Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közigazgatási szakvizsga - ktv. jogviszony miatt (nem jogi) fórum

Közigazgatási szakvizsga - ktv. jogviszony miatt (nem jogi) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
128. bedbog
2020. jún. 23. 21:46
Sziasztok! Az őszi félévben vizsgázok én is. Jó volna valami segítség a felkészüléshez! Köszönöm előre is! bedbog@gmail.com
2019. szept. 7. 11:55
Sziasztok! Az őszi félévben megyek szakvizsgázni. Minden segítséget szívesen veszek. Különösen puskát. Köszönöm nanno@freemail.hu
126. erigan
2019. márc. 21. 00:44

Sziasztok! Én is szívesen fogadnék a közig.szakvizsgához kidolgozott tételsort, ha vki lenne olyan kedves és elküldené nekem is.

kamuerigan@citromail.hu

Köszönöm

125. momo12
2019. febr. 27. 15:36

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? 2019.1 félévében vizsgázom, az aktuális közig. szakvizsga kidolgozott írásbeli/szóbeli tételekkel tudna valaki segíteni? Tapasztalatok mik voltak? Az anyag úgy látom rengeteg, főleg család és munka mellett... Mail:

mailadam1980@gmail.com

Köszi előre is.

124. bedbog
2018. szept. 21. 11:54

Sziasztok!


Én is szeretnék segítséget kérni! Valaki tudna nekem is küldeni közigazgatási szakvizsgához kidolgozott anyagot?


bedbog@gmail.com


Köszönöm előre is! :)

2018. márc. 6. 11:50

Sziasztok!

Valaki tudna küldeni közig szakvizsgához kidolgozott anyagot( tételsor,kérdések,tananyag)?

zsebcsajszi@gmail.com címre.

Köszönöm előre is! :)

122. Palta
2018. febr. 2. 11:27

Sziasztok!

Valaki tudna küldeni közig szakvizsgához kidolgozott anyagot 2017 őszi vizsgáról.

A választottaim önkormányzat vagy pénzügy. Még nem tudom.

a palta@freemail.hu címre ha külditek azt nagyon köszönöm.

121. Reka.h
2017. júl. 6. 14:27

Sziasztok!

Vki tudna 2017 hatályos kidolgozott tételsort,kérdéseket,tananyagot stb... küldeni??Nagyon megköszönném!2 kisgyerek mellett nagyon nehéz megoldanom és ha vki segítene nagyon hálás lennék.Köszönöm előre is!

magyarreka0@gmail.com címre bármit szívesen fogadok.

Köszönöm Réka

120. SzIldi3
2017. jún. 12. 12:33

Sziasztok,

Én is új vagyok még itt. Akinek sikerült, gratulálok!!

Kérlek, nekem is küldjétek el a kérdéséket, amik voltak. Nagyon szépen köszönöm!!

E-mail címem: szildi3@gmail.com

Köszönöm még egyszer, Ildi

119. Birsi
2017. máj. 14. 13:30

Sziasztok,

Új vagyok a fórumon, de nagyon hálás lennék ha meg tudnátok osztani az aktuális 2017-es Közigazgatási szakvizsga kidolgozott tétel sorát.

Előre is köszönöm mindenkinek!

az e-mail cím amire tudjátok küldeni:

g.barsi(kukac)freemail.hu


És sok sikert minden szakvizsgázónak!

Üdv,

Birsike

118. Tulli (válaszként erre: 117. - Babuci80)
2017. ápr. 20. 16:36

Szia, ha kaptál kidolgozott friss tételeket, el tudnád küldeni nekem is? Nagyon köszönöm,

Tulli


balkanigerle.blogkukacgmail.com

2017. ápr. 6. 10:09

Sziasztok!


Én is közigazgatási szakvizsga előtt állok, májusban lesz, ami vészesen közeledik, de még el sem tudtam olvasni az anyagod. Tudna valaki segíteni kidolgozott tételekkel a kötelező modulokhoz?


timea.forgacs1@gmail.com

Köszi előre is!

116. Indep (válaszként erre: 115. - Halihó1987)
2017. márc. 20. 16:43
Ugyan ez nekem csak április 18.-án kell írásbeliznem. ha van valakinek valamije, vagy ötlete, jelezze, kérem. Azza is kéne valami ötlet, hogy egy mezei hatósági álllatorvos, hogyan kezdjen hozzá és hogy tud levizsgázni???
2017. márc. 16. 21:00

Sziasztok!


Egy kedves kolléganőmnek lenne szüksége segítségre, jövő szerdán szakvizsgázik. Én néhány éve megcsináltam, amiket kaptam anyagokat, már nem hatályosak. Kérlek, hogy küldjetek kidolgozott anyagot,amennyiben van.

Előre is köszönöm a segítséget!

114. Brisk8
2017. jan. 26. 12:59
Sziasztok! Szociális szakvizsgával szeretnék információt kérni,konkrétan az írásbelivel kapcsolatos tapasztalat érdekelne Kérlek jelezzétek ha valaki érintett a témában. Köszönettel
113. konradakalas (válaszként erre: 112. - Manóca76)
2016. okt. 14. 12:12

Sziasztok!


Szeretnék kérni kidolgozott szóbeli, írásbeli tételeket 3-5 modulhoz. Cserébe tudok adni kidolgozott anyagot 1-2 modulokhoz.

Ha van valami anyagotok, akkor a kalasnyikov@vipmail.hu címre küldjétek legyetek szívesek!

Köszönöm!

2016. okt. 5. 10:56

Sziasztok!


Jövő héten mennék szakvizsga konzultációra és novemberben én is szakvizsgát teszek. Elkezdtem kidolgozni a tételsorokat, azonban sajnos nagyon lassan haladok.

Ha tudnátok nekem küldeni kidolgozott tételeket nagyon hálás lennék.

Választott tárgyam: Önkormányzati igazgatás

e-mail: rozsane.kriszti@freemail.hu

Köszönöm.

2016. szept. 24. 21:15

Sziasztok!


Novemberben én is szakvizsgát teszek. Elkezdtem kidolgozni a tételsorokat, azonban sajnos nagyon lassan haladok.

Ha tudnátok nekem küldeni kidolgozott tételeket nagyon hálás lennék.

Választott tárgyam: Önkormányzati igazgatás


email: kisadrien@gmail.com


Cserébe fel tudom ajánlani, hogy aki szintén el van csúszva, segítek tételt kidolgozni egyeztetés alapján. PL.: valakinek már megvan az első 3 modul kidolgozva, akkor elkezdem kidolgozni a 4. modult...

110. insecure (válaszként erre: 104. - Mmacus)
2016. szept. 24. 07:43
Már nem nagyon erdemes halaszgatni, mert változik a rendszer és helyette egy egy éves képzés jön, rengeteg vizsgàval.
109. gyöngy:) (válaszként erre: 108. - Itan315)
2016. szept. 23. 21:26

Akkor te hamarabb leszel, én még 1 hónap múlva kezdem.

Sok sikert neked!

108. itan315 (válaszként erre: 107. - Gyöngy:))
2016. szept. 23. 21:24
Jövőhéten lesz a felkészítő. Utána 4 hét és vizsga.
107. gyöngy:) (válaszként erre: 105. - Itan315)
2016. szept. 23. 21:10

Mikor mész?

Nekem remélhetőleg lesz majd 2-3 héten belül, akkor szívesen elküldöm.

106. gyöngy:) (válaszként erre: 104. - Mmacus)
2016. szept. 23. 21:07

Hozzám már akkor orvos kell, ha meglátom a fórum címét.

Lehetett halasztani? Milyen indokkal?

105. itan315
2016. szept. 23. 21:01
Tudna valaki küldeni kidolgozott szakvizsga tételeket? Esetleg csere? I.és II. modul kész. A III. folyamatban. Jó lenne egy kis segítség. Előre is köszönöm! (nati0113@freemail.hu).
104. mmacus
2016. szept. 13. 18:51
Sok sikert a bátraknak. Én elhalasztottam tavaszra (vagy ki tudja, mikorra), amikor megláttam, mennyi az anyag és a változás a korábbihoz képest. Kaptam ugyan anyagot a tavasszal vizsgázott kolléganőimtől, de ezt látva, sajnos nem sok hasznát veszem.
103. Sheeva
2016. szept. 13. 10:39

Sziasztok!

Szintén érintett vagyok a szakvizsgában.

A napokban az anyag mennyiségét látva fogott el az aggódás... A választottam az államigazgatás...


Valakinek van kidolgozott tétele, esetleg puskája, amit megosztana velem? :)


Köszönöm előre is a segítséget!

102. babszib
2016. szept. 9. 11:16

Másfél hét múlva már megyek az oktatásokra.

Már alig várom... :S

Tételek nekem is jól jönnének, vagy valami jó kis puska. A szóbelit még csak eldadogom, vagy kihúzzák belőlem, de írásbelin nem tudom mit csináljak. Kevés idő, sok kérdés, még több anyag, stressz...


Amúgy a szakvizsga előnyei(tapasztalat):

-Problémáid vannak az éjszakai alvással? Vegyél elő egy szakvizsga anyagot, garantáltan kifejti a hatását 10-15 perc alatt. A nap bármelyik szakaszában használható, a hatás nem marad el.

-Nincs kedved nekiállni a házimunkáknak? Vegyél elő egy szakvizsga anyagot, és máris óriási késztetést fog érezni, hogy letörölgesd az ablakokat, felsöpörd, felmosd az egész lakást, stb.

-Étvágytalanság gyötör? Folyamatos evési kényszer alakulhat ki a szakvizsga olvasása közben, csak hogy ne kelljen folytatni a tanulást. Az ilyenkor felhalmozott néhány plusz kilók pedig a vizsga előtti napokban garantáltan eltűnnek a folyamatos hasgörcs és izgulás miatt.

Ki mondta, hogy nincs a szakvizsgában semmi jó?! :D


Jó tanulást mindenkinek!

Eredményes vizsgákat!

2016. aug. 27. 11:34
Sziasztok. Én idén kicsit túl vállaltam magam, amellett, hogy szakvizsgázom, ebben nem volt választásom, még mérlegképes könyvelő vizsgáim is lesznek. Adóügyi előadóként dolgozom, aki hasonló munkakörben dolgozik, tudja miről beszélek. Valakinek kidolgozott tétele van, amelyet megosztaná velem.
100. gyöngy:) (válaszként erre: 99. - Babszib)
2016. júl. 19. 17:08

Ne is mondd...tisztára idegbeteg vagyok már most!

Akkor majd egyeztetünk esetleg ha itt leszel:)

99. babszib (válaszként erre: 97. - Gyöngy:))
2016. júl. 19. 16:03

Szerintem azért olyan brutális változásokat nem tudnak beletenni az előzőekhez képest. Én úgy vagyok vele, hogy olvasgatom, aztán nagy általánosságban úgyis ragad meg valami.

Mélyebben meg majd ha kijön az új anyag.

Én elvileg szeptember végén megyek a konzultációkra, október vége a kötelező és november eleje a választható tárgyas vizsga.

De már most izgulok. Még csak puskát se tudok csinálni ennyi anyagból.... :);P

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook