Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Flavon max termékek - tapasztalatok fórum

Flavon max termékek - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
35. pocsimari (válaszként erre: 34. - Dee)
2007. jún. 11. 19:13
nem írhatom a termékeket névszerint,meg lehet hogy te nem hisze benne.Kb jó féléve használok egy magyar cég étrend kiegészítő termékeit,azóta nem volt szükségem gyógyszerre,persze ha nagyon muszáj lenne biztosan be venném,de talán az immun megerősítése használ.Különben is az alergiám semmitől sem mult el,most nincs.Nem voltam a télen lázas,a P3-ból lett először P2+gyulladás majd 3 hónap mulva P2.És semmi bajom.És a család többi tagjára is igaz.A skizofrénia tünetmentessé vált az omega3-tol.Sokkal pozitívabb tapasztalatom vam mint a gyogyszerekkel.
34. dee (válaszként erre: 33. - Pocsimari)
2007. jún. 11. 18:55
Akkor mitől gyógyulsz meg?
33. pocsimari (válaszként erre: 32. - Dee)
2007. jún. 11. 18:05
Jó??Olvastad már a mellékhatásokat??Van olyan gyógyszer ami jó??Én még nem találkoztam vele,csak tünetkezelésre jók,de nem gyógyítanak.
32. dee (válaszként erre: 31. - Pocsimari)
2007. jún. 11. 17:33

De akkor amit elismer az legalább jó.Tudok én olyan terméket,amit anyuka meg apuka hobbiból "gyárt" otthon a kiskonyhában és csodaszerként árul.

Pisis kézzel kotyvasztják.

Akkor inkább maradok a bevizsgált,engedélyezett termékeknél.:DDDD


Van sok olyan termék,amit kivontak a forgalomból,mert rákkeltő.A patika nem árulhatja,mert az ÁNTSZ kitiltotta.Erre a drogéria meg tele van vele.

31. pocsimari (válaszként erre: 24. - Dee)
2007. jún. 11. 17:26
Nálunk az OGYI ,hogy valamit gyógy terméknek elismerjen 10-20 év.Ráadásul ezek a szerek semmi újat nem tartalmaznak,csak koncentrált gyümölcs kivonatok,melyek igen is több betegségre hatnak egyszere.A gyógyszerek méreganyaga miatt más szervünk is megbetegszik.Különösen most,hogy sem a korházakban sem a gyogyszerekben nem bízhatunk,mert a korházak túlterheltek,a gyógyszerek elavultak,mi meg csak fizetjük a járulékot a semmiért.
30. Lecso
2007. jún. 7. 14:45

Mindenkit üdvözlök!


A segítségeteket szeretném kérni. A kisfiam (2 éves) Total IgE szitje: 467. A megengedett: max 10 lenne. Ma kaptunk egy készüléket aminek használatával naponta kell gyógyszert belélegeznie. A korházban egy hölgy említette a Flavonmax lekvárt, és azt mondta, hogy az ő fiánál nagyon jól működött. Szeretnék valamilyen kapcsolatot, hogy kitől tudnék bővebb infót, és kitől lehetne megvásárolni.


Sajnos nem mindig tudok itt lenni, emiatt az e e-mail címemre is várnék infót: lfo@freemail.hu


Segítségeteket előre is köszönöm!

29. dr350
2007. jún. 5. 15:12

Annyit írnék még,hogy a gyógyszertárban kapható termékek nem mind a már meglévő betegségekre nyújtanak kezelést.

A gyógyszerésznek alapvetően az emberek egészségét kell szem előtt tartania és nem a leghatékonyabb meggazdagodás lehetőségét.

Ezt csak azért írom,mert a vitatható kormányrendeletek után a gyógyszerészeknek még jobban be kell ezt mutatni és valószínűleg így is lesz,ha már úniós tagállam vagyunk,hiszen külföldön a gyógyszerész egyik legfontosabb feladata a megelőzés!

És ez nem feltétlenül csak a patikában érhető el,de nem is benzinkúton!:-D

28. dr350
2007. jún. 5. 14:59

Üdv!

Lehet hogy úgy tűnhet,hogy én mindenkivel vitatkoznék egy kicsit,de nem akarok megbántani senkit.Igen ez egy mlm termék,de úgy is lehet fogyasztani,hogy az üzleti részével nem foglalkozunk.Nyilván így kicsit drágább.

Viszont ha annyit foglalkozik az ember vele,hogy a saját kiadása megtérüljön,már ingyen van a gyógyhatású készítmény.

Igen ez nem gyógyszer,hanem gyógyhatású készítmény.Viszont ha megnézzük mi is van benne,szinte mindent meg lehetne venni a patikában külön-külön.És ez mennyibe kerülne?Gyanítom,hogy nem sokkal kevesebbe.Ez az egyik előnye szerintem,hogy sokminden van egyben és a mai divattól eltérően egy teljesen új formában vihetjük be szervezetünkbe,ami kicsit emberközelibbé teszi ezt a dolgot=lekvár.

Azokat az embereket,akik félnek tőle csak egy ténnyel szeretném némi elgondolkodtatásra bíztatni:Ez egy magyar termék,de nem új találmány.Összetevőivel évtizedek óta foglalkoznak emberek.Ezek között az emberek között van egy nemzetközileg is elismert magyar professzor,akinek nevét nem írnám ide.Kutatásaiban rengeteget foglalkozott a flavoniodokkal.És ő személyesen a termék mellé állt szakmai oldalról.Vélhetően nem azért,mert ebből szeretne meggazdagodni,hanem mert valóban jónak tartja a terméket.Bizonyított,hogy több flavonoidot tartalmaz a ma kapható más hasonló készítményeknél.Ezek mellett más jótékony hatású vegyületet is tartalmaz,amit most nem taglalnék,mert a felhasznált növényekből a feldolgozás során nem távoznak el,és mindenki utánanézhet,hogy ezen növények miket tartalmaznak,amiket szervezetünk jótékonyan tud hasznosítani.Azért tértem ki csak a flavonoidokra,mert az említett professzor egyik kutatási területe ez.

Köszönöm ha valaki végigolvasta enyhén hosszúra sikerült hozzászólásomat!

2007. jún. 5. 14:15

Hello mindenkinek!


Én csak annyit szeretnék még fűzni ehhez a témához, hogy megértem az emberek kétségeit mindenféle csodaszerrel vagy táplálékkiegészítővel kapcsolatban. Mi is nagyon sok mindent kipróbáltunk ginseng dolgoktól kezdve hagyományos orvosi gyógyszerekig. Épp ezért gondoltam, hogy írok ide, hátha van akinek hasonló betegsége van, mint a családtagjaimnak, és esetleg nekik is segítene a tapasztalatom. Én nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, de szerintem bármilyen flavonoid féle termék sokat segíthet. Mi éppen a flavont kezdtük el használni, és 'működött' :) Azért elgondolkodtató, hogy ha egy táplálékkiegészítő segítségével meg lehet gyógyulni, akkor talán ha rendesen ennék, vegyszermentesen tundánk élni, lehet nagyon sok mindent meg tudnánk előzni. Csak az ember mindig későn lesz okos. Ahogy már írtam, én is csak azután kezdtem vitaminokat szedni, miután végignéztem, hogy mennyit küszködtek a hozzátartozóim. Pedig lehet, hogy naponta egyetlen C-vitamin tabletta, + este valamilyen pezsgőtabletta már képes megvédeni komolyabb problémáktól.

26. dee (válaszként erre: 25. - Tomdoktor)
2007. jún. 5. 11:43
:))))))))))))))))))))
2007. jún. 5. 11:28

Csak magamat tudom ismételni: tekintve, hogy ez nem gyógyszer, hanem táplálékkiegészítő, így nincs mit vizsgáltatni rajta az OGYI-val. Van OÉTI és német TÜV engedélye (TÜV SÜD-KERMI 2006/2-00641). Legfontosabb, hogy mit táplálkozunk! Ezáltal a termék által nagyon fontos összetevőket viszünk be a szervezetünkbe, amelyek önmagukban is, és másokhoz kapcsolódva fejtik ki hatásukat az által, hogy a szervezetünk feldolgozza őket. Ha megbetegszem, általában én is kénytelen vagyok gyógyszert fogyasztani az összes ismert, vagy nem ismert mellékhatásával együtt. Ez azonban nem gyógyszer, ez az immunrendszert erősíti, gyümölcsökből, növényekből van, és nincsenek mellékhatásai.

Azért jó sok mindenre, mert rengeteg összetevőből van, szinergista, és adaptogén, tehát ott fejti ki a hatását, ahol a szervezetnek éppen szüksége van rá. Ezt nem én mondom, ez le van írva, erről tanúskodik sok-sok hozzászólás nemcsak ezen a fórumon, és mellette áll több orvos, egészségügyi szaktekintély.

Különben befejezem dee-vel ezt a párbeszédet, mert bár sok fontos információ leírására ösztönzött, de valószínűleg másokat nem annyira érdekel. Természetes, hogy ha valaki szeretne kipróbálni valamit, előtte megismeri. Én csak ezt nem éreztem, hogy hajlandó lenne megismerni, csak az ellenszenvet a termék, és az azt terjesztő, nem gyógyszerész szakemberek ezen jogosultsága iránt.

24. dee (válaszként erre: 23. - Tomdoktor)
2007. jún. 5. 00:20

Kedves ha én szeretnék valamit majd megveszem vagy megismerem.

De nálam ez szakmai ártalom,hogy csak a hivatalos utat járom.Még mindig OGYI az OGYI.Az ottani vizsgálati eredményeknek hiszek.Ha annyira jó a termék miért nincs meg ez az egy vizsgálata??????

Az is szakmai ártalom,hogy tudom mi mire hat:)))))

Na de ennyi betegségre?????????????????????



hmmmmmmmmmmmmmmmmm elgondolkoztató

2007. jún. 5. 00:05

Igazad van dee!

Nem kellett volna ismét említenem Téged.

Légyszíves, - bár Téged nem érdekel, - ismerd el, hogy ez egy jó termék lehet, és ígérem, "leszállok" Rólad.

22. dee
2007. jún. 4. 23:54

Nem kell személyeskedni!

Nem vagyunk egyformák szerencsére,lehet különböző a véleményünk.Én se eröltetem a cuccaimat senkire.:)

21. Tomdoktor (válaszként erre: 20. - Hoxa)
2007. jún. 4. 23:39

Jól van, elfogadom a kritikát.

Igazad van, de én nem éreztem, hogy direkt marketinget folytattam volna. Az igaz, hogy ezt a terméket is MLM útján értékesítik, de úgy hiszem, én inkább általánosan írtam az MLM előnyeiről, mert egy korábbi hozzászólásban valaki ez ellen emelt szót.

20. Hoxa
2007. jún. 4. 17:27
Igen, cenzurázom, amennyiben egy MLM rendszer értékesítését, illetve a tőled való vásárlást népszerűsíted a portálomon. Javaslom, hogy olvasd el a szabályokat és annak megfelelően használd a portált!
2007. jún. 4. 16:39

Valaki lerövidítette a hozzászólásomat.

Pedig én csak arról írtam még, hogy ez a termék nem olyan drága, mint ahogyan s-anami leírta, különösen nem klubtagoknak.

Meg a bennünket körülvevő világról, hogy a hagyományos kereskedelemben ki hogyan nem köszöni meg nekünk ha valami jó, és ajánljuk másnak is.

Azt gondolom, a Flavon max egy olyan termék, amelyet érdemes fogyasztani, és amellyel foglalkozni egy pozitív küldetés. Valaki ehhez itt nem kíván partner lenni, és cenzúrázza a hozzászólásomat.

2007. jún. 4. 00:04

Nagyon Boldog vagyok, amikor olyan hozzászólást olvasok, mint az előbbi s-anami-tól. A részleteket meg nem ismételve mit is írtál?: "Mindenki helyrejött!"

Szóval erről beszéltem, hogy ez a lekvárszerű termék Nagyon Jó! És ez nagyon jó nekem is, mert én klubtag vagyok, így nemcsak fogyasztom, de azzal is foglalkozom, hogy másoknak továbbajánljam. És mi sem könnyebb, mint egy hatásos terméket továbbadni! Ezt próbáltam dee-nek is megmagyarázni, hogy ez milyen jó, de Ő csak a kifogásokat kereste, hogy belémkössön, csak mert nem gyógyszerészként ajánlom. Valójában nem is kiváncsi rá. Sebaj. Vannak és lesznek még sokan, akik naponta eszik, és jobban lesznek tőle.

Az egyébként, hogy adaptogén, mi sem bizonyítja jobban, mint hogy teljesen különböző bajtól szenvedők problémáját is képes megoldani, illetve enyhíteni. Én nem álítom, hogy mindenkinek segíteni fog, de nagyon magas arányban használ. Nálunk a nejem idén még nem panaszkodott a növények virágzására, pedig allergiás, csak éppen eszi a "lekvárt", és így nincsenek kellemetlen tünetei.

2007. jún. 3. 23:40
Sziasztok! Az én anyukámnak sarcaidosisa volt 15éven át. Mindig azt mondták neki, hogy örüljön, hogy ilyen jól bírja, mert az ő esetében ez egy súlyosabb változata volt a betegségnek. Aztán a barátomnak valami autoimmun betegsége lett. Tele volt a bőre foltokkal. Majd elkezdte enni ezt a lekvárt, és 1 hónap alatt rendbejött. Vettem anyukámnak is, és ő is teljesen meggyógyult. Nemm is tudom, hogy az orvos vagy mi lepődtünk-e jobban meg. Azóta több ismerősünk is kipróbálta, és mindenki helyrejött. Szerintem az a baj, hogy egyáltalán nem foglalkozunk a vitaminokkal és az immunrendszerünkkel, jó darabig engem teljesen hidegen hagyott az ilyesmi. Pedig ha nem szedünk vitaminokat, akkor ne csodálkozzunk, hogy komoly bajunk lesz. Csak nagy kár, hogy az egészség ilyen drága!!! Ez is vagy 8-9000 Ft. Egy nagyobb családnál elég húzós az biztos :(
16. Tomdoktor (válaszként erre: 15. - Dee)
2007. máj. 27. 23:03

Kedves dee!

Bár nem ismerjük egymást, azt gondolom, alapvetően sok mindenben egyetértünk. Én sem szeretem, ha kihasználják az emberek hiszékenységét, visszaélnek vele. Úgyhogy tőlem nyugodtan emelje fel a továbbiakban is ez ellen a hangját.

A Flavon max nem egy új termék, három éve lehet hozzájutni klubtagoktól. Előtte 4 évig kisérleteztek, mire a gyümölcsök összetevőinek leghatásosabb kombinációját megtalálták. És már bizonyított! Eredményeiről, a sok jó tapasztalatról más fórumokon is olvashat. Én azért keltem ki a kétségei ellen, mert éppen ennél a terméknél jelenítette meg őket.

Különben mindenki szereti használni a bevált dolgokat. Viszont az élet nem állhat meg. Megjelennek újabb kihívások, és kifejlesztenek újabb, jobb, hatásosabb termékeket. Sajnos megjelent pl. a madárinfluenza és meg kellet találni az ellenszerét. Szóval maradjunk annyiban, hogy attól, hogy valami új, hogy valamit nem ismerünk, még nem biztos, hogy rossz, hogy zsigerből el kell vetni. Ilyen alapon az egész emberiség sokkal hátrébb tartana.

A flavonoidok kutatása, a flavonoidokat tartalmazó termékek különben kifejezetten magyar terület. A polifenolokat Szent-Györgyi Albert fedezte fel, és publikált először jó hatásukról.

Én nagyon örülök, hogy van ez a termék! De nyugodjon meg, nem fogom győzködni, hogy mégis érdekelje Önt, így is már nagyon sok energiámat lekötötte. Sokan lesznek mások, akik majd megismerik, és örömmel fogyasztják, keltik majd jó hírét.

15. dee (válaszként erre: 14. - Tomdoktor)
2007. máj. 27. 10:10

Nekem nem kedves Tomdoktor!


Ha az én hsz-om rosszindulatú volt,akkor bocsánat!:)

Most jött el a pillanat,hogy unni kezdem a mindenféle terméket feltaláló,áruló,istenítő embereket.

Én maradok a jól bevált,bevizsgált termékeknél.Ez foglalkozási ártalom:)

NEM ÉRDEKEL AZ ÖNÖK TERMÉKE!De nem kötözködök!!!!


Az emberi hiszékenységet nagyon sokan kihasználják.Ez ellen emelem fel a hangomat!!!!!


Sőt fogom is!!!!

14. Tomdoktor (válaszként erre: 13. - Dee)
2007. máj. 26. 23:27

Kedves dee!

A félreértések elkerülése végett nem azért regisztráltam, hogy bárkit is kioktassak, sem Önt, sem pedig másokat.

De ha már itt tartunk, a korábbi kétkedő hozzászólása a Flavon max-al kapcsolatban nagyon rosszul esett, kicsit rosszindulatú volt. Nem különben, hogy most meg magára vette, amit a tudatlanságról írtam, pedig ha újból elolvassa, akkor világosan érthető, hogy én arról beszéltem, a Flavon maxot nem ismeri, e tekintetben gondolom, hogy aki nem ismeri, előbb tájékozódjon, utána kritizálja. Ne haragudjon, tényleg nem kívánom megbántani, de úgy gondolom, Önt nem is érdekli ez a termék, csak "kötözködik".

Ezúttal is meg tudom erősíteni, hogy jó véleménnyel vagyok a gyógyszerészekről, nagyra értékelem a tudásukat. Gyógyszert szerintem is a gyógyszertárban kell vásárolni, ha már itt tartunk, én pl. a benzinkútnál sem engedném árulni. A vezetőinket kritizálja, ne engem, hiszen a példámnál maradva: a benzinkút sem gyógyszertár, ott mégis kapni gyógyszereket, a benzinkutas pedig végképp nem gyógyszerész. De különben teljesen mindegy, mert a Flavon max nem gyógyszer! (Ezért is nincs OGYI engedélye.) És aki ajánlja annak kötelessége ismerni, és tájékoztatni a fogyasztóit a tulajdonságairól, a felhasználási területéről, a hatásmechanizmusáról, esetleges mellékhatásairól. (Bár azok nem igen vannak, csak annyira, mint minden gyümölcsnek, vagyis nagy mértékben fogyasztva legfeljebb meghajt kicsit.)

Ön valószínűleg nagyon felkészült, és tényleg ne haragudjon, ha úgy érezte, hogy ezt kétségbe vontam. Pontosan ezért jó lenne, ha megismerkedne végre ezzel a kiváló termékkel, és ha még netán ki is próbálta, legyen szíves, csak utána kritizálja. (Megjegyzem, sok gyógyszerész és orvos is foglalkozik vele.)

13. dee (válaszként erre: 12. - Tomdoktor)
2007. máj. 26. 00:01

Nem vitázok a témában,csak sajnos nem győzöm leírni elégszer,hogy cipőt a cipőboltból gyógyszert a gyógyszertárból.

Az OÉTI nem = OGYI.

Minek tanulunk mi,ha bárki bárhol bármit árulhat?


A tudatlanságot pedig KIKÉREM magamnak kedves Tomdoktor.

Ezért nem kellett volna regisztrálni,hogy kioktasson!

12. Tomdoktor (válaszként erre: 9. - Dee)
2007. máj. 25. 23:51

Én úgy gondolom, Katusz73 nem a gyógyszerészekről tett említést, hanem a gyógyszeriparról, a kettő nem ugyanaz. Nem kell hozzá különösebb végzettség, hogy megállapíthassuk, a gyógyszeripar nem érdekelt a sikeres megelőzésben, a prevencióban, mert ha egészségesek vagyunk, akkor nem vásárolunk gyógyszert. A Flavon max hatásos allergia, asztma, alacsony vagy magas vérnyomás, cukorbetegség, pajzsmirigy problémák, pikkelysömör, viszér problémák, stb. esetén, és higgye el dee is, hogy már bizonyított! Viszont nem ezek a leglényegesebbek, hanem az, hogy a fogyasztásával megelőzhetőek a keringési-érrendszeri, illetve a rákos megbetegedések. Tehát a megelőzésben van nagy szerepe.

Magyarországon nagyon jó gyógyszerészek élnek, ezt a terméket azonban gyógyszertárban nem lehet árulni, de attól még bevizsgált és nem gagyi. Különben gyógyszerészek is foglalkozhatnak vele, és jó is, ha megteszik, mert ez egy kitűnő termék! Attól még egyébként, hogy egy terméket egy ismerős árul, még nem "fű alól" veszem.

A Falvon max OÉTI nyilvántartási száma: 106/É. A német TÜV is bevizsgálta, és többszörösen kiválló minősítést kapott. Komoly kutatóstáb, orvos-professzorok állnak a termék mögött, tehát megbízható. Magyar készítmény, magas a flavonoid, az antioxidáns tartalma.

Nagyon sok dolgot én sem ismerek a világon, de attól még tudatlanul nem szólom le, nem kötöszködöm. Könnyű valamit leszólni, főleg, ha valójában nem is ismerem, és aztán meg nem is érdekel.

11. dee (válaszként erre: 10. - Aklepeisz)
2007. máj. 25. 16:19
Kösz,de kihagyom:)
10. aklepeisz (válaszként erre: 9. - Dee)
2007. máj. 25. 16:10

Kedves Dee!


Ennek a terméknek van OÉTI nyilvántartási száma, magyar gyártmány, sőt magyar találmány, és teljesen leinformálható. Nem fű alatt adják veszik, legális üzletről van szó. Nézz utána, ha gondolod.

9. dee (válaszként erre: 7. - Katusz73)
2007. máj. 24. 23:14

Annyit azért hozzáfűznék,mint szakember,hogy amit a patikában árulnak az bevizsgált OGYI engedélyes termék.


Tessék megnézni milyen engedélye van annak amit fű alatt,háznál árulnak.


Azt se győzöm hangsúlyozni,hogy a gyógyszerész és az asszisztens meddig tanul.


Ti kitől veszitek?Megbíztok benne?Hol és milyen körülmények között gyártják?


Bocs,de lenne még kérdésem.....

2007. máj. 24. 22:58

Sziasztok!


Én eszem a terméket és nagyon szeretem. Nem csak az íze és állaga újszerű és kellemes, hanem tényleg hatásos. Emésztési problémáimat tette rendbe, már az allergiám is megszűnőben van. Ez nem csodaszer, de a káros szabadgyököket kiűzi a szervezetemből és sok betegséggel szemben megelőző hatása van. Adom a két kislányomnak is (3 éves, 6 hónapos), és a férjem is fogyasztja. Teljesen természetes, bátran ajánlom mindenkinek, nemtől, kortól függetlenül. Az árával kapcsolatban azt gondolom, hogy napi költségre lebontva igazán megér 300 Ft-ot/fő az egészségem, tudván azt, hogy amit ezen kívül fogyasztok, sajnos tele van E betűkkel, meg egyebekkel, amikről nem is tudunk. Igyekszem a lehetőségeimhez mérten egészséges ételeket a család elé rakni, de mióta ismerem ezt a "lekvárt" ez is mindig napi étkezésünk részét képezi.

7. Katusz73 (válaszként erre: 2. - Bdc5febfdb)
2007. máj. 17. 11:31

Kedves Gerda!


A Flavonmax egy magyar termék,amit MLM rendszerben árusítanak.A mindennapi fogyasztása pedig a fogyasztó szervezetének jó!Ha gyógyszertárban lehetne vásárolni,akkor a gyógyszeriparnak lenne jó?A termék kiváló...sajnálhatod,hogy nem próbáltad ki!

6. Tim20 (válaszként erre: 5. - Annó)
2007. máj. 13. 14:14
Lehet hogy akkor hagyom magam meggyőzni és kipróbálom, bár az ára egy kicsit húzós.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook