Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dos games, avagy a régi jó játékok fórum

Dos games, avagy a régi jó játékok (beszélgetős fórum)


2010. márc. 18. 19:20

Lelaposodott fórum...:D Na jó, emberek, írjatok, akkor mi a kedvenc pc játékotok, azok közül több van manapság, mint dos játékból.


Én a harry potter 3-at szeretem, amikor a kártyákat kell gyűjteni, legyőzni a mumusokat, nagyon jó.:D És még van egy csomó....


Egyébként hogyan lehet megszűntetni egy olyan fórumot, amit én hoztam létre és nem szeretném tovább, ha lenne??

2010. márc. 8. 15:57
Pac-man:D Pár hónapja találtam rá, de mindig felfalnak a kis szemetek:D
2010. márc. 4. 17:42
Dyna blaster :)
2010. márc. 4. 15:06
Én még valami olyasmivel játszottam, ami egy lövöldözős, és malacok ellen kellett játszani, apum ölében játszottam mindig :D
2010. márc. 4. 12:58

Mario volt a kedvencem úgy 13-14 évvel ezelőtt, néhány hónapja letöltöttem és jó volt vele újra játszani. :D

Emlékszem még a Prince of Persia-ra, az Oroszlánkirályra meg még jó néhányra, csak sajnos a nevük nem rémlik már.

2010. márc. 3. 19:43
Supaplex :)
2010. márc. 3. 19:43
Kiskoromban sokat játszottam Dosos játékokkal. Az egyik kedvencem az Aladdinos játék volt. Ti szoktatok még dosos játékokkal játszani, ésha igen, akkor milyenekkel? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook