Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vállalkozói igazolvány vendéglátós tevékenységhez? fórum

Vállalkozói igazolvány vendéglátós tevékenységhez? (tudásbázis kérdés)

4. 63f169ae4d (válaszként erre: 3. - Nadine81)
2010. márc. 24. 22:32
Az egyéni vállalkozók nyilvántartása nyilvános a www.nyilvantarto.hu oldalon. Aki nem hiszi, járjon utána alapon ott lekérdezhető. Ehhez elég ha megmondod/megadod a nyilvántartási számodat vagy az adószámod első nyolc számjegyét.
2010. márc. 18. 13:55
Úgy tűnik,senki sem tudott segíteni,de már mindegy,mert megoldottam.Kiváltottam ma,nem kértem az igazolványt,így teljesen díjmentes volt.Azt mondták annyi az egész,hogy ahol kérik,nem az igazolványt mutatom be,hanem ezt az igazoló papírt,azon is rajt van minden,az adószám,a statisztikai számjelem,nyilvántartási számom is.Jó,hogy így megúsztam 10ezer Ft-ot.
2010. márc. 3. 17:11
Sziasztok.Van most ez az új dolog,hogy nem muszáj kiváltani a vállalkozói igazolványt,elég a regisztráció,így megúszom az erkölcsi kiváltásának árát és a 10ezer Ft illetéket.Azt szeretném tudni,ha én vendéglátáshoz szeretném kiváltani,ahhoz is elég lesz a regisztráció az okmányirodában?Vagy oda kell az árurendelésekhez stb.?
2010. márc. 3. 17:09
Vállalkozói igazolvány vendéglátós tevékenységhez

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook