Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a köpölyözésről/vákumos cellulitisz masszázsról? fórum

Mik a tapasztalatok a köpölyözésről/vákumos cellulitisz masszázsról? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. nov. 13. 20:38
Tudom régi a kérdés...de senkinek nem ajánlom, idővel csak megnyújtja a bőrt (kötőszövetet),pont nem jó cellulitisz ellen. Kavitációs zsírbontás nyirokmasszázzsal(!) és főleg mozogni kell.
2010. febr. 16. 16:24

Hali!

Hol lehetne vákum köpölyözöt venni,olyan változat kellene ami üvegből vannak a harangok!Ha valaki tud segiteni elöre is köszi!

2010. jan. 11. 08:30

Sziasztok!

Akit érdekel a hatékonyság írjon privátba, mindent elolvasok!

Üdv: Katka

31. Csiga78 (válaszként erre: 27. - Csutkababa)
2009. okt. 21. 15:31

De lehet ezzel is fogyni és nem csodamódszer,ugyanis bár nem tudom pontosan,de több száz éves kínai gyógymód.

Ezzel a lovaglónadrág szindrómát lehet a nőknél orvosolni.

Specc nekem azt mondták szülés után,hogy csak plasztikázás fog segíteni és hopp már nem kell és én ezt a köpölynek köszönöm,amit otthon egy 5600,- készülékkel csinálok magamnak.


Tehát nem igazán csodamódszer,hanem egy ősrégi dolog,ami tényleg segít,ha van akaraterő is mellé.És akaraterő mellett azt értem,hogy rendszeresen csinálod.

30. csutkababa (válaszként erre: 29. - KRISZTAL)
2009. okt. 21. 11:24

:DDD

ha nem ertem ,hat nem ertem, es most akkor mi van??

ha csak ennyi bajom lenne az eletben, hogy nem ertek ilyesmit, en boldog ember lennek....

29. kRISZTAL (válaszként erre: 27. - Csutkababa)
2009. okt. 20. 19:05
Még mindig nem érted!A kérdést s az aktualitást sem.
28. kRISZTAL (válaszként erre: 23. - Zsuzso100)
2009. okt. 20. 18:50
Köszi!Ez tök jó!Megmosolyogtattál.
27. csutkababa (válaszként erre: 26. - Zsuzso100)
2009. okt. 20. 15:49

ja, ertem mar...

azt hittem azzal akarsz fogyni, mert azt nem hiszem, hogy lehetne.

en nem hiszek a csoda-modszerekben...

ha van egy kis narancsbor, az nem baj, szerintem...

sokkal fontosabb nekem, a leadott kilok megtartasa.

de ez mindenkinek a magam ugye, mit hogy gondol.vagy mi a fontosabb.

26. zsuzso100 (válaszként erre: 25. - Csutkababa)
2009. okt. 20. 15:48
Feszesíti a bőrt, halványítja a narancsbőrt...ilyenek.
2009. okt. 20. 15:46
Köpölyözésnek van koze a fogyashoz vagy???? mi ??:)
2009. okt. 20. 15:45
en nem is ertem egeszen ,mi a kerdes...
2009. okt. 20. 15:43
Erről olvashatsz bőven másik topicban....csak sajnos mostanában kicsit halott...biztos mindenki bombanő lett! :-)
2009. okt. 20. 15:41
Köpölyözés!Tapasztalatok?Fogyással kapcsolatos élmények érdekelnének.
2009. jún. 7. 20:50
Én osztom a masszőr kollégának a véleményét..Vannak mondjuk paprika kivonatú olajok ..vagy csili ami vérbőséget okoz,és ez által vissza kerül a vérbe ami lerakódott..Utána sok vizet fogyasztva ..és hát egy kis kardió mozgást be iktatva.Gyorsan el lehet intézni cellulitiszt...De ha ez meg van .nem árt változtatni egy picit az életmódon is:)))
2009. márc. 9. 22:37
Nekem nagyon fájt!!!
19. Csiga78 (válaszként erre: 17. - C20c593f1c)
2008. szept. 26. 12:09
Nekem más fajta van,nem gépi.De az való igaz,hogy nem szabad sokáig egy helyen hagyni,mert akkor megnyújtja a bőrt.De ez alatt ne azt értsd,amikor húzogatod.Attól nem tud megnyúlni.
18. adri25
2008. szept. 25. 16:05
én kozmetikushoz járok köpölyözésre,3 alkalom után -2 cm, a csípőmből.
17. c20c593f1c (válaszként erre: 16. - Csiga78)
2008. szept. 25. 12:47

Én ott vettem meg. Ugyanaz, mint amit a tévében hirdetnek.


Maga a kezelési útmutatója egy nagy nudli. Azt írták, hogy töröljük szárazra a bőrt használat előtt. Én nem értem, hogy igazán hogyan tudja krém nélkül húzogatni a bőrön.


Egyébként azzal, hogy beszippantja a bőrt, a bőr nem nyúlik meg?

Ti hogyan használjátok?

16. Csiga78 (válaszként erre: 15. - Dundy)
2008. szept. 21. 16:12
Ezen a gépen meg vagyok kicsit lepődve,mert a ro....-ban 5999,-ért árulják,míg a tv ...-ban 15999,-ért!:)))
15. dundy
2008. szept. 19. 10:02
Megvettem ezt a Celluless masinát. Hát nekem még krémmel is fájdalmas, de tudom szabályozni az a jó benne. Ma már hasra megcsináltam 10 percet feszesítőkrémekkel.Kicsit később jön a hátsó fertály. Van valakinek nagyobb tapasztalata?
14. Pocy88
2008. máj. 27. 06:36

Masszőrként tanácsolni szeretnék valamit: teljesen fölösleges vagyonokat kidobni a cellulitisz hallatán. Ugyanis amikor masszíroznak, vérbőség alakul ki, ami beindítja és fokozza az anyagcsere-működést is. Megfigyelhető, hogy masszázs után a vendég több folyadékot igényel, ami által gyakrabban látogatja a mellékhelyiséget. Így is le lehet fogyni. Minél rendszeresebb a masszíroztatás és természetesen minél jobban reagál a szervezet annál hamarabb. A köpölyözéssel vigyázni kell, ott fontos a tapasztalat. De az biztos, hogy a masszírozás fogyaszt, megszabadít a stressztől, oldja a feszültséget és alapvetően jobb közérzetet biztosít.

Ha kérdés van, nyugodtan írj priviben.

13. s.irma
2008. máj. 26. 09:10

Én kipróbáltam. Nekem nem voltak kék zöld sőt emmi féle foltjaim. Diétáztam a kúra időtartama alatt és baromi hatásos volt. Csak nagyon drága.

Egy dolog biztos nem mindegy, hogy hol és ki végzi a maszírozást.

2008. máj. 13. 10:52

Kb. 5000 forintért lehet venni gumiköpölyöző készletet. 4 különböző méretű harang van benne.

A szívás/vákuum mértékét nagyon jól lehet vele állítani, épp addig, hogy ne fájjon. Durván csinálni nem szabad. Dundy, ha 3 hétig zúzódásaid voltak, ezután kerüld el azt a helyet!

Saját magadnak is tudod csinálni, amikor akarod, de fontos, hogy testápolót vagy olajat kenj a bőrödre, hogy jól csússzon a harang.

A zsírbontás egyik legjobb formája ez, de nem szabad állat módjára nekiesni, idő kell hozzá.

2008. máj. 13. 10:01
Én gépi cellulit masszázson voltam. Nagyon fájt és kb. két hétig kék-zöld voltam tőle.
10. dundy
2008. máj. 13. 06:22
Én 1x voltam, utána 3 hétig a szivárvány minden színében játszott a bőröm,arról nem beszélve, hogy fájt is.
9. d'or
2008. máj. 10. 16:01
ha erdekel meg vkit info ,en Pécsen csinalom szalonban ezt a fajta kezelest, de csinalok test tekercselest is-Body wrap neven fut...
2008. ápr. 8. 12:46
Nekem nagyon hatásos volt. Igaz, első alkalom után úgy éreztem magam, mint akit félbevágtak. de a többi már nem fájt, és nagyon látványos eredményt hozott.
7. d'or
2008. ápr. 2. 15:25
gyogymasszor vagyok Pécsen es en is csinalok iylen vakumos cellulitkezelest, kicsit fajdalmas viszont nagyon hatasos,van meg nalam testtekercseles is, utlrahangos cellulitkezeles..stb.Vkit erdekel irjon nyugodtan
2007. máj. 14. 18:36

Büszkén tudatom mindenkivel,hogy túl vagyok az első kezelésen.Hát való igaz nem leányálom,de úgy látszik mi nők arra születtünk,ha szépek akarunk lenni,akkor szenvednünk kell egy kicsit.Valóigaz most úgy érzem magam,mint akit agyonvertek,de ha szép lesz a végeredmény és még valaha vehetek fel bikint,akkor megérte.Úgyhogy ki lehet bírni(de kicsit nehezen).

Bár egy szülésnél nem fáj jobban!

2007. máj. 14. 09:10
A köpölyözést nálam arra használta a masször, hogy fellazítsa a bekeményedett izmokat.Mikor leszedte rólam, utána viszont szépen átmaszírozta azt a részt ahol a köpölyözést végezte.Az nap még fájt, de másnap már kutya bajom sem volt. Nem egy kellemes érzés, de mindenkinek ajánlom akinek fáj valamije.Én a vákumos cellulitiszes masszáson még nem vettem részt, így nem tudok hiteles dolgokról beszámolni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook