Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aloe vera gél tapasztalatok.... fórum

Aloe vera gél tapasztalatok.... (beszélgetős fórum)


2015. nov. 2. 20:00

sziasztok

tudnátok ajánlani, arra is, hogy a kicsi lányom nem tud kakilni?

valahol olvastam, hogy ez jó

köszönöm

2014. okt. 16. 17:58
Szia en tudok neked segiteni ezeknek a termekeknek beszerzeseben es megismereseben ugy hogy abbol kesobb te is jol jojjel ki akar. csmonyka kukac freemail.hu
25. Micu
2014. aug. 31. 21:41
Nekem elmult a gyomorsav problemam kb 2 het alatt. Azota eltelt 3 honap es a reggeli ehgyomorra elfogyasztott fel deciliter aloe juicen kivul nem szedek semmit. Drasztikusan hullott a hajam kb 2 het utan megallt.nekem csuoa jo tapasztalataim vannak. Ajanlom mindenkinek. Probalja ki es dontse el maga, hogy jo -e vagy sem.
24. perkitti (válaszként erre: 23. - Sztolyka)
2014. jún. 18. 06:15

Attól függ, hogy mi a célod.


A natúr gél (sárga dobozos) - méregtelenít, táplál, harmonizálja az immunrendszert. A cukorbetegeknek kifejezetten ajánlatos, hiszen még gyümölcscukor sincs benne.

Nagyon jó tapasztalataim vannak cukorbetegség területén! Én személy szerint egy "fogyókúra", életmód változás miatt iszom.

Borzasztóan lelassult az emésztésem és nem találtam megoldást rá. Mellette csúnyán elsavasodtam, jött a reflux... stb.

Nekem segített, ami nem csak azt jelenti, hogy megszűntek ezek a problémák, de sikerült már egy jelenősebb mennyiséget ledobnom. Ha érdekel, a többi gélről is tudok részleteket írni! :-)

2014. ápr. 24. 14:14
Székrekedésre melyik fajta jó?
22. mike74
2014. ápr. 10. 15:27

Csak a legjobbakat tudom írni az aloe veráról. Ittam az aloe vera gélt vörös áfonyásat és papayásat. Immunerősítés céljából vásároltam, ugyanis allergiás vagyok. Ha kezdődik a hideg szezon becsukjuk az ablakot elkezdek köhögni, és folyik az orrom. A termék fogyasztása után kb. 5-6 héttel megszüntek a tüneteim. Mellesleg még az állandósult gyomoridegemet is elmulasztotta. Úgy döntöttem - a 10 napos kihagyásokkal - folyamatosan fogom fogyasztani a terméket.

Az általam vásárolt termék a Lily Of The Desert márkájú.

2013. aug. 25. 23:23

De még találtam egy pár dolgot.Most bemásolom.

Másik gond lehet a baba (de akár a felnőtt) emésztésével a székrekedés, a szorulás.

Az Aloe Vera gél -mely többféle kiegészítővel kapható- fellazítja a bélrendszer lerakódásait,

magas rosttartamának köszönhetően megelőzi a hasonló problémákat és koncentrál, nagy

tisztaságú Aloé tartalmának köszönhetően segít méregteleníteni a szervezetet(már a piciét is).

Ne terheld gyógyszerekkel, hashajtókkal a baba szervezetét és a saját tested!!!

Miközben az Aloe Vera termékekkel enyhítjük a görcsöket és méregtelenítünk,

közben az emésztőrendszer faláról letisztítjuk a lerakódásokat, amivel a

tápanyagokat felszívó felület növekszik, ezáltal hatékonyabb az emésztés,

de a gyógyszerek és gyógyhatású készítmények hatóanyagai is jobban hasznosulnak.

Gondolj csak bele!!! Beteg a pici, vagy nem eszik rendesen... Ezek a gondok megoldhatók...


Amivel ezeket a pozitív hatásokat elérhetjük, az Aloe Vera gélek valamelyike...

2013. aug. 25. 23:18
19. angel304 (válaszként erre: 17. - Tücsimücsi)
2013. aug. 25. 23:13
Most mond meg igen.Hogy mik vannak...?Egészséges már 4,5 éves.
18. grizus (válaszként erre: 16. - Ditta67)
2013. aug. 25. 23:10
Nem tudom, mit hívsz eredetinek, de gondolom azért, mert az drágább.
17. tücsimücsi (válaszként erre: 5. - Angel304)
2013. aug. 25. 22:42
Egy 2 hónapos pici babának ilyeneket adsz????
16. Ditta67 (válaszként erre: 15. - Grizus)
2013. aug. 25. 22:40
Az eredeti nem savanyú!Miért nem az eredetit veszed?
15. grizus
2013. aug. 25. 21:07
Én a Lilly of the desertet iszom. Régen volt, hogy hetente vettem egy újat, most évente párszor veszem. Ahhoz képest nincs nagy változás. Igazából régen azért ittam, mert úgy éreztem a vízivás mellett is, hogy kiszáradok. Szükségem volt arra a jó kis savanyú zselére. Egy rakás pénzt elköltöttem rá. Most is van, de csak elvétve iszom. Egyébként étvágyat csinál. Arcra is szoktam tenni, tény, hogy hidratál, kicsit leviszi a gyulladásokat de nem szünteti meg. Ha többször bekened a fejed, vérbőséget csinál.
2013. aug. 24. 23:26

Én az alap-sima gélt iszom. Energia szintem nővelése céljából vettem meg. Amióta iszom, nincs szükségem kávéra, reggel könyebben ébredek és a munkát is jobban bírom :) Másik tapasztalat: refluxom van, az első üvegnél járok és alig van tünetem :) Kitisztitja az emésztő rendszert, méregtelenít! Mindenkinek bátran ajánlom :) Anykám ma vett Argit, kiváncsi vagyok az Ő tapasztalataira :)

Mindenkinek jó választást, én próbáltam a Lilly of desertes roppant olcsó verziót, amiből 2 üveget megittam és semmit nem éreztem. Utána rohantam venni minőségit, eredetit.

Drágább a Forever Living-es, de megéri :) Pár hét alatt érezni lehet a többlet energiát, aktivitást :)

2010. máj. 23. 14:22
ami nekem van kb 6000 ft
12. Ildi^^ (válaszként erre: 20. - Lauri10)
2010. máj. 21. 20:01
eredetit csak az FLP-nél dolgozóktól szerezhetsz be szerintem. én is ott vettem tőlük.
2010. ápr. 30. 21:13
Én az italt naponta iszom már lassan 4 éve, azóta nem voltam beteg, a krémet pedig sebekre használom, sokkal gyorsabban gyógyulnak, illetve szebben hámosít. A 7 hónapos fiam is sokszor karmolja meg magát, akkor ezt kenem az arcán lévő kis sebekre, gyorsan, szépen begyógyulnak mindig.
2010. ápr. 30. 21:07
Én a kezeimet kennem vele,mert rendkivül száraz a bőr és sok gondot okoz.Nagyon jó,szinte teljesen megszünteti a bőrproblémámat.
2010. ápr. 30. 21:06

1 Jó tapasztalat :)

Én pár éve egy műtéti pech sorozat után amikor minden reménytelennek tűnt, csak ettől lettem jobban!

2 üveg Berry-t ittam meg.

Már csak a benne lévő elefánt adag C vitamin miatt is jó lehet.

Én sose felejtem el.

Mindenkinek ajánlani tudom :)

2010. ápr. 30. 20:56
Én csak külsőleg használom, és magát a növényt. Az italnak nem sok értelme van, legalább is férjem szerint. Ők dolgoznak vele, ez a szakmája. De biztos kapsz jó tapasztalatokat.
2010. ápr. 30. 20:51
mi mindnre jó?mennyi üveggel kell inni ahhoz ?
6. c75565e593 (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2010. márc. 3. 08:29
Én a kálciumos gélt iszom aloe vera kivonattal...de használom a First-öt is ami mindenre jó csak ajánlani tudom!
2010. márc. 3. 08:12

Én adom a lányomnak 2 hós kora óta(most 1 éves).

Szereti.Sőt, ha meglátja a kezemben akkor sikít.

Egyszer nem volt beteg.Szerintem ez a gélnek köszönhető.

2010. márc. 3. 07:49
nekünk is a natúr volt, kisfiamnak vettük, de semmi változást nem tapasztaltunk a szedése alatt. ráadásul a gyerek utálta az íze miatt.
3. Mókica (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2010. márc. 3. 03:00
A sima gél (sárga) a legjobb!! Mindenre jó!! Igyad szorgalmasan és saját magad fogod tapasztani a pozitiv hatásokat!!!:)
2. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2010. márc. 2. 23:59
Általában nagyon jók a vélemények róla, de nekem sajnos nem, mert miután bevettem, hányingerem volt nagyon. De beszámoltak olyanokról, hogy dúsabb, egészségesebb lett a hajuk, ellenállóbb a szervezetük, jobb étvágyuk lett, szóval ahány ember, annyi tapasztalat.
2010. márc. 2. 23:44

most kaptam apumtol ,forever márkájú.kis sárga Doboz.



most néztem hogy ennek rengeteg változata van,van berry-s az föleg nöi bajokra van,sajna nekem a sima van,natúr.az is hatásos lehet ilyenkor vagy az nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook