00:27
ne várd meg amíg átalakulnak :)
84. k.edo
2011. nov. 15. 22:26

hűű, nálam is megjelentek! :O


vki írja meg, h kik ők és mit kell tennem, h eltünjenek...


köszi! :)

2010. márc. 25. 09:57

nagy a csend a kukik körül :-))

Vajon mi történt velük?

82. 874eb11dfd (válaszként erre: 80. - Rozika07)
2010. márc. 23. 11:13
igen,hajléktalan kukik:)
2010. márc. 23. 10:57
Kósza kukik, el vagytok kényeztetve...:)
2010. márc. 23. 09:54
szóval nem gyümikuki, hanem hajléktalan kuki :O))
2010. márc. 23. 09:42
tegnap este ugyanilyen kukucot láttam a falon. Szóval nekem is ugyanekkora, lábai vannak, ugyanúgy néz ki, mint a képen., párom kérdeztem ,hogy ez szerinte gyümiből jön -e, azt mondta,hogy nem hiszi, ez az utcáról jön... pfff
2010. márc. 8. 21:22
semmi hir a kukikról :O))
2010. márc. 7. 21:14
Azért majd oszd meg velünk is a nevüket! :D
76. Balayla (válaszként erre: 75. - Mimi2000)
2010. márc. 5. 13:44
Köszi! Megpróbálom...
75. mimi2000 (válaszként erre: 67. - Balayla)
2010. márc. 5. 13:29

Javaslom, próbáld meg itt megkérdezni:

[link]


Sok okos ember van ott, szerintem beazonosítják Neked az állatkáidat.

2010. márc. 4. 13:53

az enyém is így nézett ki, de lábakat én sem láttam rajta és az ágyban volt. Le is cseréltem gyorsan az ágyneműt.leporszívóztam az ágyat. Utálom az ilyeneket. a pici babám is ott feküdt az ágyban.

hogy hogy került oda az nyomorult állat nem tudom.

73. bancsi77 (válaszként erre: 63. - Titánia83)
2010. márc. 4. 13:48
ez jóóó! röhögő görcsöt kaptam:P
72. sajert (válaszként erre: 71. - Balayla)
2010. márc. 4. 13:26

Én még nem láttam nálunk férgeket, de mióta megy ez a fórum, azóta én is nézem a falakat, az ablakpárkányt stb...


Az ágyamat még este megnéztem, hogy nem másznak-e benne. Brrrrrrrrr, a hideg kiráz.


A képet nem fogom megnézni, mert én is undorodom minden csúszó-mászó élőlénytől.

71. Balayla (válaszként erre: 70. - 874eb11dfd)
2010. márc. 4. 12:22

Igen, megnéztem. Az enyémeknek is vannak hátul icipici csápjai, csak alig láthatóak.


Amúgy abszolút megértelek, és is irtózom ezektől a dögöktől. Amikor megláttam a fotón felnagyítva én is majdnem hánytam. Azóta meg se nézem a képeket.


Amikor először megláttam őket a falon, éjszaka többször felriadtam álmomból, mert azt "láttam", hogy a párnámon mászkálnak... Szörnyű volt.

2010. márc. 4. 12:02
de a fülbemászónak hátul vannak csápjai... [link]
69. 874eb11dfd (válaszként erre: 67. - Balayla)
2010. márc. 4. 12:00

fúúj..akkor lehet enyémnek is lába van?? blööö

de az enyém nem ilyen nagy..... én egyébként annyira félek, és undorodom ezektől,hogy hányni is képes vagyok... :S

68. Balayla (válaszként erre: 63. - Titánia83)
2010. márc. 4. 11:52
Aranyos! Bárcsak ilyen lenne az enyém is!
2010. márc. 4. 11:50

Sziasztok!


Van egy szabad percem...


Nem lehet gyümölcskukac, mert olyat már láttam. De szerintem ez nem is kukac, mert azoknak mintha több lábuk lenne, ezeknek meg 3 van elöl, és ha jól megnézitek hátul kis csáp-féleségük. Ezért az is felmerült bennem,hogy talán kis fülbemászók.


A fotón a rotring-ceruzám hegye van mellette, hogy érzékeltessem a méreteket.


esc--cnek: én is csak akkor vettem észre a lábakat, amíg nem fotóztam le és nagyítottam fel őket. Addig helyesebbnek és lábatlanabbnak :) tűntek.

66. rozika07 (válaszként erre: 65. - 874eb11dfd)
2010. márc. 4. 11:38
még a végén anyucinak lesz igaza, gyümikuki :D
65. 874eb11dfd (válaszként erre: 56. - Balayla)
2010. márc. 4. 11:35
az enyém nem ilyen...enyéimnek nincsenek lábai.. fúj, ez gusztustalanabb, ezt még papírzsepivel se merném megfogni..enyémeim kisebbek, de nem láttam azóta...a tiéid tuti gyümiből vannak, az enyém is szerintem....
2010. márc. 4. 10:52
Igeeeen, ez az:)
2010. márc. 4. 10:51

Hehe, ez hasonlatos :P Csak nem fekete a feje. :D

[link]

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook