Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
353. -Ada-
2010. júl. 21. 15:30

Hát tényleg nem járt erre senki... Én -17 kg-nál járok:-) lassan de biztosan haladok!! Újra imádok futni, (napi szinten 5-7 km)

Te hogy haladsz?

2010. júl. 20. 21:29

jó rég volt itt mindenki azóta hogy haladtok?

:)

351. magicmag25 (válaszként erre: 349. - -Ada-)
2010. máj. 28. 15:36

Koszi Ada a biztatast, megbeszeltunk mindent, es szinte megkonnyebbult, mintha csak engedelyt adtam volna neki, hogy elhesse a sajat eletet...Igy baratok is maradtunk.Itt kulfoldon nagyon jo, ha van egy jo baratja az embernek, ezert is nem akartam haraggal elvalni. Jobb igy, hogy igy alakult.Majd lesz masik, jobb, es rendesebb.Ha eljon az ideje.

Sokat mozgok es ez mar latszik is, kezd mar derekam lenni.Minden este 1.5 orat mozgok.Jovo honapban veszek egy biciklit.:D Nem keseredek el,azert is jo no leszek es majd leesik az alla a volt pasimnak,mert nem tudja,hogy mit hagy ki....:S

Na puszi nektek!

En szeretem a zold teat.Probald ki a jazminos izesitesut,az nem annyira karakteres!

2010. máj. 26. 15:39
Igen Tatarek Rezsőre tornázok,nekem nagyon tetszik jól átmozgat:)
349. -Ada-
2010. máj. 26. 09:55

Sziasztok!

Kihalóban a fórum? Ugye nem?! Nálam megy a fogyi, egyre több a mozgás és egyre jobban bírom, már a 4 km-t is simán lefutom:-) Elkezdtem tegnap a zöldteát.. Hát az íze valami rémesssss!! PPff...De amíg nem látom a hatását, addig próbálkozom vele. Juli te mennyit szoktál belőle inni? Ízesíted valamivel?

Nagyon sajnálom Kata! Ilyenkor jó tanácsot és vígasztaló szavakat is nehéz "mondani", ezen egyedül kell átlépned, de menni fog, mert erős vagy!! Mindig előre nézz, ne hátra! A fogyi menni fog, észre sem veszed, és majd olvadnak a kilók:-)

NIki te Rezsőre szoktál tornázni? Én alig ismertem meg...Ő a reklámarca a Iron B...-márkának, ez csak most esett le:-) De a ruhák nagyon jó minőségűek:-)

2010. máj. 21. 13:44

Sziasztok!Nem tuntem el,csak valsagban vagyok eppen. Eleg nehez mostnekem, de a mozgas lekoti a figyelmem es kikapcsol.Vagyis, amikor mozgok, akkor tudok igazan ertelmesen atgondolni doglokat, ha csak ulnek otthon, szerintem allandoan bognek...

Elhagyott a parom. Az a kedves, rendes ferfi, egyszeruen csak kilepett az eletembol, azzal, hogy mast szeret...Nagyon nehez.De muszaj valahogy elfogadnom.

Mindenkinek kitartat kivanok!Nalam olyan -12kg korul van a helyzet, es ennek nagyon orulok, most idegessegemben nem tudok annyit enni...Regebben allandoan zabaltam, ha boldogtalan voltam, most ossze van szorulva a gyomrom inkabb es keptelen vagyok kajat lenyomni. Csak napi 3x megy,mert kenyszeritem magam, hogy egyek, mert mellette eroteljesen rakezdtem a mozgasra ujra. Eljarok kocogni is, a terdeimmel ovatosan, de mar egy jo 25 percet lazan vegig tudok kocogni, szoval haladok. Hetfon kiprobalom az aqua aerobicot. Tok jo lesz. A lenyeg, hogy elterejem a figyelmem.Most ez szamit, es semmi mas!

347. csjuli
2010. máj. 15. 11:43

Hello? Hol vagytok?? :(

Kivel mi van? Jó lenne, ha néha beírnátok, hogy haladtok, csak pár sort.

Nálam a helyzet annyiban változott, hogy a sok súlyzós edzéstől nem éreztem azt, hogy jobban rámjönnének a ruhák, vagyis konkrétan nem fogytam, de a bőröm feszesebb lett, az alakom is más, de a combom kicsit megduzzadt. Szerintem túl sok fehérjét ettem, naponta 1 túró meg fehérjeturmix, tojásfehérje. De legalább nem izomból fogytam.


Amikor zöld-diétáztam, sokkal hamarabb vékonyodtam, napról napra lehetett látni, de az nem volt tartós,pedig nem jöttek vissza azok a kilók, de a karcsúság normál napon nem volt ugyanaz.


Tehát most csökkentem a fehérje adagomat, a kevesebb is elég, hogy ne izomból fogyjak és megnövelem a zöldségmennyiséget.


Augusztusban lesz az osztálytalálkozóm, addigra bomba alakom lesz, megígérem magamnak. Igyekszem minden nap megtenni ezért azt, amit kell, hogy utólag ne bánjam meg.


Írjatok ti is pár sort.


Látom Magic neked más terveid vannak :)) remélem hamarosan összejön. Majd dumcsizunk.

346. magicmag25 (válaszként erre: 345. - -Ada-)
2010. máj. 6. 11:42

Szia,en sajnos nagyon nehezen tudok nemet mondani...:( Tipikus stresszevo vagyok, ha valami nem jol sul el, kepes vagyok megenniegy egesz pizzat,mikro csak egy szeletet terveztem...es a tobbi...

Salata?Nalam most a meno a tonhalas salata, kesz van gyorsan, es finom!Reszelt sargarepa, a nagy lyukon, persze, osszetepdesett salata level, jegsalata mondjuk, uborka,koktelparadicsom.Ezt lazan osszekeverem, a tonhalrol leontom a levet es nagy falatokra szedem, nem morzsasra, osszekverem a salival es mar kesz is, ha kell ontet is, marmint aki ugy szereti, neha szoktam sovany natur joghurtot osszekleverni fuszerekkel, egy tk. light majonezzel, ezzel megdobom kicsit a salit...Vagy ugyanez csak csirkevel. Tehetsz bele meg kukoricat is.

Nalam most ez megy nagyon, meg a Juli altal emlegetett wasa kenyer, amit mi itt masnak hivunk(Ryvita). Snack-nek nagyon jo egyebkent.

Ma en is tervezem az aerobicot, de meg elotte takaritanom kell. Megyek is!Kitartast a mai futashoz.

Tobbiek jol eltuntek!!!

345. -Ada- (válaszként erre: 344. - Magicmag25)
2010. máj. 6. 08:35

Helló! Tegnapi aerobiktól ma izomlázat érzek rendesen, több helyen is, vagyis ezekre a területekre még rá kéne majd dolgoznom.... ma lesz futás, remélem attól már nem lesz izomlázam.

Néha azt veszem észre, hatalmas az akaraterőm és simán nemet tudok mondani még a kedvenc ételeimre is, viszont van úgy, hogy nem megy.... és azóta se ettem fagyit:-) nem is kívánom most (annyira)

A séta is jó, szóval nagyon jól tették, hogy a taxi helyett mozogtatok:-) Én párom inkább nem iszik:D

Ma csinálok valami finom salátát, megkívántam... te milyen salátákat szoktál csinálni? Van vmi jó recepted?


És a többiek? Merre vagytok?

Szép napot!

344. magicmag25 (válaszként erre: 343. - -Ada-)
2010. máj. 5. 21:57

Szia!Igazabol en nem erzek semmit, most kell majd megjonnie par nap mulva, szoval meg eppen van ideje!Majd kiderul, de elvileg nem vagyok az.

Szoktam figyelni, hogy 1000-1200 kcal-nal ne vigyek be tobet, es hacsak lehet, semmi zsirosat, es egyek vmi ritka egeszsegeset midennap. Pl. halat, vagy vmi magvat, mert eleg ritkan eszek ilyesmit sajnos.

ugyes vagy, hogy kialltad!Meg a parod is, hogy csak gyumit evett, nem kisertett ott a jegkremmel..Amugy nekem is a halalom a jegkrem...Imadom!:DMi a multkor lemondtunk a desszertrol az olasz etteremben, mert elotte jol beettunk pizzabol meg crostinibol...:S De utana lesetaltuk, mert mivel mindketten ittunk, nem akartunk taxira kolteni, inkabb haza gyalogoltunk.

343. -Ada- (válaszként erre: 342. - Magicmag25)
2010. máj. 5. 13:41

Az "apró jelekből" sztem észre lehet venni, de ettől függetlenül tényleg az a biztos, ha csinálsz még 1 tesztet. Én is pont akkor fogyóztam (de nagyon), amikor megtudtam, h terhes vagyok... aztán onnantól ugrott a heti 3-4 futás és 2 aerobik... most pont ugyanannyi vagyok, mint akkor:-)

Mára beterveztem egy aerobikot (bnőm is jön) holnapra pedig 3-4 km futás a cél. és megpróbálok nem sokat enni. Mai kalóriabevitel még elég jó, remélem nem is viszem túlzásba később sem. Te miket szoktál enni? Számolsz kalóriát?

Tegnap pedig ellenálltam a kísértésnek: párom csalt egy fagyira, és NEMet mondtam neki! Sőt, még mondtam is neki, hogy tekintettel lehetne a fogyimra, mire ő is inkább gyümölcsöt evett (este 8kor)

Szép napot!

342. magicmag25 (válaszként erre: 341. - -Ada-)
2010. máj. 5. 11:58

Szia!Ilyen Clearblue nevu akarmit vettem, elvileg kimutatja a korai terhesseget is, habar azt irta, hogy a vart mensi elott negy nappal csak 53%ig biztos, nos, en pont igy vagyok, de szerintem nem vagyok terhes, semmi tunetem nincs, es az az erzesem, hogy szerintem peteeres elott voltunk egyutt a parommal...:PSzoval nem hinnem, de az ordog nem alszik!

Ettol fuggetlenul jovoheten is tesztelek egyet, szoval tutira megyek.Szeretnek babat, de most nem jonne jol, munkavaltas elott allok en is, mert keves orat kapok csak es ebbol nem lehet megelni, szoval nem jonne most jokor a baba.Meg a fogyokuram...:(

Szoval inkabb fogyoznek meg elotte!Utana majd johet a draga!Amugy minden okes velem, kicsit ehesnek erzem magam, nyilvan nem votl eleg a tizoraira evett paprikaszeletek majkremmel...Majd mindjart potolom!

341. -Ada- (válaszként erre: 340. - Magicmag25)
2010. máj. 5. 09:45

Attól függ milyen tesztet vettél, van ami már a pár napos terhességet is kimutatja. Inkább tesztelj 2szer is, mert az a biztos.

Nekem akkor lett gyanús, amikor kicsit émelyegtem és már késett is pár napot, de addigra már éreztem, hogy ez tuti terhesség.

Várom az eredményt...:-)

340. magicmag25 (válaszként erre: 339. - -Ada-)
2010. máj. 4. 22:02

Szia, annyira nem jo hir ez, de majd meglatom...Abbahagytam a fogigatlot, szuneteltetek, es egyszer becsuszott, hogy nem vedekeztunk...aaaaa, mert idiota vagyok, a berogzult szokas, hogy aaaaa, ugyis szedem a tablettat, allando kapcsolatom van...tiszta hulye vagyok!

Na, majd kideurl.Elvileg meg van 5napja, hogy megjojjon, de mivel ket hete tortent ez, muszaj tesztelnem, hatha kimutatja mar. Azota persze vedekeztunk, csak most belem allt a gorcs,hogy Uristen, mi van , ha pont attol az egytol...

Jo is, meg nem is, most nem jonne a legjobbkor, de ha jonne, akkor megtartanam, az biztos. Azert remenykedem, hogy nem ...Na,majd holnap megirom, feltetlen.Gondoljatok, kimutatja???Remelem!

339. -Ada- (válaszként erre: 338. - Magicmag25)
2010. máj. 4. 13:30

Oohhhhhh.. Ez nagyon jó:-)) mármint nem az, hogy ilyen lassan lesz meg a vérvétel eredménye, hanem a másik hír... miből gondolod? késik? Holnap reggel tesztelés után mesélj, már nagyon várom!!!!!

Addig is: puszi

338. magicmag25 (válaszként erre: 336. - -Ada-)
2010. máj. 4. 12:29

Sziasztok!Voltam vervetelen, de majd csak egyhet mire meg lesz az eredemny, mert rendes vervetel volt megint, nem ilyen ujjbol nezos. Szoval ez egy ilyen szar orszag, lassu minden.

Addig is dietazok tovabb!

Viszont van egy olyan erzesem, hogy lehet terhes vagyok, szoval beugrottam a patikaba es vettem tesztet, de majd csak holnap tesztelek, reggeli cuccbol.

Most pedig rohannom kell dolgozni, vagyis meg elott evasalok!

Mindenkinek kitartast!A zold tea tenyleg nagyon jo!Rendszeresen kell inni, akkor a leghatasosabb, nem ossze-vissza.

337. -Ada- (válaszként erre: 351. - Csjuli)
2010. máj. 4. 08:55
Az biztos: az izom nehezebb, mint a zsír, és súlyban többet mutathat, de centiben nem. Szóval kitartás és meglesz a várva-várt eredmény. Mindig az utolsó 1-2 kg leadása a legnehezebb, viszont utána már "csak" arra kell figyelni, hogy megtartsuk... Menni fog!
336. -Ada- (válaszként erre: 345. - Magicmag25)
2010. máj. 4. 08:51

Szia Magicmag! Kíváncsi vagyok, mi lett a mérés eredménye, ha megvan majd mesélj, biztos nem lesz annyira magas a cukrod!

a héten kipróbálom a zöldteát, kíváncsi lettem a hatására... Hátha segít pár kiló leadásában.

Egyébként a mi dokink is hasonlót mondott: "amit nem eszünk meg, attól nem hízunk" most erre is megpróbálok odafigyelni. Valahol azt is olvastam, hogy egy adag ne legyen több mint 20 dkg. Na nem fogom méregetni az adagokat, hogy mennyi eszem, de figyelni fogok, hogy kevesebb legyen.

335. magicmag25 (válaszként erre: 334. - Csjuli)
2010. ápr. 30. 21:57

Ugyes vagy Juli!Gratulalok neked!Enis azt veszem eszre, mintha jobban birnam zoldsegeken, ha iszom a zold teat mellette.Szerintem nagyon hatasos. De mennyit lehet innibelole, mert az sem jo, ha sokat iszom.en napi ketto bogrevel iszom, reggel es delutan. Ihatokmeg egeyt vajon este is?Nem tudom.Ha vki tudja ra a valszt, szivesen vennem.

Majd dumalunk MSNen, Juli.Szep estet,megyek lefekudni, neheznapom volt...:(

334. csjuli (válaszként erre: 332. - Magicmag25)
2010. ápr. 30. 18:52
Rajtam már csak 1-2 kg van, ami biztos, hogy csak víz. Március óta leadtam , amit akartam. Tisztában vagyok pár dologgal, hogy mitől lehet fogyni és mitől lehet hízni. Most már csak feszesednem, formálódnom kéne. Rubint Réka DVDre fogok tornászni, sok jót olvastam róla.
333. csjuli (válaszként erre: 331. - Magicmag25)
2010. ápr. 30. 18:48

Szia !

Itt vagyok, szoktam olvasgatni a fórumot.

Nekem csökkentette az étvágyam a zöld tea, mintha hatásosabb lett volna a diétám, ha ittam.

Amikor zöldeztem, én bizony nassoltam is, az 1 hét alatt 2-szer, attól függetlenül lefogytam, elég jól, többet, mint vártam.

2010. ápr. 30. 16:58

Spinelli, Juli, Niki,merre vagytok?S a forumindito csajszi, mi ujsag veletek???

Ki hol tart?

Ma delutanos vagyok, ilyenkor irodai munkam van, de marmindent megcsianltam, meg egy orat itt szorakozokmagammal...hatha befut valami.

331. magicmag25 (válaszként erre: 330. - -Ada-)
2010. ápr. 30. 16:56

Szia Ada!Megneztem ezt a kengoo izet, tok jo lehet, de en felnek, hogy orra bukok!:DBiztos kell hozza nemi balansz!En sajna nem talaltam itt senkit akornyezetemben, aki tudna velem jarni aerobicra, nagyon sajnalom, mert en is jobban szeretek tarsasagban lenni. Itt az a divat, hogy csak beugrasz egy orara, es rendszertelen idokozonkent, szoval meg azt sem mondhatom, hogy azonos emberekkel aerobicozom. de elgalabb az edzo ugyanaz!Annal kitartok, nem jarkalok mindig mas emberkekhez. Uszni viszont neha elkiser a parom is, olyankor kettesben sokkaljobb beulni a szaunaba...:D Habar o jobban szereti a goz-szobat, de en azt nem birom, igy felesben szoktuk, o megy eloszor a gozbe, en addig uszok meg par hosszt, utana megyunk a forrosagba izzadni, de vmi fantasztikus, hogy el tud lazitani es milyen feszes a bore azembernek utana!

Kepzeld, raalltam a zold-dietara, amit Juli emlegetett oly boszen. Nem teljesen ugykezdtem, mert nem lebojtoltem az elotte valo napon, de csakis kizarolag zoldseget eszem, plusz egy db gyumolcs, ha edessegre vagyom. Ha nasizni akarok, akkor repat ragcsalok, neha natur, zsirmentes joghurtba martogatok pritamin paprika csikokat, uborkacsikokat vagy esetleg eszek egy kis adag zoldsegmixet...Husik kozul csak csirkemellet szoktam, de most rakaptam a virslire is. De csak modjaval. Meg persze tojas, salataval.Iszom a zold teat is. Ti mit gondoltok, van etvagycsokkento hatasa zold teanak?Mert en azt erzem, hogy miota rendszeresen iszom, nem kivanom annyira a kajat.

De, hogy hogy birtam ki eddig edesseg nelkul????Fogalmam nincs, parom is cska huledezett tegnap, mikor visszautasitottam a desszertnek szant jegkremet...:DNagy bennem most az elhatarozas!

330. -Ada- (válaszként erre: 329. - Magicmag25)
2010. ápr. 28. 18:24

Nagyon jó zsírégető a kengoo, végigugrálod (speciális cipővel)az egész órát, mégsem terheled pl a térded... Még nem voltam én sem, barátnőm hívott, de nemsokára kipróbálom:-) Én általában zsírégető aerobikra szoktam járni, sokkal jobban szeretem a csajokkal csinálni, mert egyedül mégsem az igazi. Te hogy vagy ezzel?

Nálam is hasonló a helyzet, a hasamon van a legtöbb felesleg... remélem nem sokáig:-)

329. magicmag25 (válaszként erre: 322. - -Ada-)
2010. ápr. 26. 14:24
Milyen dolog az a kengoo???Majd mindjart utananezek...:)Orulok, Ada, hogy itt vagy es te ismozogsz.Milyen aerobicot nyomtal le?Meselj!A fenekem nekem is szokott lazadni, de midnig azt mondogatom, hogy nem lottyedt segget akarok! :D AMugy ebbol a szempontbol szerencsesnek mondhatom magam, mert sosem volt lottyedt seggem!Vannak olyan lanyok, akiknek alapobol laza a kotoszovetuk, es olyan "logos" segguk van, nem tudom, ertitek-e amit irok.Nekem a hasamon van az osszes feleslegem 90%a, a tobbi meg egyentletesen eloszolva mindenhol...Szoval nekem eloszor mindig ahasamrol indul lefele, es csakis vert izzaszto edzes segit hozza.Csak birjak a terdeim!!!
2010. ápr. 26. 14:22
Ma is nekialltam es megint tapostam 30 percet a stepperen. Nekem most a vadlim durrant be, mar regota nem tapostam, hiaba nyujtottam utana, tegnap is...megis kegyetlenul erzem...De valahol jo erezni, tenyleg, mert motival, es nem fogom abbahagyni, mert le akarok fogyni!Holnap emelem az idotartamot.Meg lehet emelek a lepegeto magassagan is...
327. magicmag25 (válaszként erre: 323. - Csjuli)
2010. ápr. 26. 14:20
A lenapomrol.Egesz jol birom, mar dleutan 1 ora van es meg nem kivantma "halalosan" szenhidratot.Sot nagyon kajat sem. Reggelire egy jo nagy turmixot ittam, fel banan, 2 narancs, 1citrom es alma, eper.Azota meg csak zoldsegleves levet ittam, a zoldsegek kesobbre vannak. Meg eprsze ittam kamilla teat, es zold teat is. Vizet. Estere, ha nagyon ehes leszek, megeszem a banan felet.Szoval ez ilyen fele gyumolcs-fele zoldseg nap lett, de nem banom.:)
326. magicmag25 (válaszként erre: 325. - Csjuli)
2010. ápr. 26. 14:18
Szia, mivel te aranylag a javasolt kiloidnal vagy, szerint batran valaszthatsz barmelyik Rubint Reka vagy Norbi aerobic dvd kozul. Szerintem nagyon sokfele van a kick-box aerobictol kezdve a duci treningig...szoval nezz utana a neten.Szerintem nagyon jo, otthon egy felora es maris ugy erzed, tettel valamit az egeszsegedert!
325. csjuli (válaszként erre: 321. - Magicmag25)
2010. ápr. 26. 10:46
Ebben igazad van. A lityi-lötyi torna sz@rt se ér. Ez olyan, mintha egész nap sétálnék és várnám az eredményt. Nekem nagyon hiányzik már a mozgás,hogy levezessem a feszültséget, olyan kellemes utána az ellazulás.. Tele vagyok energiával, le kellene adjam.
324. csjuli (válaszként erre: 322. - -Ada-)
2010. ápr. 26. 10:42

Én még nem próbáltam. De hallottam róla.

Úgy irigylem azokat, akik aerobikra járnak, persze, mehetek én is, csak az a baj, hogy össze-vissza dolgozom, a városban sehol sem találtam megfelelő órarendet, pedig megyeszékhelyen élek. Marad a futás. Ebben az a baj, hogy csak este tudok futni, nappal nem "égetem" magam, viszont arrafelé sok a kutyasétáltató, persze póráz nélkül és mindig van egy kutya aki utánam ered :(

Ha valakinek van tippje hogy milyen mozgást végezzek, otthon, ami jó zsírégető, hatásos, melyik fitness dvd-t vegyem meg , bármi. Köszi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook