Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megromolhat a szexuális kapcsolat férj és feleség közt a terhesség és szülés miatt?1, 5 év óta csak rosszabb a helyzet.Mi lehet az oka? fórum

Megromolhat a szexuális kapcsolat férj és feleség közt a terhesség és szülés miatt?1, 5 év óta csak rosszabb a helyzet.Mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


1 2
37. b0d85590ce (válaszként erre: 32. - Velociraptor)
2010. márc. 5. 14:51
ok:))))
2010. márc. 5. 12:57

Szia! Örülök, hogy meg tudtátok beszélni! Félreértettem a dolgot, azt hittem az unalom a gond!nem akartam rossz tanácsot adni, nálunk ezek a "praktikák" nem problémamegoldások, inkább kis meglepetések, kedveskedések,a lelki oldal tök rendben van!magamból indultam ki, sorry!

Nagyon örülök, hogy rendbe jött a dolog, remélem így is marad!sok boldogságot kívánok nektek!

35. Bri* (válaszként erre: 34. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 5. 12:04
Az én párom is képtelen bizonyos dolgokra a lelki dolgai miatt, de a szex nem tartozik ehhez. Azt bármikor, bárhol...
34. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 12. - Bri*)
2010. márc. 5. 09:48

sajnos ezzel nem értek egyet.. kivételesen az én párom képtelen a lelki dolgai miatt...

és nem hinném hogy egyedül lennék vele...és még gyerek sem kell hozzá, hogy problémája legyen

33. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1. - 22621710ee)
2010. márc. 5. 09:44
nos, ha egyszer megnézed, bár lehet hogy láttad is már Elvis Presley életéről szóló filmet , akkor abban is láthatsz ilyet...ő is így volt a feleségével...
32. velociraptor (válaszként erre: 30. - B0d85590ce)
2010. márc. 5. 09:30
Bocs ,de ez így nagyon sarkított. Most magyarázzam el ,hogy meg lehet úgy oldani ,hogy a nő "pihenése" is megmaradjon ,és a férfi is kielégüljön? És közben ugyanolyan szerelmesen össze lehet bújni ,amire a NŐNEK is szüksége van szülés után is.
2010. márc. 5. 06:01
nem érzem, hogy megcsalna, pedig nagyon gyanakvó vagyok.Jó hírem van.Tudtunk beszélgetni.Először látta be életében, hogy igazam van és bocsánatot kért és elmondta az indokait és hogy mit is szeretne, nem sex praktikákat:-))))Kiderült tényleg a szeretet a legfontosabb még egy férfinak is.-))))Visszaemlékeztünk a megismerkedésünk körüli időre.Ez jól hatott.Tényleg kiderült ha probléma van nem egy vadító fehérnemű a megoldás mint azt sokan hiszik.Persze ha csak az unalom a probléma akkor igen, segíthet.Viszont ha minden ok akkor a praktikák jönnek maguktól.Teljesen téves dolgokat képzeltem amiért nem voltunk együtt csak ritkán.Ez átérezte milyen romboló volt számomra és meggyőzött az ellenkezőjéről elég hihető volt.Végre elindultunk egymás felé lelkileg és ez a testi részét is hozta maga után.Már már furcsa volt hogy férfi is gondolkozhat így-szinte női aggyal.Megint azt gondolom nincs férfi és nő lélek csak emberi lélek.Viszont az igaz hogy sokan tévúton járnak és ezt vetítettem rá sok általános gondolatot amit férfiak gondolnak és nem rá figyeltem hogy ő mit gondol.Remélem így marad minden.Köszönöm a válaszaitokat, szerintem ez is segített mert még sosem értem el akkora változást hogy így megértsük egymást.Tűz-sárkány neked is közsönöm:-)))Azért remélem írtok még.
30. b0d85590ce (válaszként erre: 28. - Velociraptor)
2010. márc. 5. 01:07
Pont ez az, hogy ö szült!!! Én még nem szültem, de el tudom képzelni, milyen lehet, pontosan ezért annak a nönek igenis egy hosszabb pihenésre van szüksége, amit igenis önuralommal illik kivárni, ugyanis nem évszázadokról van szó, hanem csak egy kis regenerálódási idöröl, ami érthetö és tiszteletben tartandó is! A férj igényeit összehasonlítva ezzel a hatalmas dologgal, amit a nö tett, már megbocsáss, de kismiska az az állati, vademberi ösztön, amit sokan már ripsz-ropsz kielégíteni akarnak szegény lábadozó asszonyuktól! Ha viszont nem kapják meg, akkor máshol néznek utána..., és ez így van!! Százalék?? Na jó, 9 százalék normális, férfias férfi, akinek tényleg apává kéne válnia!
2010. márc. 5. 00:57

Kedves Frézia36!


Valaki,lentebb,rátapintott egy két lehetséges magyarázatra.


1. KÉRDEZTÉK,HOGY KIFELE KACSINGAT E?

Ezt neked érezned kell,hogy lehet e valóságalapja.


2. A szülés alatt átélt élmények,biztos hatottak rá,de akiben erős a vágy ,hogy Apává váljon,akkor a születést élményként éli meg mégha sokkoló élmény is./gondolom,én császárral szültem/

/Én,ha természetes úton szültem volna nem akartam volna hogy a lábam között figyele a "csoda kibújását",esetleg a fejrésznél,kicsit hátrébb,hogy fogja a kezem,és a gyereket is láthassa./


Hogy mi lehet az oka,hogy a kölcsönös kívánalom,nincs meg?


Nagyon összetett lehet,az ok.

Nagyon megváltozik,egy pár élete,egy gyermek születésével. Ha úgyvesszük,megszűnik létezni az az akár idillikus állapot ahol csak egymásnak "éltek". A Nő-Anyává alakul,nagy változás ez,az egész teste a kicsi igényeihez alakul át,minden idegszálával rá koncentráll.

A körülmények is megváltoznak,de ezt és minden problémát eggyütt kell,megoldani a Szülőknek. Be kell fogni az Apukát a baba körüli teendőkben,de legfőképpen odafigyelni a Frissen született Apuka lelkére is.


Lentebb írta valaki:


"szerintem inkább a szerepváltozással szokott gond lenni, férfi szemszögből a feleség már nem nő, hanem inkább anya,"


Ez igaz az Apára is ,neki is szerepet kell tudni váltani!


Be kell engednie a szívébe az apaságot. Át kell éreznie,hogy ő nem csupán egy férfi,a teremtés koronája,hanem APA LETT!


Mi is nők maradunk,ha anyák lettünk még akkor is,de "eggyik sem lehet meg a másik nélkül".


Szóval szerintem akkor tud igazán családdá válni,úgyértem örökre 2+1 emberke,ha tudatosan megélik a Szülőséget,és mindkét fél tud "váltani."


Szóval egy férfinek,ha szült is a felesége,neki akkor is hamarabb támadhatnak igényei a sexre,és figyelembe kell venni mindvégig a jelzéseit,kérdezés nélkül is megtenni,neki "azt amire vágyik",hogy kibírja azt az időt amíg ujra eggyütt lehet a kedvesével..

Tudatni és főlleg éreztetni,azt,hogy Ő ugyanolyan fontos nekünk mint eddíg,talán méginkább,hiszen felelőssek lettek egy kis ember életéért.


Szóval szerintem a pároddal kell megbeszélned a problémátokat őszintén. Sok mindent meg kell tenni érte,hogy ujra beinduljon a vágy és nem utolsó sorban ez egy lassú "visszaalakulás",aminek 1,5 év alatt be kellett volna következnie.

28. velociraptor (válaszként erre: 27. - B0d85590ce)
2010. márc. 4. 23:51

Bocsi"Új Nő"!


engedj annyi véleményt ,hogy ebben az arányban azért ne értsek egyet,ennyire nem rossz a helyzet.

Viszont a férfinek is érezni kell ,hogy fontos anőnek,sőt ne adj isten a nő tudomásul veheti ,hogy attól ,hogy Ő szült és a szex az utolsó ami eszébe jut ,a férjének még lehetnek igényei...

mindent meg lehet szeretettel és belátással oldani,és hidd el a férfi is kifejezi háláját az ilyen hozzáállásra,szeretetével ,szerelmével ,viselkedésével...

2010. márc. 4. 23:28
Se férjem, se gyermekem, de szerintem igen, megromolhat könnyedén! A férfiak azt hiszik, nekik minden jár, mindenáron! Igaz a nök is hajlamosak elkényelmesedni, eligénytelenedni, ezért a férfi nem várja ki a türelmi idöt, félremászik, elhidegül, undorodik. Kevés az igazán férfias, intelligens férfi, akinek érdemes gyereket szülni, talán 5 százaléka a férfitársadalomnak. Az pedig csekély kevés!
26. velociraptor (válaszként erre: 22. - 22621710ee)
2010. márc. 4. 23:23

Szia Frézia!


Bocs ,egész nap házon kívül melóztam,most írok csak választ. Újrahódítás?

Pl. rózsaszirmok az ágyon,egy ünnepen kívül hozott virág,ágyba bújáskor egy "meg is borotválkoztam a kedvedért szivem",a társ biztosítása arról ,hogy még mindig tetszik,és kívánatos,ölelés,csókok napközben is,egy romantikus vacsi kettesben,és lehetne végtelenségig sorolni.

25. 22621710ee (válaszként erre: 24. - Kicsitacsi1)
2010. márc. 4. 13:11
Amit leírtál az egyáltalán nem spontán már ne sértődj meg, hogy órákig a frizurán és a fehérneműn és a vacsorán agyalunk.Abban igazat adok hogy kell a spontaneitás mivel a neve is elárulja csak akkor ha magától jön.nem hiszek abban ha valaki alapból alig kíánja majd ilyenekkel leterhelem hogy szegény majd elalszik és még teljesítenie is kell.Köszönöm a tanácsot én is vágyom rá hogy ilyen készülődések meg vacsik legyenek, csakhogy ahhoz kölcsönös kívánalom kell itt meg pont ezzel van a baj.
24. kicsitacsi1 (válaszként erre: 22. - 22621710ee)
2010. márc. 4. 11:00

Szia!

Azt olvastam, hogy a férfiak nappal egy szentet akarnak látni otthon, de este a nő legyen vágyai netovábbja (izgató, szemtelen, de ugyanakkor bájos és rejtélyes).Hát ez elég nagy kihívás. Én kipróbáltam, és tényleg így van. szex elég sűrűn van nálunk, mégis úgy érzem, hogy havonta kb.1-2x megérdemli az az ember, hogy újra meghódítsam. apróságokat találok ki, és nagyon szokott örülni neki.semmi extra, 1-2 új, izgalmas fehérnemű,egy finom vacsora, frizura,egy pohár bor este,egy szál gyertya,és sejtelmes mosoly...mindig bejön, pedig az én párom késő estig dolgozik, halál fáradt mire hazaér,szinte elalszik... de néha egy-egy ilyen akció,és megjön a kedve nemcsak a szexhez,hanem a kezdeményezéshez is!ha vannak ilyen alkalmak,akkor nem veszti el a dolog a spontaneitását.szerintem ez fontos.

23. 22621710ee (válaszként erre: 22. - 22621710ee)
2010. márc. 4. 07:29
Mert én már nem is emlékszem:-))))
22. 22621710ee (válaszként erre: 17. - Velociraptor)
2010. márc. 4. 07:28
Igen, igazad van.nálad mit jelent ez az újra meghódítás?Leírnál egy konkrét példát?
21. 22621710ee (válaszként erre: 12. - Bri*)
2010. márc. 4. 07:28
nem ennyi idő tán csak most már elegem lett, mert egyre rosszabb.
20. 22621710ee (válaszként erre: 16. - Spinneli)
2010. márc. 4. 07:27
igen, a potenciazavarok nagy százaléka lelki eredetű, de nálunk nics merevedési probléma ha együtt vagyunk.Tegnap kicsit faggattam.Azt mondta ő egy beteg ember, fáradt és majd minden jó lesz ha már nem ezen a munkahelyen fog dolgozni.Modtam ne nevettess, lehet hogy addigra már 50 éves leszek.nem tudunk beszélgetni, de azt érzem hogy igen, már csak anyának lát.
19. 22621710ee (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2010. márc. 4. 07:25
igazad van, működik is, de csupán azokon a napokon mikor kettesben vagyunk.Ez havi két alkalom.Olyan lettem mint Pavlov kutyája, gondolom érted.ha szombat akkor sex.Kiábrándító, ja és csak két hetente akkor is nehézkesen.
18. 22621710ee (válaszként erre: 11. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 4. 07:23
igen.Természetes volt hogy ott van velem.Hülye vagyok de eddig nem mertem rákérdezni hogy ez okozott-e bajt.Ma megteszem.Ezért is jó ez a fórum:-)))
17. velociraptor (válaszként erre: 14. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 3. 20:05

10 gyereket szültem a párommal együtt-mai napig heti 8-10-szer szeretkezünk.

Viszont a nők néha elfelejtik ,hogy nem csak gyerekük férjük is van ,a férjek pedig ,hogy a nőket mindig újból meg kell hódítani...

16. spinneli (válaszként erre: 12. - Bri*)
2010. márc. 3. 15:30

"szerint a férfiak lelki dolgai nem hatnak a szexuálisra. "


Ó szerintem sokkal jobban ,mint azt a nők elképzelik.

:)

2010. márc. 3. 15:29
szerintem inkább a szerepváltozással szokott gond lenni, férfi szemszögből a feleség már nem nő, hanem inkább anya, pláne ha kicsi még a gyermek Ő van a középontba-ezen lehet segíteni, ha néha egy-egy segítő nagyszülő bevonásával a párok csinálnak közös, csak kettesben töltött programokat, mint a baba születése előtt.
14. 4abfd92b5a (válaszként erre: 13. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 3. 15:27
apás szülések 80%-át érinti
2010. márc. 3. 15:24

látam egy érdekes müsort (riportot), ahol pontosan erröl volt szó, a párommal beszélgettem is a dologról(riportról).

a lényeg az volt, hogy a férfiak 80-át tudat alatt befolyásolják a látottak, szó szerint meg undorodik tudatalatt., ugyhogy észre sem veszik, csak mint tény., valamiért, magasem tudja., de nem kivánja többet Kedvesét.

ezt pszichologussal, vagy azzal., ha a felek komolyan átbeszélik a látottakat (felszinre hozzák) akkor talán még lehet segiteni.

a páromnak is az volt a véleménye., nagyon szeret, de nem biztos benne, hogy a tudatalattijára, hogyan hatna a szülés, igy inkább majd, ha szülök, akkor Ö inkább kint marad.

12. Bri*
2010. márc. 3. 15:14
Nem hiszem, hogy az apás szülés befolyásolná utána a szexet, főleg nem ennyi idővel utána. Az első gyerek után én is tapasztaltam problémákat a szexuális életünkben, de az miattam volt, nem a férjem miatt. Nem akarok szemét lenni, vagy bogarat ültetni a füledbe, de nem lehet, hogy másfelé kacsingat? Nem tudom, de tapasztalatom szerint a férfiak lelki dolgai nem hatnak a szexuálisra. Akkor is képes lenne szexelni, ha úgy összevesztünk, hogy nem beszélünk.
11. 4abfd92b5a (válaszként erre: 1. - 22621710ee)
2010. márc. 3. 15:07
meg kérdezhetem..(?) apás szülésed volt?
10. b72bf01933 (válaszként erre: 9. - Kicsitacsi1)
2010. márc. 3. 14:52
másfél éves az a baba.
2010. márc. 3. 14:47

Szia!

nálunk az érdeklődés hiánya csak a szülés utáni első pár hétben fordult elő, aztán szépen helyreállt az egész, de kell, hogy az anyuka éreztesse apával, hogy igényli az együttlétet,és még mindig izgalmasnak tartja a párját. szerintem ez a titok.lehet, hogy a párod úgy érzi, hogy most ő nem fontos, csak a baba...nem tudom...fontos, hogy kimutassátok egymásnak az érzelmeiteket, és szerintem akkor előbb-utóbb rendben lesz a dolog!próbáltál kicsit udvarolni?nálam az bejött. sok sikert!

8. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - 22621710ee)
2010. márc. 3. 13:48

nem tudom mi lehet az oka,de mi is igy voltunk a férjemmel,aztán majd 7 év kinlódás után elváltak útjaink...nem akartalak elkeseríteni,de igy volt...

egyébként a mostani párommal is keveset vagyunk együtt,7 hónapos a kislányunk,elötte nagyon sokat voltunk együtt,én sem változtam a szülés után szinte semmit,mégis most kevesebbet vagyunk együtt..nem tudom mi az oka,talán a hormonok..én nem akartam annakidején már a házasságomat megmenteni,ugyhogy én szépen hagytam is tönkre menni,én nem is próbálkoztam...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook