Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
95. Icus (válaszként erre: 92. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 3. 06:50
"természetesen" nem a "terjesztő" mondta el, hanem utána olvastam, érdeklődtem...
94. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 93. - Klimpírozi)
2008. ápr. 2. 20:28
A Flavin. De amiről én beszélek, az a Flavon. A lekvárt nehéz kortyolni :)
93. Klimpírozi (válaszként erre: 92. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 2. 20:27
Nyelv alatt tartandó, apró kortyonként eltüntetendő..
92. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 89. - Klimpírozi)
2008. ápr. 2. 19:40

Jól hangzik.


Icus, most hallottam, hogy ez a dolog a szájüregben szívódik fel a leghatékonyabban, tehát minél később nyeld le, ezt elmondták neked?

91. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 88. - Icus)
2008. ápr. 2. 19:37
Visszaolvastam a 74-est, igen, igazad van, bocs. Kicsit belterjesen Klimpírozival szívóztam :)
2008. ápr. 2. 13:49
simogatnánk - feltételes mód helyett - már bőszen simogatjuk..
89. Klimpírozi (válaszként erre: 85. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 2. 13:47

Köszönöm a tippet, később, huvatali időm leteltével átrándulok az említett fórumra "okosodni", de a magam hozzáállásán, véleményén ez mit sem változtat..ha valami jó, és kizárólag bizonyos hálózaton keresztül lehet megvásárolni, nem okoz gondot..lépek egyet előre, mert hát mégis kíváncsi az ember..ugye?

A vállalkozás jövőjét vázolhatjuk, azt hiszem előremutató ötleteink lennének,amikből boldogan símogatnák a fekete Mazdacsodát..ki-ki a sajátját..és igen, olvasott klasszikusaink tudták, tudják mitől és hogan döglik a légy...ámbár lehet, valami szar lekvártól:)))

88. Icus (válaszként erre: 87. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 2. 12:48

Pl. a 74-es hozzászólásodra gondolok. Itt sem irtad, hogy idézel valakit. Na , de zet megbeszéltük:)


Az utolsó mondatoddal pedig, sajnos nagyon egyet tudok érteni.

2008. ápr. 2. 11:57

Szerintem teljesen következetesen nyilatkozom. Csak végigolvasva a fórumot, időnként kitör belőlem a cinizmus :), Amit alább írtam, az idézet a korábban olvasottabbakból, ez valóban adhat okot félreértésekre. Idéztem azt is,hogy ha olyan jó lenne, akkor nem fű alatt árusítanák, meg valami ismert ember mellé állna. Na, ezen tudok jókat vigyorogni. Meg azon, hogy azért ilyen drága, mert hálózatban értékesítik és jutalékhegyek vannak beépítve. Kétségtelenül így van, szerintem kb. az 50%-át visszaosztják. De a tv reklám és az ismert emberek arca még ennél is többe kerül. Penelope Cruiz sem azért mosolyog a hajfestékes dobozon, mert az olyan baromi jó és a szempilláját sem véletlenül rebegteti a L'oreál reklámokon.


Bár nem üzletelek egyetlen hálózatban sem, de többnek is tagja vagyok, mert könnyebb vásárolni. Egyébként pedig azt gondolom, hogy ez is pont olyan munka, mint bármi más. Ha az ember hittel, lelkesedéssel és lelkiismeretesen csinálja, sikeres lesz benne. Semmivel sem jobbak azok az emberek, akik alig tudnak kijönni a havi fizetésükből, utálják a munkájukat, szenvednek a kollégáiktól, utálják a főnöküket, halálra dolgozzák magukat, de "elvből" lenézik azokat, akik megpróbálnak más utat választani. A hálózatokban is vannak sikeres, ügyes emberek, és vannak lúzerek. Éppen úgy, mint az orvosok, a pedagógusok, az adminisztrációban, vagy a mezőgazdaságban.


Egy barátnőm éppen a múlt héten vette át a vadonatúj fekete csilivili Mazda3-asát. Nem hitelre, az elmúlt évi keresetéből. 3 éve kezdett dolgozni az Flp-nek. Lúzer???? Nem hinném.


Tudod elég sok helyen megfordulok a világban, de őszintén még soha nem találkoztam ezzel a mentalitással. Meg lehet érte kövezni, vállalom, de ennyi rosszindulattal, és irigységgel, mint Magyarországon, ritkán találkozom.

86. Icus
2008. ápr. 2. 11:35

Kea valamit, nem értek. Egyszer igy egyszer úgy nyilatkozol. Most is két különbőző dologról beszélsz.


Ez a fórum a FLAVAN termékről termékekről szól. Függetlenül attól kitől veszem, itt a tapasztalatok hangzanak el.


A másik fórum az MLM-rendszerről szól. Ott magáról a rendzserről mondanak, mondok vélemény, itt pedig egy név szerint kiemelt termékről.


Attól, hogy ezt a terméket jónak találom és megveszem a forgalmazótól vagy belépek a rendszerbe, hogy alapáron jussak hozzá, attól még nem kell, hogy pozitívan itéljem meg magát az MLM-rendszert.

Ennél az adott lekvárnál, annyi előírás van, hogy egyszerre 4 db-ot vegyél meg. Ha ezt családon belül adod el, már sporoltál 1 üveg lekvárt. Ha megvagyok elégedve vele megveszem, ha nem akkor nekem reklámozhatja Buga Jakab is akkor sem veszem meg.

85. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 78. - Klimpírozi)
2008. ápr. 2. 10:33
Szerintem alapítsunk erre egy vállalkozást. Én megszervezem az értékesítési láncot. Természetesen MLM-ben :):):). Te gyártod a trikókat :):):). És jövőre már nem a trabantunk fog pufogni, hanem sok-sok milliós kocsik állnak a budai baromi nagy házaink baromi nagy lakásaiban. és természetesen Miamiban fogunk nyarlani............ :):):). Remélem, jól idéztem, mert klasszikusokat, csak pontosan :):):).
2008. ápr. 2. 10:32
Valamit félreértelmeztem, nem hiszem..üdvözlöm az újat, nem taszít az MLM sem,KeA szerintem egy platformot képviselünk...nem?
83. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 80. - Klimpírozi)
2008. ápr. 2. 10:30

Olvass bele egy pici a Mi a véleményed az MLM rendszerekbe című topicba. Na ott, majd látsz csodákat.........


Ki nem fogyó történetek arról, hogy a nagymama ismerősének a hentes által mesélt történet arról........ de szinte mindegyiknek az a vége, hogy az MLM egy szar. A termékekről már szó sem esik, de csak mert MLM- tuti, hogy szar. Bele olvastam még néhány ilyen topicba, pl. Amway. Az feltűnt, hogy aki használja, az elégedett vele, még akkor is, ha csak vásárol, nem csupán üzletel is vele. Aki szerint szar és drága, az meg nem használja, csak tudja :).


Sajnos már a Flavon is kikerült a hálózatból. Arra pedig kíváncsi vagyok, hány patkus tudja ténylegesen elmondani a tapasztalatait róla és ássa bele magát a témába. El sem várhatjuk tőle, hiszen akkor még 50 terméket kéne kipróbálnia. Így lesz ebből a temrékből is majd egy qrva drága lekvár :):):)

2008. ápr. 2. 10:21
Úgy érted, hogy én baromnságokat mondok? Olvass picit vissza a topic elejére és érthető lesz :)
2008. ápr. 2. 09:13
Flavan, Flavi, akármi ami piramisrendszerben terjed...ha jó, nem mindegy, hogyan jutsz hozzá????
2008. ápr. 2. 09:11

A Flavin is a forgalmazók piramisrendszeréből kerül egy hosszú idő után közforgalomba, s emelte az árát az egekbe.Amíg az általad citált "forgalmazók" árulták, nagykereskedemi márin jutottam a halálos beteg férjem ls édesapám adagjaihoz..egy idő után sajnos már nem vásároltam,a betegség előrehaladott és erősebb voltb a támogatás ellenére is..Mégi, időt hosszabbított, életminőséget javított, méltányosabbá tette a borzalmakat..mindegy volt milyen áron, és tudod, hálás vagyok azoknak akik annak elenére engedték a vásárlásaimat, hogy magam csak családi berkekben fogyasztottam!!!!

A feltalálója egy mostanra méltán ismert, elismert tudósember, aki egy kis lukban kezdte a tudományos kutatásait, úttörőként felfedezve a gyümölcsökben rajlő különleges tudást.Az ő személye nemkem dunszt elég, médiagenyák nem igazán kellenek ahhoz, ami jó, ami életeket jelent!S az, ki hisz benne, ki nem..lelke rajta mindenkinek..magam sem hittem, de megtapasztaltam.

Tudod, a valami nem isnerése még nem jelenti azt, hogy az a valami rossz...A kisgyerek sem eszi meg a spenótot, előbb falra keni, anyura köpi,majd rájön az ízére...

Ha jön a baj, nem válogatsz a segítőkbn te sem, fogadsz mindent, ami az irhádat menti...Rosszul gondolom?

79. Icus (válaszként erre: 74. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 2. 07:07

A Flavan termékeket árulják "forgalmazok". A Flavin termékeket árulják m ár a gyógyszertárak gyógy növény boltok. KÉT TERMÉKRŐL van szó.


Azonkívűl, ennél nagyobb baromságot és sznobbságot még nem is hallottam :"és valami ismert ember mellé állna és reklámozná is" Hülyeség!! Van az a pénz amiért korpásodik a híres ember haja is igaz?:( Na azért, mert valamit egy "médiasztárocska" reklámoz attól még nem jó. Mo.-on kevés a "híres ember"!:(( Annál több a "médiasztárocska-győzike" féle. Na az ilyenek inkább nekem ne reklámozzanak semmit:(

78. Klimpírozi (válaszként erre: 77. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 2. 06:15
Jó reggelt, a gyufakihúzás természetesen nem neked szól,nem rólad szól.. ezt úgyis tudod..azoknak, akiknek az a trikófelirata: amit nem ismerek az nem is létezik, méginkább ócska, rossz, ésatöbbi..
77. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 76. - Klimpírozi)
2008. ápr. 1. 21:34

Attól tartok, a gyufát nem nálad húztam ki :). Amit ezért a bejegyzésért kapni fogok......:). Amikor találkoztam vele, megvettem, mert aki ajánlotta, az számomra hiteles. Elmondta, hogy július óta eszi, és elmondta, hogy mit tapasztalt azóta. Aztán elkezdtem keresni fogyasztói tapasztalatokat és fura dolgokat találtam.......


Nagyjából az alábbi következtetést vontam le: aki használja, elégedett, aki meg nem, sőt nem is ismeri, annak van igazán határozott véleménye róla. Leginkább az, hgoy szar, mert a szomszéd ismer valakit, akinek az unokahúga hallotta egy történetet valakiről, akinek a nagymamája.............. Na, ez sarkallott a gyufásdoboz nyitogatására :)


Bájdövéj, osztom nézeteidet. Hál istennek éppen semmi bajom, tehát nagy produkcióra nálam sem lesz lehetősége a Flavonmax-nak. De azt nem bánom, ha kevesebb alvással is beérem, nem karikásak a szemeim és ha az agyam is egész nap topon van, már megérte.

Tök élégedett vagyok a lenkei által forgalmazott vitaminokkal is, de mégiscsak idegen anyagokat is eszem, mint pl. kapszulák és egyéb vivőanyagok. csak azért váltottam, mert ezt még jobbnak érzem. meglátjuk.

2008. ápr. 1. 21:17
Leragadtam a Flavinnál, bár a fórum ennek lánytesójáról szól, de ez számomra ugyanúgy a megbízható minőséget jelenti..amit nem csak akkor kell magunkhoz emelni, ha már nem orvosolható a baj..
75. Klimpírozi (válaszként erre: 74. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 1. 21:14

Királylány, ne húzd ki a gyufát..megjegyzem, egypár ilyen piramisizébe -a lehúzós fajtába, tudod - azért léptem, hogy az igenis nagyon kiváló minőségű ezt-azt magamnak piramisáron megvegyem..ez mondjuk egy másik fórumtéma, ugye??

Az aloe kifejezettn a kedvenceim listáján van, több termék kihúzott már a bajból nyaraláskor, síeléskor, a halálos betegeimnél a családban.. igaz nem tescóáron..S ha kell, felforgatom a világot is, hogy mindent megtudjak , mielőtt megveszem, megeszem megiszom..azt a piramisizé szart, azt a Flavint meg egyenesen piedsztára emelem, és biztatok mindenkit a megismerésére, lehetőéeg ne magas bolti, inkább kedvező, ám de félt piramisáron, mert hasznos és nem harap!!!!!

74. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 73. - Klimpírozi)
2008. ápr. 1. 20:51
Azt te csak hiszed. A termék egy sz@ar. Ez is egy ilyen piramis izé. Jól lezúzzák az embereket. Ha olyan jó lenne, nem ilyen fű alatt árusítanák, hanem mindenhol kapható lenne és valami ismert ember mellé állna és reklámozná is. Ki látott még ilyet, lekvárt ennyi pénzért??? Meg vagy te őrülve, a teszkóban fele ennyirt is kapsz. Micsoda hiszékeny emberek vannak ! :):):):):)
73. Klimpírozi (válaszként erre: 72. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 1. 09:14

a feltalálóját is kinyomoztam, minden fellelhetőt elolvastam amit csak a világhálón találtam,a férjem daganata a szedés során felére csökkent, és jól érezte magát...a károgók így bátran fogalmazhatják meg at oktondi véleményüket, a saját szememmel láttam,megtapasztaltam a jót!!!!

A legerősebb antioxidáns, ami fellelhető...mi kell még a rák és más gyógyíthatalan betegségek ellen , mi kell még az egészséges szervezetért??Mi kell még a megelőzésre, a védelemre, a hozzátápláláshoz???

2008. ápr. 1. 09:05

Jaj, de jó, hogy ezt írod :). Én a napokban találkoztam vele, nekem is meggyőzően hangzik. Már itt figyel a polcon, de még van fél havi lenkei vitaminom, előbb az, aztán lássuk, mit produkál a flavon max.

De mi lehetne vele a baj? Gyümölcsök kivonata, tehát muszáj jónak lennie!

2008. ápr. 1. 07:43
Ps: a Flavinról írtam, az évekkel ezelőtti első elérhető "csodaszerről".Meggyőződésem szerint kitűnő termék, számunkra életet mentett, hosszabbított.
2008. ápr. 1. 07:38
Anno a debreceni Kenézy kórházban adta a kezembe az első kísérleti Flavin fiolákat férjem orvosa,próbára, ingyen..öntsem bele, nagy dózisban.Hittem is, nem is..Összeszedtem minden információt az interneten, utánajártam, és öntöttema sűrű sötét levet nyakló nélkül..Igenis életminőséget javított a halálra ítélt ember számára,hónapokig egy dekát nem veszített a súlyából, sőt...Jó közérzettel, energiával telve dolgozott, bírta az óriási lelki és egyéb terheket.Napi 40-50 milliliter Flavin, Aloe juice, és egyéb zöld készítmények/ búzafűlé,Steinberger italok / voltak napirenden,szigorú sorrendben,mennyiségben.. A kemoterápia alatt kevéssé hullott a haja , a hányinger és egyéb kísérőjelenségek kevéssé viselték meg..A Flavin i g e n i s rengeteget segített, és azóta bárhol, bárkinek ezt teszi.Ha valaki arra kényszerül, hogy végstádiumban minőségibb élete akar élni, ne hagyja veszni a némelyetek által tájékozatlanul leszólt táplálékkiegészítőket!!!!!
2008. márc. 31. 14:30

Bocsi,

tényleg nem neked szólt.

68. Icus (válaszként erre: 67. - 3e0ba54fb8)
2008. márc. 31. 14:08
Nem igazán értelek?:) Mit szerettél volna mondani? MIvel kapcsolatban? És kinek?
67. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 62. - Icus)
2008. márc. 31. 13:58
Boszikám, azért arról se feledkezzünk meg, hogy az energia, amit nap-mint nap fogyasztasz, szintén elvégzi áldásos hatását :)
2008. márc. 12. 19:24
Üdv Mindenkinek!Én szedem a Flavonmaxot, már a második üveggel. A kiütések rajtam is kijöttek, először a hátam tele lett tűszúrásnyi piros, viszkető kiütésekkel, ami szépen leszáradt egy idő után. Azután az arcomon pattanásokra emlékeztető kiütések lettek,de ezek mind nem számítanak. Véleményem szerint ez is azt bizonyítja, hogy valami történik a szervezetemben. Kb. fél éve asztmát állapítopttak meg nálam. Kivizsgáltak, kaptam három féle spray-t (pipát), amiktől egyre jobban fulladtam. Január-ban találkoztam a Flavonmax-szal, olvastam róla elég sok tanulmányt. Azt írták, hogy főleg a szív-érrendszeri betegségekben, a COPD-s (tüdő) betegségben igen jó eredményeket értek el vele. (Debreceni Egyetem) Szóval nálam csodát művelt. Elhagytam a spray-ket, mindennap szedem a Flavonmaxot, nem fulladok, nem sípolok és jó a közérzetem. Gyermekeim is szedik, 6 évesek, lányomon is jött ki egy-két pötty (arcán), de ez nem zavar minket. Én forgalmazom is a terméket, ha valakit igazán érdekel.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook