Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország -Hvar sziget- Hotel Fontana Jelsa fórum

Horvátország -Hvar sziget- Hotel Fontana Jelsa (beszélgetős fórum)


2010. jún. 29. 14:03

sziasztok!

Mi is az idén megyünk a hotel fontanába/08.07.-08.14./Azt szeretném kérdezni van-e homokos partja hvarnak?Mien látnivalókat érdemes megnézni.

2010. máj. 15. 18:12

Szia jrekuska!


Mi is most nyáron megyünk a Hotel Fontanaba Hvarra.

Kolléganőm volt Jelsában, bár nem ebben a szállodában, de azt mondja a sziget gyönyörű, és nekem ennyi elég.

Remélem a szállás is jó lesz, nem kell, hogy szép legyen, csak tiszta!

2010. márc. 4. 11:56

hűű én még talán 2000-ben...nagyon nem emlékszem rá,de azt tudom hogy a sziget mentén körbe mentünk.igazából akkor ilyenek még nem érdekeltek mert irtó fiatal voltam.engem a víz kötött le inkább meg a lubickolás.

minden hotelük és panziójuk kitűnő csodaszép és isteni a kilátás.nem sűrűn ettünk ott mert állandóan úton voltunk szinte csak aludni mentünk a szállóba.

3. jrekuska (válaszként erre: 2. - B72bf01933)
2010. márc. 4. 06:58
Szia, igen, most nyáron megyünk oda nyaralni. Milyen helyeket érdemes megnézni a szigeten? A hotel milyen volt? Mikor voltatok ott?
2. b72bf01933 (válaszként erre: 1. - Jrekuska)
2010. márc. 3. 13:15
heee én igen.bár sajnos az nem most volt.gyönyörű csodaszép hely.istenem de ott lennék most.vannak ott rokonaink,ott szeretnél nyaralni?
2010. márc. 3. 07:16

Sziasztok!


Érdeklődnék,hogy járt-e már valaki a Hotel Fontanaban Hvar szigeten? Esetleg 2010-ben tervezi valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook