Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
305. kele87
2010. nov. 1. 20:59

Sziasztok!

Azért kommentálok erre az oldalra mert ROSSZ tapasztalataim vannak a erről a "szerről".

Azzal kezdődött a dolog,h a sógornőm 1 hete elkezdett házalni a dologgal és szedte ő is,de...és itt jön a lényeg.

Szóval én először amikor beszélgettem vele akkor azt hittem,hogy extasyt szed mert dettó azok a tünetei voltak rajta 1-2 dologgal eltérve.

Nah és az 5. nap jött a az a dolog hogy a barátnőjével(akivel elkezdtek házalni) ettek ebből a sz.rból és a barátnője később elindult kocsival az egyik nagyváros felé és menet közben letért az útról és teljesen totálkárra törte az autót és magát is elég rendesen.

Másnap este megkínálta a barátnőmet akinek sírógörcse lett és zsibbadt a feje teteje meg a vágtagjai.Eközben jött a telefon a testvéremtől,hogy a sógornőmet kórházba kellett vinni mert sírógörcsöt kapott kapott és össze vissza beszélt istenről meg autóbalesetről meg értelmetlen dolgokról..beértek a kórházba ott elájult és kapott egy jó adag frontint akkor lett jobban és elaludt, alvás közben is erről a vegyszerről beszélt és remegett.(másnap nem emlékezett semmire)

Én nem akarok senkit lebeszélni róla,de ez szerintem nem véletlen egybeesés.

Nálunk ez a sz.r már begyújtani lesz jó.

A héten viszi el egy orvos bevizsgáltatni.

Ha tudunk róla valamit akkor még írok.

üdv mindenkinek

2010. okt. 12. 09:23
Még valami: Szerintem az mindent elmond, hogy a FlavonMax benne van az első háromban (és nem a harmadik helyen) a világon a rákmegelőző termékek között. Valamint nincs mellékhatása. Csak pozitív tapasztalatokkal találkoztam eddig.
2010. szept. 7. 21:23
Sziasztok! Én ma kezdtem el fogyasztani, kíváncsi leszek érzek-e változást x-idő elteltével. Sokan mondták hogy jó, és megéri. Én már egy kicsit szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Annyi vacakot megeszünk életünk során amiről foglmunk sincs hogy mit tartalmaz (mert nincs ráírva, vagy csak pár betű mint pl: E). Ez a cég legalább rámeri írni mit tartalmaznak a termékei( érthetően).Engem ez győzőtt meg, és azok az infók amiket megtaláltam róla. Még ugyan tapasztalatom nincs, de dolgozom az ügyön.
302. Bullmasztiff (válaszként erre: 301. - 3e0ba54fb8)
2010. aug. 29. 19:22
Én csak biztos akarok lenni a dolgomban. Azt nem tudom, hogy ezek a benne levő zöldségkivonat összetevők természetesek vagy szintetikusak, illetve ezeken kívül tartalmaz-e még valamit? Ha biztos lennék benne, hogy minden ami benne van az csak zöldség, méghozzá természetesek, s semmi mást nem tartalmaz, akkor nagyon nagy nyugalommal fogyasztanám, csak sajnos ezt az infót sehol nem találom.
301. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 299. - Bullmasztiff)
2010. aug. 29. 18:19

Én azóta eszem a Greent amióta megjelent a piacon. Eddig semmi bajom tőle, majd kérdezz meg 15 év múlva ;)


De most komolyan, mi aggaszt? A legtöbb összetevőjét évek óta fogyasztod, van valami bajod tőle? Ha egyik összetevőre sem vagy allergiás, semmi bajod nem lesz tőle.

2010. aug. 29. 14:26

sziasztok.

nekem az egyik ismerősöm ajánlotta a Flavont. Ő allergiás volt, végig szenvedte a tavalyi nyarat, és nagyon erős gyógyszereket kellett neki szedni. Majd kirpóbálta a Falvont és amellett, hogy allergiája elmúlt, sokkal jobban is érzi magát, talán egyszer volt beteg. Én most kezdtem el. Remélem segít. Mi Szombathelyiek vagyunk, szóval ha a környéken segítség kell szóljatok.

Majd beszámolok arról is, nekem hogy segített ez a "lekvár" :)

2010. aug. 28. 21:55

Sziasztok!

Nagyon fontos számomra az egészség, mint itt szerintem mindenkinek. Ennek érdekében rengeteget kutakodtam, hogy mivel tehetnék a saját és családom egészségéért, s erre a termékre is rátaláltam. Nagyon tetszik, hogy csak természetes anyagok vannak benne, s semmi szintetikus (remélem tényleg így van). Egyedüli aggályom, mint az összes ehhez hasonló táplálékkiegészítővel kapcsolatban: a mellékhatások. Tudom, hogy eddig még senki sem tapasztalt ilyet, de mi van akkor, ha mondjuk csak pl.: 10-15 évnyi folyamatos fogyasztás után jönnek elő a kellemetlen tünetek? Én a Green-t szeretném fogyasztani, csak mindig bennem van az előbbi rossz érzés, hogy mi van akkor, ha éppen az ellenkezőjét érem el vele... Kérem segítsetek e dilemmám megoldásában. Köszönöm előre is!

2010. aug. 27. 22:56

Sziasztok!

Nem tudjátok...nőgyógyászati problémára is jó a Flavon??? Mert neten erről nem találtam semmit...bár azt mondják mindenre jó...

297. Hoxa
2010. aug. 26. 16:52

Felhívnám a kedves értékesíteni vágyó felhasználók figyelmét a fórumszabályzatra!

A hozzászólásokat töröljük, a notórius bizniszelőket tiltjuk.

2010. júl. 28. 21:01

Sziasztok!

Én 3 napja kezdtem el. Elsősorban hajhullás és emésztési problémák miatt. Remélem hamarosan pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. Ha valakinek már van, főleg a hajhullással kapcsolatban tapasztalata, megköszönöm, ha megosztja velem.

Szép estét mindenkinek.

2010. júl. 23. 19:28

Sziasztok!

Próbálta már valaki a lekvár fogyasztását látásjavítás céljából?Itt nem konkrétan dioptriás problémára gondolok.Most vettem 1 áfonyás flavont,kíváncsian várom a hatást!:-)

Ha van tapasztalatotok ezügyben,írjátok meg léccike.Köszönöm!

2010. jún. 21. 18:55
sziasztok MAJOROS ANDREA VAGYOK SZERENCSRŐL.sajnos nekem CHORDOMA betegségem van.ez aegy csontrák az agytörzsben.tavaly kezdtem szedni a flavin max és a maradt daganatom elmeszesedett.sajna abahagytam és belekerült a gerinc csigolyámba svájcba kell megoperálni most 3 honapja ujra szedem és várom a csodát.ha ezis elmeszesedik akkor a flavin max a rák ellenszere andrea
293. Alexa77 (válaszként erre: 291. - Henimeni)
2010. ápr. 19. 21:18

Igen, biztos vagyok benne, hogy a Flavontól vannak ezek!:-)

Mióta szeded, érzel már valamit?

292. csibe4 (válaszként erre: 291. - Henimeni)
2010. ápr. 14. 10:08

Szia Henimeni!

Na, hogy alakul a tavaszi fáradtságod? :)

2010. márc. 19. 16:21

Alexa77!


Ezek nagyon jó hírek, de elég szkeptikus vagyok ebben a témában, biztos vagy benne, hogy ennek a terméknek köszönheted? Elkezdtem eszegetni a terméket, tényleg jó az íze, kifejezetten finom! Jó elszopogatni. Kíváncsi vagyok, a szokásos tavaszi fáradtság így mennyire fog rámtörni!

290. Alexa77
2010. márc. 18. 20:03
Ja igen, és sem én, sem a még szoptatott lányom (a tejben ugye átmennek a vitaminok) nem voltunk betegek a télen, míg a párom háromszor is nyakig benne volt az influenzában, vagy valami hasonlóban. Ő nem szedi a flavont.
289. Alexa77 (válaszként erre: 285. - Henimeni)
2010. márc. 18. 20:01

Szia! Nagyjából 3 éve szedem. A max-szal kezdtem, majd terhes lettem, így átálltam a kids-re. Azóta a lányom másfél éves, a fiam 22 hetes pocaklakó. :-) Mellékhatása nincs (nem is lehet, hiszen ez csak és kizárólag vitamin és flavonoidok), jó hatása annál több! Szerintem már önmagában sem kevés, hogy nem szedtem már a lányommal se terhesvitamint, semmi mást, csak a kids-et. Végig tökéletes volt a vérképem. Aztán újra teherbe estem (a lányom még mindig szoptatom!), azt mondta mindenki (orvosok is) hogy ezt nem lehet büntetlenül csinálni egy szervezettel, kiürülnek a tartalékaim. Vérvétel - még mindig minden eredményem tökéletes, még vashiányom sincs, ami pedig a terhes nők jó részére jellemző.

Tudnék még mesélni, de szerintem ez már önmagában meggyőző. :-)

2010. márc. 18. 14:01

Szia Henimeni!


5 hónapja fogyasztom a Flavon max termékeket. A Max Plus+ a kedvencem, az íze remek, és a családban egyedül én nem voltam beteg a télen. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.

2010. márc. 18. 12:26
Én kb. egy éve eszem a lekvárt, és azóta nem voltam beteg. És ami a legjobb: azóta nem kellett szednem gyógyszereket, antibiotikumokat. Nem volt semmiféle mellékhatása, és nem utolsósorban nagyon finom!
2010. márc. 18. 12:13

Itt sok hasznosat találsz :)

Én személy szerint szedem és tényleg jó.

2010. márc. 18. 12:04

Sziasztok!


Légyszi, aki már hosszabb ideje fogyasztja ezeket a termékeket írja meg tapasztalatát. Most kaptam ajándékba egy üveg Flavon max-t és szeretném tudni mire jó, illetve jelentkeztek-e mellékhatások valakinél szedés közben?

284. Alexa77 (válaszként erre: 283. - 3e0ba54fb8)
2010. febr. 8. 22:17
Köszi!:-)))
283. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 282. - Alexa77)
2010. febr. 8. 21:53
Wow!!!!!! Gratula :DD
282. Alexa77
2010. febr. 8. 19:49
Már írtam régebben, hogy terhesvitamin helyett végig Flavon Kids-et fogyasztottam, mindig tökéletes volt a vérképem. Azóta is folyamatosan szedem. Most második babámmal vagyok 17 hetes várandós, közben még mindig szoptatom a 18 hós lányomat. Sokan mondták, ezt nem lehet büntetlenül csinálni a szervezetemmel, biztosan vitaminhiányos stb. vagyok. Nos, ma kaptam meg a legújabb laboreredményemet, a vérképem még mindig tökéletes. Én ezt a FlavonKids- nek köszönhetem.
281. bodonnebea (válaszként erre: 270. - Ilyesk)
2010. febr. 8. 16:52

Szia!

Csatlakozom én is hozzád! csak jó tapasztalataim vannak, nekem a kisfiam mindig beteg volt, és csak a sok antibiotikumot akarták belenyomni... Szóval mióta eszi a kids-et, azóta még nem volt beteg, és jó az étvágya is. Sőt a Max pedig nekem vált be, nem szédülök, és reggelente fitten kelek, nem úgy mint ezek előtt, mint aki nem aludt egész éjszaka. Szóval én +vagyok elégedve vele, és csak ajánlani tudom én is...

280. c95c921ae7 (válaszként erre: 278. - Ilyesk)
2010. febr. 8. 13:16
Ezt gyorsan leszűrted:) Biztos ebben is nagy a tapasztalatod..Hiszek én sok mindenben..és a látóköröm sem kicsi, de ebbe nem mennék most bele.
279. ilyesk (válaszként erre: 272. - Féknyom)
2010. febr. 8. 11:22
Szia! Ezeket a tapasztalatokat az ismerőseim körében gyűjtöttem. És ez csak egy része!
278. ilyesk (válaszként erre: 274. - C95c921ae7)
2010. febr. 8. 11:20
Te pedig elég szűk látókörű vagy! Ja és hitetlen!
277. ilyesk
2010. febr. 8. 11:19

Ezek a tapasztalatokat az ismerőseim szerezték. Ha végigolvastad volna a hozzászólásomat, akkor láthattad volna, hogy nem E/1 személyben írtam.

:)

276. c95c921ae7 (válaszként erre: 275. - Féknyom)
2010. febr. 8. 09:15
Lehet, hogy ezt is a lekvár teszi..
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook