Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


125. Ande
2008. júl. 19. 16:16

Sziasztok!


Mi már 5 hónapja szedjük a flavonmaxot.A kisfiam és én.Csak jót tudok róla mondani.3 éve tartó orrfolyásomat 3 üveg után teljesen megszüntette.A kisfiam 3 éves teljesen felerősítette.

Én voltam előadáson is.Ott elmondták, hogy olyan magas az antioxidás tartalma, hogy egyáltalán nincs rá káros hatással a fém.

Én is tudok segíteni a termék beszerzésében.

124. rebuka (válaszként erre: 123. - Szigno)
2008. júl. 3. 19:57

Szia Attila!

Tudok ilyen forrást!

123. szigno
2008. jún. 29. 10:58

Sziasztok!

Attila vagyok megszeretném tudni hol lehet biztos forrásból beszerezni a flavonmax pluszt ha tud valaki tuti helyet megköszönöm

122. rebuka
2008. jún. 5. 23:58
Mindenkinek ajánlom!
121. rebuka
2008. jún. 5. 23:58

allergia nálam kb 50%-ban gyógyult, tünetekből veszem észre.

Két gyermekem allergiás különböző ételekre, a lányom szinte gyógyult 90%-ban, fiam is halad.

Nincs többé korpa csak gyönyörű haj az egész családban.

Pont tegnap döbbentem meg a szemhéjamon milyen sima a bőr, aztán meg a kézfejemen.

Ja és menses!

Nem fáj, nem kellemetlen, nincsenek görcsök, ez tuti jó! Így is lehet női baj, hogy nem, vagyok miatta rosszkedvű, stb.

120. rebuka
2008. jún. 5. 23:54
Ja és nagyszerűek a tapasztalataim, nagyon fontos 1-2 hónap alatt ne akarjon meggyógyulni tőle senki, akinek évek óta van bizonyos gondja, mert sejt szinten állít helyre, ami azt jelenti, hogy a legapróbbal kezdi, és folyamatosan oldja meg a problémát, szóval kitartás!!
119. rebuka
2008. jún. 5. 23:51

Sziasztok!

Holnap kezdem el a 3. üveg lekváromat.Nálunk is én eszem meg legelőször, nem értem a család többi tagjának miért tart addig...

Amúgy rá van írva a dobozra, hogy egy adag talán 3 gramm, namost én lemértem ezt mérlegen, digitálison, és az bizony lapos kiskanál, de sebaj, mivel annyira fini, még a gyerekek után is lenyalom a kanalat. Szóval osztottam, szoroztam és elvileg 40 napig kell, hogy elég legyen. De ha pl beteg voltam, akkor több kiskanállal vettem be.

Amúgy a műa kanálnak igenis van jelentősége. A fém ugyanis kioldhatja a vitaminokat a növényekből, tehát, ha pl késsel vagdosod a fejes salátát, szerintem a neten is van róla tuti, majd böngészek.

118. Icus (válaszként erre: 117. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 19. 11:15

Én is felírtam a naptárba mikor kezdtem el enni:))


Nem eszem . Van még az üvegben pár kanál, időnként ha eszembe jut reggelente elnyalogatok egy kanállal. Most már teljesen kikapartam az üvegeket:( Valószínű a héten vagy jővő héten rendelünk. Mondtam a férjemnek ha ő hisz benne és jónak találja vegyük meg azt a 4 dobozt aztán szép lassan elfogy.


A minap a klimaxos panaszokra keresgéltem, mint alternatív segítséget hozta fel ezt a lekvárt:))

Nekem úgy nézki valami "pánikbetegség" félém van... Na erre meg lehet, hogy hiába szedem, azért nem enyhülnek a tüneteim. A fene tudja. A legközelebbi üvegnél jobban figyelem a hatást.

Mint mondtam én az árát tartom nagyon húzosnak. Lehet, hogyha "kapszulában " lenne, akkor az ember nem sokalná az árát, de gy lekvárért?:::) Holott éppen ez a lényeg, nem gyógyszergyári kivonatról van szó. Lásd gyógy teák. :))

117. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 116. - Icus)
2008. máj. 19. 08:56

Na, pont ma fogyott el az első doboz, emlékeim szerint tényleg kicsit tovább tartott, mit egy hónap. Ma reggel az üvegére ráírtam a dátumot, nagyon kíváncsi vagyok, meddig lesz elég pontosan.

Te eszed még?

116. Icus (válaszként erre: 113. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 10. 06:45
Na én nem igazán vagyok oda érte:( Képes vagyok percekig forgatni, meríteni, csurgatni róla!:) Végül is azt írták egy adagoló kanállal. Nem írták, hogy púpozottal kéne enni. Igy én pontosan egy adagolókanállal eszem:))
115. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 114. - 9a1aaddd8b)
2008. máj. 6. 09:25
Nem csak műanyag kanállal lehet. Megkérdeztem, azt a választ kaptam, hogy csak a kényelmem miatt van a műa. kanál, hogy bárhová vihessem magammal, de nem árt neki a fém sem, olyan erősan antioxidáns.
114. 9a1aaddd8b (válaszként erre: 113. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 5. 21:01

Sziasztok!


Én a picinek nem az adagolókanállal, hanem egy kicsit nagyobbal adom és egy picit púposan.

Az egyébként tudjátok, hogy csak műanyagkanállal szabad adni?

113. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 112. - Icus)
2008. máj. 5. 11:40
Na ez lehet a gáz!!!! Az én kanalamon nem éppen lapos a cucc, de emékeim szerint április 18-án kezdtem és akkor tényleg tovább lesz elég mint egy hónap. De nem sokkal. Nagyon szeretem az ízét :DDD
112. Icus (válaszként erre: 110. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 5. 04:49
Napont reggel este egy kis kanál:) Igy van. Én az adagoló kanálal eszem ami benne van. Egy csapottal és nem púpozottal. Bizony az annyi ideig elég. A férjem "megmeríti", neki is tovább elég. mint egy hónap. Nekem kb.10 hétig volt elég. Neki szűk két hónap.
111. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 109. - 9a1aaddd8b)
2008. máj. 3. 10:49

Milyen igazad van!

Igaz, ez napi 270 ft az egészség érdekében és hányan mondják, hogy biztos jó, csak baromi drága. És elszívnak napi egy doboz cigit, kb. 600-ért :D

110. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 108. - Icus)
2008. máj. 3. 10:47
Jól értettem, két és fél hónapig egy doboz lekvár??? Naponta reggel és este kell egy kiskanállal. Én pont most nézem, hogy éppcsak elég lesz egy hónapra. Egy havi adag a doboz.
109. 9a1aaddd8b (válaszként erre: 108. - Icus)
2008. máj. 2. 22:23

Sziasztok!


Nekem van egy 21 hós kislányom. Ő eszi naponta kétszer két kiskanállal a Flavon Kids-et. Nem hiszitek, de azóta nem volt beteg. Két üveggel evett meg, de nem igazán elég egy üveg, csak kb. két hétre.

De kell legalább két hónap, mire beépül a szervezetbe és erősíti az immunrendszert.

Amit pedig én sem hittem el, ő tejallergiás. Amióta a lekvárt elkezdte enni, azóta igaz, hogy tehéntejet nem iszik, viszont tejterméket, tehát túrórudit, tejcsokit (módjáva), Danone-t, ilyesmiket igen. Ezeket eddig nem bírta, kiütéses lett, fosizott,stb.


Én is eszem a Flavon Max Plus-ot, de csak lustálkodva, mindig elfelejtkezek róla.


Azért tartom fontosnak, mert sem én, sem a kicsi nem vagyunk gyümölcsösek és ezzel aztán pótoljuk a hiányt.

Van egy 7 éves fiam is, ő nem eszi a lekvárt, egészséges mint a makk. Őt nem szekálom vele. Talán majd nyár végétől.


Szóval egyétek csak, higyjétek el megéri, igaz hogy drága, de hosszútávon behozza az árát. Legalábbis mi ennek előtte ugyanezt a pénzt, vagy akár a dupláját is vagy a gyógyszertárban hagytuk, vagy a gyerekorvosnál.

108. Icus (válaszként erre: 107. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 2. 16:03
Nekem majdnem addig tartott egy doboz lekvár. Az uramnak is az ismerősömnek is hamar volt jó tapasztalata. Ezért vett nekem is az uram.
107. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 105. - Icus)
2008. máj. 2. 10:43
Ne egy kúra erejéig szedd, azért a nagy általánosságban nem hiszem, hogy ilyen gyorsan eredményt mutatna. A lány, akitől én veszem igencsak csodálkozott, amikor meséltem neki. Azt mondta, ő két és fél hónap után vett észre változásokat.
106. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 104. - Icus)
2008. máj. 2. 10:42

Én nem dobogóra emelem, hanem elmondtam a saját tapasztalatomat. Nagyon sajnálom, hogy neked nem így hat. Beszélj azzal, akitől vetted, hátha változtatni kell az adagot.


Amellett én tök egészséges vagyok, egy másfajta vitamit szedtem előtte, de ezt jobbnak találtam. Gondolom nem két hónap alatt alakult ki az a probléma, légy egy kicsit türelmesebb.


Ha az ismerősödnek is jó volt, meg nekem is, azért lehet benne valami, nem??? :D

105. Icus (válaszként erre: 104. - Icus)
2008. máj. 1. 18:06
Ezek ellenére, mégis hajlok rá, hogy igy pár hónap elteltével, újra elkezdjem egy kúra erejéig.
104. Icus (válaszként erre: 103. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 1. 18:03

Na, jó azért nem kell ennyire "dobogóra" emelni. Én is használtam 2 hónapig és semmi különös. Egy ismerősöm szedte ő ugyan úgy ódákat zengett róle, mint te. Én nem tapasztaltam semmi különösebbet.


Érdekes valamelyik nap böngésztem a neten, a menopauzás problémák miatt. Ott is ezt javasolták, mint "természetes megoldást", a hormonpotlással szemben. Végig olvastam, mert érdekelt és amikor azt kérdezte érdekel-e a nem hormonalapú segítség, az igenre kattintva a Flavon max-plusz lekvárt hozta fel. Elég sok és összetett problémám van, azért is kaptam annak idején a férjemtől ajándékba egy kéthavi adagot.

2008. ápr. 29. 22:52

Ha már terméktapasztalatok, akkor elmondom:


kb. két hete fogyasztom folyamatosan a FlavonMax-ot. Azóta nem kávézom, illetve naponta egyet kora délután, mert nagyon szeretem, de többre nincs szükségem.


Sem a tanulásba, sem a tanításba, de még a munkámba nem fáradok bele, remekül alszom, pihenten ébredek, és egy perc alatt kiugrom az ágyból. Korábban ez legalább fél órás procedúra volt, noha szedetem vitaminokat akkor is.


Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2008. ápr. 28. 11:02
Ezt az értelmes hozzászólást/ 100. /...érdemes volt regisztrálni, gratulálok!!!
101. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 100. - Julcs)
2008. ápr. 28. 10:24

Kedves Jucs!


Ez egy nyilvános fórum, ahová az ír be, aki akar.

Az üzeneted viszont kissé zavaros a számomra. Nem szponzorálok semmilyen lekvárt, viszont én és a családom és számos barátom nagy megelégedéssel fogyasztja a Flavonmax termékeket.


Értékes és megingathatatlan véleményedet nagyon köszönöm. Bár inkább tűnt kinyilatkoztatásnak, mint véleménynek :DDDD.

100. julcs
2008. ápr. 27. 15:09

Kedves KeA!

egy élmény volt végig olvasni az értelmes üzeneteidet,másra nem nagyon volt jó,minthogy az oldalt kitöltsed...nem tudom,mért lenne fontos neked egy médiasztár,nem elég dr.Dinya professzor???Ő az MTA tagja(remélem tudod mi az...)a Flavin7 kutatásban is részt vett,most pedig a Flavonmax termékek fő védnőke.De ha sok a pénzed nyugodtan szponzoráltathatod a lekvárt.Bár jobb lenne ha többet nem irnál be ide és szedd csak a vitaminjaidat,remélem okosabb és intelligensebb is leszel tőle!

99. Icus (válaszként erre: 98. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 3. 12:33
Nem köszi! Messze is lakom és annyira nem érdekel már a dolog. Én kiprobáltam a lekvárt és nem vettem észre változásokat...
2008. ápr. 3. 12:23

Icus,

mos kaptam a díleremtől :) az infót hétfőn lesz egy előadás a flavon maxról, és egyéb hasznos egészségügyi dolgokról, 17.30-kor a belvárosban.

Ha érdekel, elküldöm részleteket.

97. Klimpírozi (válaszként erre: 94. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 3. 09:09
értve..azt nyalogatjuk:))
96. Icus (válaszként erre: 95. - Icus)
2008. ápr. 3. 06:52
Mivel én úgy tudtam, hogy ezt a terméket FLAVAN MAX-nak hívják, igy írtam ki egy tudás bázis kérdést, szóval körbejártam a témát:)) Kértem ugyan Hoxát, hogy vonja össze a fórumokat, de nem tette.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook