Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosogatógép probléma, ki tud segíteni? fórum

Mosogatógép probléma, ki tud segíteni? (beszélgetős fórum)


16. Amaunet (válaszként erre: 9. - Agika90)
2021. jan. 27. 19:42

A vízhálózatban nem csökkent a nyomás?


Olvastam az útmutatóját, de nem ír semmit arra vonatkozóan, hogy mit kell tenni ilyen hibakód esetén.


Próbálj meg telefonon segítséget kérni a szervíztől!

[link]

2021. jan. 27. 19:26
Akkor nem az. Akkor nem tudom. Meg kell nézetni egy szerelővel, az a legtisztabb.
14. Agika90 (válaszként erre: 12. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 27. 19:22
Amikor leáll marad benne egy kis vîz és újraindítom akkor egyből kiszívja!
13. Agika90 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2021. jan. 27. 19:19
Igen azt is 🙂
12. a97b9a4e4e (válaszként erre: 9. - Agika90)
2021. jan. 27. 19:08
Lehet dugulas van. Nem folyik le a viz.
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2021. jan. 27. 19:07
ő
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Agika90)
2021. jan. 27. 19:06
Szűröt is?
2021. jan. 27. 18:54

Sziasztok!


Van egy Candy CED 122-es gépem!

Elindítom és kb. 2perc múlva elkezd villogni a vízcsap,de teljesen meg van nyitva ,illetve csövet is kimostam.

10ből 8szor villog,néha elindul!

Mi lehet a probléma ? ?

2010. júl. 28. 11:38
szeintem mindent,a laposan átkelnézni,nincs e zárlatós,konektór ,vizelzáró.nem fóróg,e körbemés,a csőbe,nem marat,e viz.1219
7. anaterra (válaszként erre: 6. - Gergő73)
2010. márc. 3. 20:28
Húha az nem hangzik jól!
2010. márc. 3. 19:56
Rá kell nyitni a vizet (előtte a csőcsonkban lévő kis szűrőt nézzétek át, valamikor az is eldugul) ha ez oké, akkor be kell kapcsolni a gépet és figyelni kell, hogy zúg e a szelep, ha zúg de nem nyit ki akkor a szelep mechanikusan rossz, ki kell cserélni. szervízmunka. Ha nem zúg a szelep akkor a programkapcsoló vagy maga a tekercs lehet rossz (ritkábban biztosíték, vezeték) akkor is szervízmunka. Otthon akkor tudjátok csak megjavítani, ha a csőcsonkban levő szűrőt kell csak pucolni. egy próbát megér...
5. anaterra (válaszként erre: 4. - Gergő73)
2010. márc. 3. 19:52

Hozott Isten téged az utamba!:)

Ez nagyon is valószínűnek tűnik, mert tényleg leáll a program és nem megy tovább. Szelepet hogy tudom megnézni? És mit csináljon a párom, elvégre ő a férfi és műszaki felelős, igaz ő nem szaki!

2010. márc. 3. 19:47
Szerintem a mágnes szeleppel lehet baj, (Műszerész a szakmám) Nem nyit ki a szelep, ezért nem is megy tovább a program. megáll. Valószínű hogy a szelep beragadt (ritkán ég le a tekercse) vagy a programszerkezet nem adja ki a szelepnek a nyitó feszültséget és ezért nem is nyit ki. De mivel mondod, hogy zörög, valószínű hogy a szelep rossz.
3. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Anaterra)
2010. márc. 3. 19:46

nekem egyszer volt ilyen: kijelezte, hogy nem megy be víz.

Nem találtam a hiba okát, majd kipakoltam a mosogató alatti szekrényt (vödrök, tisztítószerek, kacatok vannak benne). Itt van a gép felé menő vízcső csapja.

Ki kellett nyitni jobban a csapot-csak ennyi volt a baj! Valószínűleg ahogy valamit vettem ki a szekrényből vagy pakolásztam benne, valami meglökte a csapot és bezáródott.

2010. márc. 3. 19:45
Húzd ki a hálózatból egy fél órára, zárj el minden csapot, ha nem indul és jobbat a használati utasítás se írj, akkor hívd a szervízt!
2010. márc. 3. 19:43
Nem tudom mi a gond a mosogatógépemmel! Akinek van és tapasztalt e téren, kérem segítsen, mert 3 gyerekem mellett életmentő volt idáig. Bekapcsolom és elindul ahogy kell. Magyarul elkezd zörögni, de utána nem megy tovább a gomb aminek kéne. De zörög, csak a víz nem jön. Ki van tisztítva, elvileg nincsen eltömődve, mert simán kinyomatja a vizet. Víz megy le, de magába a gépbe nem. Mi lehet a gond? Vízcsővel nincs gond, leellenőriztük. Külső gomb is működne, ha menne a víz a gépbe. Mi lehet a gond, mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook