Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Széles vádli! Segítség! fórum

Széles vádli! Segítség! (beszélgetős fórum)


1 2
37. zion1
2010. jún. 26. 19:51
ne vicceljetek lányok annál szebb nincs ha egy lánynak izmos a vádlija:)
36. Kangaroo (válaszként erre: 34. - Tempest)
2010. márc. 18. 16:51

Én is ezt gondoltam, és nem is próbáltam, nekem elég izmos a vádlim, nem kockáztattam meg, hogy még erősebb, nagyobb legyen! :-P

Kolleganőmnek volt az edzője, ő mondta.


Engem is érdekelne valami tapasztalat, ha netán valaki kipróbálta.

2010. márc. 18. 16:40
Azért ez főleg alkati kérdés. Ha valaki el van hízva, a vádliján is van felesleg, akkor fogyással a vádli is apad. Talán megfelelő mozgás-étkezés kombinációval ezt is lehet szálkásítani, de csodát ne várjatok.
34. Tempest (válaszként erre: 32. - Kangaroo)
2010. márc. 9. 19:53

Érdekes én eddig kerültem az ilyen gyakorlatokat, mert azt gondoltam , hogy tovább erősíti, vagy nem??

Miért lesz ettől vékonyabb, izommunka ez is nem?? Ha valakinek van erről tapasztalata - kipróbálta már- az írjon léci.

33. djeanett (válaszként erre: 32. - Kangaroo)
2010. márc. 9. 10:40
Értem:)És ki is próbálom,remélem lesz eredmény:)
2010. márc. 9. 09:32

Egyik személyi edző ismerősöm szerint az segít, ha a küszöbre teszed a lábad elejét, a sarkad pedig a földön van, és úgy emelgeted magad. (Vagyis a küszöbön állsz lábujjhegyre.)

Próbáltam érthetően leírni, remélem, sikerült. :-P

31. Tempest (válaszként erre: 16. - 42af71f255)
2010. márc. 2. 19:36
Én is akrobatikus rockyztam, kb 10 évet igen, már jó ideje abbahagytam, de a vádlim nem lett kisebb. Szóval valami tuti tipp engem is érdekelne vádli vékonyítás ügyben.
30. 04e95f637a (válaszként erre: 9. - Kisrigó)
2010. márc. 2. 18:10
8-9,néha 10 km-t lefutottam,minden áldott nap!:)
29. minerva65 (válaszként erre: 28. - Zsanci79)
2010. márc. 2. 13:13

Nekem is erős lábazatom van, de már feladtam.....

Előnyös rucikba járok…. magas sarkút húzok és vonulok.

28. zsanci79 (válaszként erre: 27. - Minerva65)
2010. márc. 2. 12:55
Jaaaaaaaaaa persze4 Te melyikhez tartozol? Én nem így látom. Nekem már megvan a kis párom, úgyhogy ez már annyira nem hat meg, csak magam miatt
2010. márc. 2. 12:54
Nem csüggedni… a pasik erre vannak beindulva!
26. 5e48d37001 (válaszként erre: 24. - Zsanci79)
2010. márc. 2. 11:49
A 2. jó erre.
2010. márc. 2. 11:13

Sziasztok!

Sajnos én is anyukámtól örököltem a vastag vádlit. Már plasztikai sebésznél is jártam, h zsírleszívással vékonyítható-e, de sajnos azt mondta az orvos, hogy le lehet szívni, de csak 1-2 centivel lesz vékonyabb. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

2010. márc. 2. 10:49
Ez a Rubint Réka tényleg ilyen jó? Melyik dvd-je?
2010. márc. 2. 10:43

Sziasztok!

Megnyugodva látom hogy nem csak nekem vannak hasonló problémáim. Sajna én is örököltem ezeket a vastag vádlikat. Csizmát én is kb 2éve tudok hordani amióta Rubint Rékára tornázok,meg nekem az orvos lúdtalpbetétet is írt mert amiatt is deformálódott el ennyire... Vékony sosem lesz,sajna muszáj beletörődni!

2010. márc. 2. 09:44

Kezemnek semmi baja, lábam akkor dagadt be, mikor nyáron dolgoztam, ülő munkában 8 órát, tagjaim átmozgatására nem volt lehetőségem. Azon kívül nem fáj. De jó pár vékony lábú ismerősömnek is bedagad a lába nagy melegbe, sztem nem törvényszerű hogy csak betegeknek.

Érdekes módon, terhességem alatt pl. nem voltam soha bedagadva. Pedig ez még egészségeseknél is gyakran előfordul. A képek nagyon durvák, érdekes volt olvasni, de ehhez egy teljes kivizsgálás kellene, ami ennél az alapítványnál biztos jól működik, de itt nálunk nem igazán foglalkoznak a betegek igazi bajaival, sajnos tapasztaltam. Az embernek előbb utána kell nézni a neten, és neki kell közölnie a dokival, hogy szerinte mi is a baja, ez persze a dokinak nem tetszik. Na jól elkanyarodtunk... Most muszály mennem, mert a kisfiammal játszani is kel :))

21. Fóka69 (válaszként erre: 20. - Zsanci79)
2010. márc. 2. 09:33

Pedig ha jól láttam Te írtad, hogy nyáron jól bedagad. Kék foltjaid szoktak lenni ? Úgy értem többször mint az átlag. Ha megfogod erősen a vádlidat nem érzékeny ?

Reméljük tényleg nem az, de ha mégis időben meg kell nézetni !

Nekem sem voltak olyan egetverő tüneteim. melegben fokozott dagadás, nehézláb érzés. Fájt ha megszorították a karomat, lábamat. Pl. vérnyomásmérésnél is jojózik a szemem. Nagyon hamar bekékülök. Pirosas a börfelszin sokszor a lábam szárán a gyulladástól, de az sem annyira szembetünő. Ezért is mondtam, nem a képeket, és a kolbaszszerű ujjakat kell figyelembe venni a linknél, mert az már nagyon előrehaladott állapot.

20. zsanci79 (válaszként erre: 19. - Fóka69)
2010. márc. 2. 09:19
Meg fogom nézni, köszi, de anyukámnak sincs semmi tünete, pedig már 54 éves, és nekem sincs semmi más bajom vele, azon kívűl, hogy nem teszik.
19. Fóka69 (válaszként erre: 18. - Zsanci79)
2010. márc. 2. 09:12

Épp ezért kéne gondolnod rá ! Főleg anyai ágon örökölhető , de nálunk spec apukámnak és családjának volt ilyen a lába.

Segíteni csak akkor lehet rajta, ha korai stádiumban van. Az én ödémám már masszázssal is csak kicsit javítható. Ez már csak szinten tartható, azon izgulok rosszabb ne legyen !

A betegségről itt olvashatsz :

[link]

A képek nagyon durvák, azért itt még én sem tartok !

Inkább a tüneteket olvasd el, azok jellemzők.

Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok.

18. zsanci79 (válaszként erre: 17. - Fóka69)
2010. márc. 2. 09:03
Mi az a nyirok ödéma? Milyen tünetei vannak, ha vannak? Ha segítenek rajta, egyszer csak vékony vádlid lesz???? Nálunk anyukám ágán tényleg sikerült mindenkinek ilyen lábakkal világra jönni, úgyhogy én nem gondolnék ilyen ödéma dologra, de kitudja....
2010. márc. 2. 08:55

Nem szeretnék senkit megíjeszteni, de ez a vastag vádli betegség jele is lehet !

Nekem is vastag volt a vádlim már kamasz korom óta. Soha nem kaptam rá pl. csizmát. Évekig ráfogták a duciság miatt van. Felül normál alkatom volt, nagyon vékony derék, kicsit nagyobb popó, és vastag vádli ! Nem használt semmilyen edzésforma, a vádlim csak minimális mértékben apadt. Aztán az évek során kénytelen voltam beletörődni, nem lehet rajta változtatni.

5 éve jöttem rá magamtól mi is a bajom. Nyiroködémásak a lábaim és már a karjaim is. Sajnos ezt a betegséget nagyon kevesen ismerik . Feltétlen nézessétek magatokat szakemberrel, zárja ki, hogy nem az !!! Engem is ha nem 30 év után kezelnek, akkor nem itt tartanék !

16. 42af71f255 (válaszként erre: 15. - Zsanci79)
2010. márc. 2. 07:38

Nekem genetika is,meg 10 évig táncoltam...akrobatikus rockyztam,és olyan focista vádlikat csinált,hogy förtelem...:S


De már kezdek beletörődni!:)

2010. márc. 1. 22:01
Megnéztem,gratula, én is fogytam már rengeteget szülés óta, de te arányosan voltál "kövérke" is, én meg inkább csak popsitól lefelé vagyok. Mikor nygyon nagyon lefogytam egyszer (174 magas vagyok, és 59 kg voltam, sajnos a vádlik ekkor is bumszlik voltak. Ez nálunk genetika, ezért mondtam, hogy bele kéne törődjek, de az ember mindíg próbálkozik, hátha....
14. 5e48d37001 (válaszként erre: 13. - 5e48d37001)
2010. márc. 1. 21:46
bocsi az elgépelések miatt
13. 5e48d37001 (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2010. márc. 1. 21:45

Nem olyan április óta csinálom,de először csaj júliusba mértem le magam centivel,utána meg múlthéten.

Heti rendszerességel csinálommezt a tornáját hetente 1x szoktam.

De váltogatom a Réka dvd-ket.Van kép a naplómba,hogy mennyire hatásos volt rajtam,igaz nem a vádlimról..de azért látszik,hofy eredményesek a Réka tornák.

2010. márc. 1. 21:38
Tavaly nyár óta csinálod ezt atornát? Milyen rendszersséggel.
2010. márc. 1. 21:34
Én most mértem a vádlimat és közel 2 centivel lett keskenyebb nyárhoz képest,örültem ,mint majom a farkának.Én Rubint Rékázok,de gyanítom,hogy 2. dvdjének csípő posi részes gyakorlata segített,mikor pipálni kell a lebfejjel és így csinálni végig a gyakorlatokat.Még mondja is Réka benne,hogy"most kecses lábakat faragunk,mint a balerináknak"
2010. márc. 1. 20:48

Hát ez engem is érdekel, mert gyűlölöm a vastag vádlijaimat. Főleg mikor nyáron jól be is dagad... Nem tudok megbékélni velük, pedig kéne.

A futásból mennyit kell, és mennyi idő után lesz látható változás? Más is észre vette, hogy vékonybb lett, vagy csak Te tudod, aki "jól ismered a lábad". Mondjuk nekem elég nehéz lenne eljárni futni kisgyerkőc mellet

2010. márc. 1. 20:39
Ehhez mennyi futást ajánlotok? Heti hányszor hány km-t?
2010. márc. 1. 19:12
Jaa,futás előtt az én vádlimra sem ment fel,a csizma,de már egy mozdulattal felhúzom! :))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook