Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinus olaj hajra.... fórum

Ricinus olaj hajra.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
138. Anda39
2011. jún. 7. 13:22
Érdekes, nekem sosem volt zsíros a hajam ricinusos pakolás után. Lehet, hogy nem mindegy, milyen samponnal mos valaki hajat?
137. AnNaA
2011. jún. 2. 22:45

Sziasztok!

Engem is érdekel ez a ricinus olajos dolog:)

Szerintetek akkor is csinálhatom ezt,ha hőillesztéses póthajam van?

136. 43f7bd9980 (válaszként erre: 135. - Florcsi111)
2011. máj. 27. 16:34

Szia!

Én a héten kentem be elsőnek, 1 evőkanál ricinus olaj és 2 kanál olíva olaj arányban. Utána kétszer mostam meg a hajamat, nem volt gond, kijött belőle szépen az olaj! A hajam puha lett és nagyon csillogott, és nem zsírosodott olyan hamar utána, mint szokott! Jövő héten folytatom a kenést! :)

2011. máj. 17. 13:04

Tegnap feltettem az első pakolásom de nem igazán volt hatásos, a hajam puha lett de viszont nem fénylik és 3-szori samponozás után is a hajtövek olajosak maradtak. Így egyáltalán nem úgy néz ki most a hajam mintha meglenne mosva:/ Bár azt elkell mondjam hogy csak simán vittem fel a ricinus olajat, nem kevertem más olajjal.

Az lenne a kérdésem hogy jobb ha keverem másik olajjal? melyik a jobb ha sima étolajjal keverem vagy ha olivaolajjal? és milyen arányban kell használni?

Valamint az lenne még a kérdésem hogy használtam eddig hajpakolást hajmosáskor amit 10 perc után lekell mosni. Az olajozás után is meglehet tenni a hajpakolás felvitelét?

Várom válaszotokat:)

2011. máj. 16. 18:33
Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat:) Megfogadom mindenképp;)
2011. máj. 13. 19:08
Iggen, de halkan jegyzem meg, nem sok igazán jó napló van szerintem.Sokan nm is vezetik rendesen.Na de én megtaláltam a kedvenceim:))
132. Csigusz 79 (válaszként erre: 131. - 6a6e086e31)
2011. máj. 13. 17:00

:)

Ez igaz,én is sok naplót olvasok,ha a keresőbe beírja hogy ricinus kidob egy csomót.

131. 6a6e086e31 (válaszként erre: 130. - Csigusz 79)
2011. máj. 13. 16:13
He-he:))Az;)De hát a naplókból lehet a legtöbbet megtudni:)
130. Csigusz 79 (válaszként erre: 127. - 6a6e086e31)
2011. máj. 13. 15:50
Ez itt a reklám helye :-DDD
129. Csigusz 79 (válaszként erre: 125. - Florcsi111)
2011. máj. 13. 15:50
A ricinust csak akkor tedd a hajvégekre hogyha ki is mosod,mert elég sűrű az olaj,jahh és ne mindennap!
2011. máj. 13. 13:42
Nekem a ricinus a hajvágekre nem vált be.
127. 6a6e086e31 (válaszként erre: 125. - Florcsi111)
2011. máj. 13. 07:36

Szia,nyugodtan megmoshatod 2 x a hajadat:)

A hajvégekre szerintem sok ha minden nap bekened, elég a heti 2 pakolás és mindenképp ki kell mosni x óra múlva.Bővebben olvashatsz a naplómban is erről, és Csigu79 naplóját tudom jó szívvel ajánlani!És még sokan vagyunk akik riciznek, v riciztek, őket is megtalálod ezen a fórumon.

2011. máj. 12. 22:17

segítsen nekem valaki az előzőben leírtakban:)

köszönöööm:)

2011. máj. 12. 16:52

sziasztok:) Én azt olvastam hogy a ricinus olajat lehet használni minden nap a töredezett hajvégre, a haj egészére pedig hetentev 2-3-szor.

Az érdekelne engem hogy szerintetek ha minden nap bekenem a hajvégemet a ricinus olajjal azt lekell mosni vagy igényel valamilyen más kezelést?

Ja és arra lennék még kíváncsi hogy ha hetente 2-szer használom akkor az heti 2 hajmosást jelent. Nem káros ez a hajra? Mivel én hetente egyszer mosok hajat. Nemtudom milyen lenne a heti 2 alkalommal való hajmosás a pakolás miatt.

124. sugi123 (válaszként erre: 122. - Crash08)
2011. máj. 10. 00:18

Szia!


Nekem is göndör hajam van,sajnos a szülés után eléggé megritkult.Érdekelne,hogy azóta amióta ricinusolajat használod milyen változásokat tapasztaltál.Én holnap fogok venni majd leírom a tapasztalatokat.

123. zsuka20
2011. máj. 9. 12:11

sziasztok:)


nagyon sokat olvastam a ricinusolajról. Itt is szinte minden bejegyzést elolvastam, kinek mi a véleménye , tapasztalata róla.

Nagyon megtetszett, ezért ma bele is kezdtem a használatába :) Nagyon kevés hajam van, rengeteget szoktam ritkíttatni belőle / ami nekem nem baj, de csak váll alá érő, és szeretném ha gyorsabban nőne:) , de így is gyorsan nő valamennyire egy hónapban kb 1-1,5 centit.

Mindenkinél szinte mást és mást olvastam, ezért lenne pár kérdésem:)


Mennyi ideig hagyjam rajta? ( éjszakánkét nem szeretném, napközben kb 2 óráig tudom hagyni, esetleg néha több ideig)

hányszor kell ( kellene ) használni egy héten? én 3 szor leg. mosok hajat egy héten, így akkor mindig használnám.

Mennyit kell rákenni? Higitani esetleg valamivel? én (2 szer )50 ml t vettem most csak kipróbálás szinten, amint mondtam elég kevés hajam van, tehát nagyon keveset használtam belőle de egész fejre elegendő volt.

Fel kell melegíteni előtte mikroban? vagy esetleg radiátorra tenni vagy ki a napra? hol kell tartani? szobában elég? vagy hideg helyen?


a válaszaitokat előre is köszönöm:) és A tapasztalatokat is lefogom írni :)

122. Crash08
2011. ápr. 19. 21:20

Sziasztok!


Tegnapelőtt tettem először ricinusolajat a hajamra, egész éjszakára. Göndör, száraz hajam van, 10 évig szőkére volt festve, kb. 3 hete átfestettem barnára, mert másfél éve semmit sem nőtt a hajam, letört a vége mindig.

Így első használat után nekem egyelőre nem hulott jobban a hajam, sőt, a mai hajmosásnál észrevehetően kevesebb jött ki.

Hetente kétszer fogom éjszaka bekenni ricivel a hajamat, amit keverek olivaolajjal.

Remélem nemsokára lesz hatása.

2011. ápr. 14. 15:03

Sziasztok!


Tudom pofátlanság hozzátok fordulnom tanácsért. Írjátok, hogy a ricinus erre meg arra jó. És mi van velem? Akkora bunda van a fejemen, hogy az eszkimók legyilkolnának érte. Sűrű, de nem kefeszerű és vastag. Egy komplett sodrony csigástól. Csak azért nem szeretnék rövid hajú lenni, mert a fodrász nem tud vele mit kezdeni. Túl vagyok már a ritkításon, de ha elkezd nőni, olyan mint a tarack a friss ollóval vágott gyepen. Nehéz és macerás. Télen ha nem szárítom meg szó szerint bebüdösödik. Esetleg erre nincs valami hathatós tippetek???

2011. ápr. 12. 16:51
megvettem nem megettem bocsi:D:D
2011. ápr. 12. 16:50

ne búsulj birbic, majd megnő! tudom, könnyű ezt mondani, de már én is beletörődtem, hogy nem egyik napról a másikra nő a haj:/


amúgy képzeljétek megettem a nisim sampont és ez a második hét, hogy használom, de azt írja csak három-négy hét után tapasztalható a hatása.

szóval most használom a ricinust kétszer egy héten(van hogy csak egszer fér bele), a sampont minden mosásnál, ami két-három naponta van és vettem sörélesztőt is. azt remélem mégjobban "meghajasodok" szóval majd beszámolok:D


kombucha tea hajnövesztő hatásáról hallott már valaki?

118. birbic
2011. márc. 31. 18:41
Nah :) 3 ra is megvolt a Rici hétfőn :P az a baj semmit nem fog csinálni nekem, mert tegnap voltam vérvételen ma vissza és azt mondták találtak GÓC-ot. Elküldtek fogászatra,nőgyógyászhoz gégészetre.. Fogászaton minden jó, Gégészeten mondták vegyük ki a mandulám.. Már csak a nőgyógyász van 18.án.. :| :( Hiába kenem bármivel is akkor:(
117. birbic
2011. márc. 26. 15:30
:P hát igen :) Köszönöm szépen :P Igazából azt mondják a hullást is megszünteti de mikor felkenem elég sok kihullik.. :D kiváncsi leszek a hatására 2. ra csináltam de még nincs látszat.. :P azaz suliba mondták már h dejó puha a hajam.. :D
116. auphoebe (válaszként erre: 115. - Birbic)
2011. márc. 26. 08:38
te aztán jól betáraztál riciből:D sok sikert a hajnövesztéshez!
115. birbic
2011. márc. 23. 13:14
wlső használatkor semmisem változott :) De nemis várok nagy csodát... :D nembaj most még vettem magamnak 4 üveggel :P
114. birbic (válaszként erre: 113. - Ageeca)
2011. márc. 20. 18:20
Hát, remélem továbbra is sikeres lesz :) Énis mell aláig érőt szeretnék és dúsat :$ Mert kb nekem kiengedve annyi hajam van mint másnak összefogva :(:(
113. Ageeca
2011. márc. 20. 18:14

Nekem is vékonyszálú hajam van, és mikor rossz volt az egyik fogam, akkor kihullott sok hajszálam :(


Bár most nézegettem a tükörben, és képzeljétek el, vannak ilyen kinövések. Na persze nem a ricin olajtól, mert még csak 2. alkalommal használtam, és nem nő rögtön 3 centit a haj...

DE tényleg láttam ilyen hajszálakat a fejtetőmön :D És annyira megörültem, hogy igen, karácsony óta, mióta kihúzattam a fogam, kezd helyrejönni a hajam :)

Bár ennél dúsabbat szeretnék, és minimum derékig érőt!!!

Ha annak idején 2007ben nem vágatom le rövidre, ma már bőven túl érne a fenekemtől :(

112. birbic
2011. márc. 20. 17:42
Én ma használom először nagyon pozitív dolgokat olvastam róla :$ Remélem bevállik:$ nagyon gyenge szálú hajam van, kevés. :( szeretném Dúsítani, a hajhullást csökkenteni és szeretném szép hosszu legyen :$ remélem nekemis bevállik :$
111. 6a6e086e31 (válaszként erre: 110. - Anda39)
2011. márc. 17. 17:10
:)Igen,én is használom már 5. hónapja és elégedett vagyok a növekedés tempójával:)
110. Anda39 (válaszként erre: 108. - 6a6e086e31)
2011. márc. 17. 17:05

Most kiröhögtem magam. :)

Én is használom a ricinust, a vendégeimnek is ajánlom. Nagyon jó!

109. auphoebe (válaszként erre: 108. - 6a6e086e31)
2011. márc. 15. 11:04
Igen, így gondoltam. ricinust pakolásként a sampont meg minden hajmosásánál, de még nem vettem meg. Egyébként holnap lesz egy hónapja, hogy fodrásznál voltam. Most a nyolcadik pakolás van a fejemen, eddig körülbelül 2 - 2.5 centit nőtt a hajam (: remélem mindenkinek ilyen jól megy, sőt még jobban:D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook