Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használ aranyeres panaszokra? fórum

Mi használ aranyeres panaszokra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2020. jan. 1. 17:09
Kedves Mindenki! Enyhe aranyerem van, de ami jobban idegesít, hogy rettenetesen viszket. A Hemorid csak kis ideig szünteti, utána szét kéne tépnem ott a bőrömet a végbél körül, annyira viszket.Kérdezem, kinek és mi használt a viszketés ellen? orgomari@index.hu
2019. dec. 27. 16:53

Egy idézet itt valakitől: "Nagyon sok minden használhat aranyeres panaszokra".


De leginkább, ha abbahagyja az élesztős kajákat, meg odafigyel a "laktóztartalomra" is.

2015. dec. 22. 17:25

Sziasztok!

Már több mint két napja kibuggyant az aranyerem. Nem emlékszem, hogy valaha is fájt volna ennyire. Kengetem hemorid kenőccsel, proktis-m kúpot is használok, szedem a detralexet is. A hemorid kenőcs max három órára enyhíti a fájdalmat. Estére mindig sokkal rosszabb, szinte már kibírhatatlan a fájdalom. Mit tegyek? Doki ilyenkor már rég karácsonyi szabin van... Ráadásul közben még a menzesz is beköszöntött... Mikorra várhatok javulást, vagy visszahúzódást, vagy méretcsökkenést? Segítsetek légyszi.

375. nyár42 (válaszként erre: 372. - Reahand)
2015. júl. 23. 11:58
Szia! Detralex az tényleg jó állítólag de nekem sajna nem használt így kénytelen voltam felkeresni egy sebészt, aki gumigyűrűs beavatkozást csinált. Persze nekem nagyon vérzett is. Pénteken csinálták ambulánsan a Kútvölgyi Kórházban,hétfőn már mentem dolgozni, pedig ülőmunkát végzek.Hidd el ha halogatod csak rosszabb lesz!!
2015. ápr. 28. 13:39

Sziasztok!

Aki Hemorid krémet használ külső aranyeres panaszokra, tőlük kérdezném,hogy mennyi idő alatt múlnak el a fájdalmak?

373. ec7efbffe4 (válaszként erre: 372. - Reahand)
2015. ápr. 11. 19:36
Kúpot,és krémet használok egyszerre.Kúpot naponta kétszer,van egy nagyon jó kúp receptem,úgy készítik a gyógyszertárban,krémnek Aurobint használok.Ha kéred a kúp receptet elküldöm privibe az összetételét.
372. Reahand
2015. ápr. 11. 17:47
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni, mert végigolvastam a hozzászólásokat, de az én problémámra nem igazán találtam megoldást (vagy csak elkerülte a figyelmemet): mikor kint van az aranyér, mit lehet rövid távon tenni az égő fájdalom csökkentésére? Detralexet szedek már 3 napja, de nem érzem semmi hatását, a dudor pedig napról napra nagyobb lesz és egyre jobban fáj. Ha van valakinek használható ötlete, kérem, segítsen. Köszönöm.
371. Icus (válaszként erre: 370. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 24. 13:32
Mi ez a gumigyűrűs kúra?
2015. jan. 17. 14:46

Nagyon sok minden használhat aranyeres panaszokra, de ez függ az aranyeres állapot súlyosságától és az egyéni érzékenységtől is. Nekem nagyon bevált a Reparon kúp és kenőcs, valamint meleg nyárban, amikor a visszeres panaszok súlyosbodnak, szedtem Detralex tablettát, az is segített.

DE, ami igazán használt: elmentem egy kitűnő sebész-proktológus magánrendelésére, és három menetben gumigyűrűs ligatúrával megszabadított a kitágult aranyereimtől! Ennek már éppen két éve, és azóta semmi panaszom nincs!

Fölösleges mindenféle otthoni praktikákkal küzdeni, arra is elmegy annyi pénz, mint a valós megoldásra az orvosnál!

369. inf3rno
2015. jan. 13. 01:09
Lehet kapni gyulladáscsökkentős végbélkúpot, nem tudom, hogy vény köteles e, de az használ.
2014. nov. 8. 06:59
sok folyadek ivasa es etelek amiben fibre van/gyum,zoldsegek/.
367. Bágota
2014. aug. 2. 10:39
Ha hatásos valami, nekem sem az a kérdés,hogy mennyibe kerül, csak használjon. Szerdára van időpontom magánrendelésre. Remélem szerencsével járok. :)
366. dugugu (válaszként erre: 362. - Dd4fac34d4)
2014. aug. 2. 00:46
Nem is szabad semmilyen egészségügyi problémával máshová menni, csakis magánklinikára. Nekem a gyomromat is meg kellett nézettetnem, meg vékonybél vizsgálatot is csináltattam videó kapszulával, és egy héten belül meg is volt az egész. A tükrözésnél ráadásul semmit nem éreztem, mert elaltattak.
365. dugugu (válaszként erre: 357. - Icus)
2014. aug. 2. 00:43
Szerintem abszolút nem drága a Detralex, nekem van olyan szerem, amiért havonta 25 ezret fizetek, de az is nagyon megéri. Minden relatív, pénz kérdése csupán, hogy drága e valami, vagy sem.
364. Bágota
2014. júl. 28. 20:43
Úgy döntöttem,hogy még egy proktológust meglátogatok, mielőtt újabb kenőcsökkel, gyógyszerrel kísérleteznék. Tud valaki Egerben megbízható proktológust?(magánrendelés) Én nem magánrendelés volt a múltkor, és szerintem nem is vizsgált meg körültekintően.
2014. júl. 28. 17:41
Doxiproct kenőcs
362. dd4fac34d4 (válaszként erre: 353. - Icus)
2014. júl. 28. 17:18

El vagyok képedve, hogy ilyen várakoztási listák vannak még a proctológián is! (Na, ja: Magyarország jobban teljesít...!! De ne politizáljunk!)

Én meg sem próbáltam persze a köz-egészségügyet, egyenesen magánrendelésre mentem, ahol a jelentkezésemhez képest néhány nap múlva már fogadtak, és utána is mindig gyorsan kaptam ellátást!

361. dd4fac34d4 (válaszként erre: 359. - Bágota)
2014. júl. 28. 17:14

Én úgy olvastam szakcikkekben, hogy el nem mulasztja gyógyszer, kenőcs, kúp a kialakult aranyeret, ezek csak enyhítik a panaszokat. Ilyenkor nyári melegben, mint minden visszértágulat, az aranyér is érzékenyebb, tehát jó hatású lehet rá a Detralex, és valami kenőcs/kúp, ami neked beválik. Nálam a Reparon volt a nyerő! A Spertivel meg sem próbálkoztam, mert abban peru balzsam van, és én arra allergiás vagyok.

Ami viszont megoldást jelentett: az aranyerek eltüntetése gumigyűrűzéssel! Azóta nincs vele gond, pedig az enyémek sem voltak túl nagyok, de éreztem, hogy vannak!

360. ec7efbffe4 (válaszként erre: 359. - Bágota)
2014. júl. 28. 16:22
Erre én is kíváncsi lennék.:)
359. Bágota
2014. júl. 28. 13:27
Sziasztok! Kb. 4 hónapja van aranyér problémám. Az első 2 hónapban nagyon sokat szenvedtem vele,használtam Reparont, Spertit, a házi orvosom(aki sebész), írt fel kúpot, de nem használt. Mostanság nem jön elő, csak érzem wc-zéskor, hogy ott van. Voltam vele proctológián, a doktor azt mondta,hogy nincs vele teendő, ha nem fáj. Mivel zavar,hogy ott van, szerintetek ha szedem a Detralex-et, segít eltüntetni a csomót?
358. ec7efbffe4 (válaszként erre: 357. - Icus)
2014. júl. 17. 17:08
Köszi,konzultálok a patikusommal:)
357. Icus (válaszként erre: 356. - Ec7efbffe4)
2014. júl. 17. 13:03

Nem vényköteles. Én már csak napi kettőt. szedek. Amikor aranyeres "rohamom" 3*2-t szedtem. Igen használ, nagyon jó!!

[link]


a fenti linken van a betegtájékoztató. Az ára horror. 4800-5500 Ft között attól függ hol veszed, vagy éppen hol van akcióban. Viszont megéri

356. ec7efbffe4 (válaszként erre: 355. - Ági05)
2014. júl. 17. 06:15
Vényköteles?Használt?
355. Ági05 (válaszként erre: 354. - Ec7efbffe4)
2014. júl. 16. 23:31
Gyógyszer.Én is szedtem,napi 2x1-et.
354. ec7efbffe4 (válaszként erre: 353. - Icus)
2014. júl. 16. 17:38
Ez kenőcs,kúp,vagy gyógyszer? Hogy alkalmaztad?
353. Icus
2014. júl. 16. 13:59
Sok krémet kipróbáltam és sokáig szedtem a Venorutont is. De, pár hónapja volt egy nagyon csúnya aranyeres gondom. gyorsan kértem időpontot a proktológiára. 4 hónapra kaptam időpontot, de javasolták a Detralexet és vagy a sebészetet :( Nos a Detralexnek adtam egy próbát és megérte, nagyon de nagyon bejött nekem :D Azért szeptemberben elmegyek a proktológiára, biztos ami biztos :(
2014. júl. 16. 13:53
Szülés után találkoztam ezzel a problémával. A Reparon nem segített semmit,de vannak nagyon hatásos krémek a patikában, igaz aranyáron. Én mondtam a patikusnak adja a legjobbat (sajnos nem emlékszem a nevére) de nagyon gyors eredményt hozott.Az étkezésre nagyon oda kell figyelni.
351. youlcsi (válaszként erre: 350. - Pondri)
2014. júl. 16. 10:52

szerintem nej orvoshoz!

az semmiképp nem normális, hogy csak úgy elkezd magától vérezni az éjszaka!

350. Pondri
2014. júl. 16. 09:23
Az én esetem a következő: Pár hónapja kimondottan egészségesen étkezem (rost dús zabpehely, sok-sok gyümölcs mivel most nagy a választék és nagyon imádon is őket)stb. Mindezek ellenére egyik reggel arra ébredtem hogy véres nyomok vannak a fehérneműn (mensesnek nem volt ideje) de semmi fájdalom, semmi egyéb tünet, kivéve a kis kitüremkedést ami enyhén vérzik. Mit javasoltok ilyen esetben, mivel kezelhetném?
349. ec7efbffe4 (válaszként erre: 347. - Tommy hilfiger)
2014. jún. 30. 14:03
Az a másik lyukra jó,mivel ajakápoló....:)Fájdalmas aranyérre az Aurobin kence hatásos.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook