Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik legjobb barátnőt keresnek fórum

Akik legjobb barátnőt keresnek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1309. streamline:) (válaszként erre: 1308. - 085d5d73c5)
2020. szept. 10. 06:58
Szai Angi, írtam :)
2020. szept. 7. 15:46

Sziasztok! :-) Angéla vagyok és Veszprémből írok. Ha még él ez a fórum és volna valakinek kedve levelezni, annak nagyon örülnék!:-) 36 éves vagyok, 7 éve házas és van egy 5 éves kisfiam! Szívesen válaszolok, minden kedves érdeklődő barátnő keresőnek! :-)

siiposangeela1984@gmail.com

1307. 085d5d73c5 (válaszként erre: 1239. - 4705d7a6b8)
2020. szept. 7. 15:10
Szia!
1306. monamano
2020. márc. 24. 13:31

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


Találjuk meg egymást!


Tatabányán élünk


PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!

Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

1305. Kisritu
2019. aug. 5. 09:59
Sziasztok. 30 éves nő vagyok egy csodás kisfiú anyukája. Esküvő es szülés óta megfogyatkoztak a baráti kapcsolataink. Szivesen beszélgetnék privátban
1304. streamline:) (válaszként erre: 1288. - Ccf4053991)
2019. jún. 20. 16:26
Szia, hova valósi vagy???
2019. jún. 20. 16:25
Sziasztok!!! 52 éves, de nagyon fiatalos, mind megjelenésben,mind felfogásban keresek egy jó barátnőt, (Cegléd-Abony, Nagykőrös) környékén. Elég kevés szabadidőm van, de szeretnék elmenni néha kicsit kikapcsolódni, vagy egy jót dumálni, mindenről, ami érdekel mindkettőnket. 12 éves fiam van, férjnél vagyok. Csak akkor keress, ha nem olyan lelki szemetesládát keresel, akinek kiöntheted a szíved, de amikor én mesélnék neked, az süket fülekre talál... (én mindenkit meghallgatok, de cserébe elvárnám ugyanezt )
2019. ápr. 9. 01:01

Sziasztok!


Krisztin vagyok, 26 éves, Debrecenben élek. Barátnőket keresek, akikkel el lehet beszélgetni, programokat tervezni,beülni valahova...



Én nagyon szeretek a természetben lenni, túrázni,nagyokat sétálni, kreatívkodni..



Nagyon jó lenne találni valakit akivel egy hullámhosszon vagyunk:)



A xkrisztinx@gmail.com e-mail címen tudtok elérni.



Szép napot mindenkinek.

1301. Smile678
2019. ápr. 1. 11:21

Sziasztok



Budapesten élő 30 as éveim végén járó nő vagyok,az életem maximálisan rendben de a barátok lemorzsolódtak :( és nagyon hiányzik egy olyan barátnő az életemből akivel a mindennapjaimat megoszthatom örömöt bánatot vagy hogy meghallgassam vele mi történt és jókat nevethessünk beszélgessünk együtt.



Nekem is vannak lazább és elfoglaltabb heteim de szeretnék minőségi időt eltölteni egymás társaságában és örülnèk ha a köztes időben is néha lehetne telefonon beszélgetni...Nekem is van magánéletem férjem de attól még hogy otthon vagyok és a férjemmel töltöm az estéim még a telefont feltudom venni (sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak e téren,nem szeretnék senkit sem óránként hívogatni de az sem normális hogy ha otthon van elérhetetlen az illető és két szót nem lehet váltani mert jaj mit szól a férjem stb...)



Egy szó mint száz BarÁtnőt keresek ha valaki magára ismer és szeretné felvenni velem a kapcsolatot irj erre az email címre :slimes642@gmail.com

1300. burgonyakrokett (válaszként erre: 1297. - Mikkmókus)
2019. márc. 28. 00:31
Szia! Én is debreceni vagyok, 26 éves,szintén állat és természet szerető. Ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj a xkrisztinx@gmail.com címre:)
1299. Sunny026
2019. jan. 18. 21:44
Sziasztok! Baja környékéről van itt valaki? 32 éves vagyok, hiányoznak a baráti beszélgetések, csavargás, a csajos dolgok. Baja mellett lakom.
2019. jan. 6. 11:30

Sziasztok !

Szeretnék találni olyan barátnőt,35év körüli - akivel jól eltudnánk beszélgetni, néha beülnénk valahová,kikapcsolódnánk.Vagy felhívnánk egymást,mert úgy érezzük, ő tudna segíteni, akire lehet számítani. Ha megbántva érezzük magunkat, kiönthetjük egymásnak a szívünket.Ha Te is ilyen barátot keresel, írhatsz.

2018. szept. 28. 00:50

Sziasztok!


Sziasztok! 🙂


28 éves, Debrecen mellett élő vagyok. Szívesen beszélgetnék velem egykorú lányokkal, akik ugyanúgy vágynak egy barátnőre, mint én.

Szeretek sportolni, finomakat enni, bulizni, kávézni, lelkizni és persze csacsogni :) Nem mellékesen állatmániás vagyok.

Várom hasonló barát-jelöltem jelentkezését, Debrecenből :)


Üdv,

mikkmókus

1296. MankaM (válaszként erre: 1295. - Trickye)
2018. szept. 27. 14:50
Szia! Sikerült barátokra lelned?
1295. Trickye
2018. máj. 13. 16:52

Sziasztok!Miskolcon keresek barátokat, akikkel elmehetek mindenféle programra.Szabadtéri, mozi, színház, előadások, bulik, strand vagy csak egy kis lazulás a városban.

40 éves nő vagyok.Most költöztem Miskolcra egy 10 éves párkapcsolat után.Gyermekem nincs.Pozitív gondolkozású vagyok, nem lelki segélyszolgálat! :)Örömmel várom leveledet: Trickye007@gmail.com

2018. ápr. 17. 22:08
Baratnomet keresem Debrecen es kornyekerol.fuggetlen 4o eves kedves vidam mindenfele programot kedvelo no vagyok.aki szinten maganyos az irjon.
1293. Andika4444 (válaszként erre: 1262. - Macca11)
2018. ápr. 17. 17:23
Szia en szivesen barstkoznek.igaz kicdit idosenb vagyok de nagyon fiatalos.Debrecenbol irok.ha gondolod baratkozhatunk
1292. Andika4444 (válaszként erre: 1288. - Ccf4053991)
2018. ápr. 17. 17:16
Sziasztok en 44 eves vagyok.szivesen baratkoznek en is maganyos vagyok.
2018. febr. 25. 15:28
Sziasztok! Én egy 27 éves nő vagyok. Messze kerültem a lakóhelyemtől így sajnos helyben nincsenek barátaim. Kecskeméten vagy Nagykőrösön keresek 24-40 éves barátnőt akivel néha be lehet ülni meginni egy kávét vagy ki lehet mozdulni valahova. Írjatok bátran!
1290. jóvolna_55 (válaszként erre: 1288. - Ccf4053991)
2018. febr. 17. 08:06
Szia, én 62 éves nagyi vagyok, sok szabadidővel. Hiányoznak a barátnős programok. Örülnék minden ilyesminek.
2018. febr. 10. 11:59

Sziasztok

Kecskeméten keresem legjobb barátnőmet akivel lehet hétvégente kimozdulni,bulizgatni.

Nem levelezőtársat keresek!

Csak Kecskeméti lányokat keresek!

2018. jan. 23. 10:57

Sziasztok 40 alatti- feletti hölgyek!:-)


Ha van kedvetek jó kis programokhoz, traccspartikhoz, akkor találkozzunk egymással.


Ha éppen unatkozol egy téli délutánon, vagy csak egy moziba vágyol, de nincs kedved egyedül menni, milyen jó szólni valakinek, akinek szintén van kedve veled tartani.


Sok magányos nő van és ha te is közéjük tartozol, írjál mehetünk ketten is, de szólhatunk a többieknek is, hogy ők se unatkozzanak.

56 éves nő vagyok...

1287. Wiki9
2018. jan. 6. 15:04
Sziasztok! 30 éves vagyok, van egy tündéri 8 hónapos kislányunk. Két éve élünk Solymáron, de szinte még minden új még - szívesen ismerkednék és beszélgetnék, ha van kedved :)
1286. lili37
2017. dec. 28. 18:49

Szia!

Írj ha 12-14 év közötti làny vagy hmvhelyen.

2017. dec. 25. 18:14

Sziasztok!

Csatlakozom én is a témához. 28 vagyok, barátnőket keresek. Írjatok. :)

1284. Felil (válaszként erre: 1280. - 458d55e497)
2017. nov. 3. 19:48
Írtam privátban. Én is ebben a cipőben járok. Jó lenne egy barátnő, akár egy jó fej társaság is, akikkel jó együtt lenni :)
1283. Luci8 (válaszként erre: 1270. - F5aabff4b2)
2017. szept. 28. 14:24
Szia! Láttam a kis bemutatkozó szövegedet, és magamra ismertem, azzal a különbséggel, hogy én 28 vagyok... de szintén kifogytam a barátnőkből és igazán jól jönne 1. Nekem elég egy is :) mostanság nincs sok időm, de szívesen tölteném el én is úgy, amiket te leírtál. Ha van kedved iírj rám elte jog- on tanulok, szerintem megtalálsz hamar! Itt jobban tudjuk folytatni a beszélgetést :)
2017. szept. 23. 08:12

Sziasztok!

Látom többen vannak az oldalon 40 év felett, akik barátokat keresnek. Én kicsit idősebb, 59 éves vagyok és 40 feletti baráti társaságot szeretnék kialakítani, olyan csajokkal :-), akik vidámak, és vágynak a a megszokott színház, mozi, beülős-dumcsizás és hasonló programokon kívül

vidám, érdekes, színes programokra is, amiket szívesen bevállalnak 40-50-60 évesen. Ami szükséges kellék az a már említett vidámság / nem egymás /és saját/ baján kesergésre jövünk össze,de természetes senkit nem hagy hidegen a másik baja /, nyitottság / új dolgokat is meg lehet ismerni ebben a korban is/, pontosság / tisztelet mások iránt/,alkalmazkodás képessége / valamennyire muszáj, ha több ember összejön. Azért minden program bizonyos összegbe kerül még ha a legolcsóbb megoldást is próbálja megtalálni az ember, ezt is bele kell kalkulálni a programozásba. Viszont vannak olyan jó kis programok is, ahol valamivel kedvezőbb a költség. Pl. egy szuper römi parti, ahol összedobja a társaság az enni-inni valót vagy együtt főzés valakinél, ezek kijöhetnek olcsóbban, mint pl. egy színházjegy, de van annyira szórakoztató. A lényeg, hogyha valakit komolyan! érdekelnek ilyen társasági összejövetelek, az írjon /akár itt vagy privát emailt/ megismerkedünk és össze is hozhatjuk együtt, többen is az első programot :-)email címem: s.udith@freemail.hu. Judit

1281. smbo (válaszként erre: 1280. - 458d55e497)
2017. szept. 4. 17:55

Szia!


Én jelentkeznék, én is barátnő hiányban "szenvedek", próbálkoztam már itt is az egyik kapcsolat nem jött össze a másik pedig maradt pár havonta chatelős szinten ami nekem kevés :-(


Röviden rólam 39 éves férjezett , 3 gyerekes anyuka vagyok szintén kereskedelemben dolgozom van egy kis pékségünk ott:o), a párommal , gyerekekkel teljesen jól megvagyunk (9,11,13 évesek) , de sajnos a családom:szüleim+ tesókkal nem túl szoros a viszony sokszor érzem magam nagyon nagyon egyedül.


Ha szimpatikus vagyok írj, ha nem azt is megértem


Üdv.:Márti

2017. szept. 4. 16:08

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni a fórum témájához.

Én is a legjobb barátnőt keresem.

Sajnos nincs igazi barátnőm, akivel mindent meg lehetne beszélni, akit felhívhatnék bármikor, akire számíthatnék. Akinek ha szeretné én is ugyanezeket tudnám nyújtani.

Olyan jó lenne, ha lenne valaki, akit föl lehetne hívni, azzal hogy üljünk be valahova, hogy menjünk együtt vásárolni, hogy ugorjon át egy kicsit beszélgetni vagy én hozzá.

Nem érzem magam alkalmatlannak arra, hogy barátokat találjak, de valahogy már ebben a korban „felnőtt fejjel” nem megy könnyen.


Szóval, ha valaki küzd még hasonló problémával és kellene valaki, akit a barátnőjének mondhat akkor: itt vagyok, ismerjük meg egymást. 


Pár szóban magamról. Kereskedelemben dolgozom, budapesti 44 éves nő vagyok. Szeretek olvasni, utazni, főzőcskézni. Szeretem a természetet.

Szóval jó lenne...olyan jó lenne….

Ha Te is így gondolod írj privátba.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook