Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasizás Carrie Bradshaw módra fórum

Pasizás Carrie Bradshaw módra (beszélgetős fórum)


2008. jún. 6. 17:14

A sorozatot imádtam, ezért a 7végén megnéztük a filmet.

Hááááát mit mondjak elég kis gyenguszra sikerült...

25. zzzsss
2008. jún. 3. 14:44

Már a másik topicba is írtam, hogy szívesen elmondom, a Bajcsy Zsilinszky úton vettem, Pesten (a többit meg mailen megírom, ha érdekel, nem akarok itt reklámot csinálni a boltnak és a fórumot telerondítani vele).

Nagyon szép az biztos, én is örültem, hogy sikerült szereznem egyet.

24. holy
2008. máj. 30. 17:23

Szia zzzsss!


Hol vetted a Carrie nyakláncot?? Én is élek-halok egy olyanért! Kérlek írd meg, hogy hol szerezhetem be??

Köszi!

holy

23. zzzsss
2008. máj. 28. 11:09
Sok sikert a vizsgáidhoz, remélem lesz mit megünnepelni! És remélem a film is méltó lesz az ünneplésre. Bár a kritikákat olvasva nem biztos, hogy olyan jó lesz, de mindenképpen bizakodó vagyok, ha olyan lesz, mint a sorozat, akkor már elégedett vagyok (nem is kicsit).
22. Venes (válaszként erre: 21. - Zzzsss)
2008. máj. 27. 22:25
Én is nagyon várom már a filmet és szeretnék is elmenni megnézni. Ez majd amolyan vizsga időszaki megünneplés lesz a részemről. :) De várom már. S mint lehet olvasni, nem csak magát a filmet, hanem hogy vége legyen ennek a tanulós, hajtós időszaknak.
21. zzzsss
2008. máj. 23. 10:14

Nem tudom, hogy a melyik topic a népszerűbb, ezért mindenhova írok, mert imádom a filmet és szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik szintén. Mivel nekem is Carrie a kedvencem itt a helyem, nagyon szimpatikus.

Nagyon várom már a filmet, a naptáromba is beírtam az időpontot és jóformán számolom vissza a napokat. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Ti várjátok?

A sorozatot is elkezdtem újra megnézni, a minap még egy gyönyörű Carrie nyakláncot is vettem (biztos tudjátok, hogy miről beszélek). Egyszerűen imádom azt a nőt, és amikor megláttam a boltba, hogy lehet olyat kapni, rögtön beleszerettem, muszáj volt elhoznom. Nagyon szép.

2007. dec. 10. 20:57
Imádom!!!!Sokszor segitett!Bárcsak most is adnák!
19. 4912cc9864 (válaszként erre: 6. - Titanilla20)
2007. dec. 7. 12:35
nekem is ő a kedvencem
2007. dec. 7. 12:27
Ímádom a sorozatot, tanítja valamilyen szinten a nőket az életre.... Nekem is van benne abszolút kedvencem:)))
2007. okt. 20. 20:12

a sorozat nem uj, viszont sajnalatos modon CSAK iden neztem meg minden egyes reszet. a neten viszont mindent elolvastam rola es megneztem , amit csak lehetett! jobb kesobb, mint soha. evek ota erre vartam!;)


a sorozat igenis valtoztat az emberen. legalabbis az en vilaglatasomon valtoztatott. carrie oltozkodesi stilusat elso perctol erdekesnek talaltam. ahogyan a

ruhadarabjait egymashoz illeszti. ugy tunhet, minden szabalyt megszeg, megis minden osszeillik. engem arra osztonzott, hogy barmit megengedjek magamnak, ha ruhakrol van szo. nehany evvel ezelott nagyon visszafogott voltam. a sotetebb szineket reszesitettem elonyben. de mindez megvaltozott! manapsag imadok mindent, ami szines.

es az egyetlen sotet szin, amit kedvelek, az a fekete.


velemenyem szerint az oltozkodesen kivul ez a sorozat meg arra tanit, hogy ne elegedjunk meg a ``selejtes aruval``, vagyis barmilyen pasikkal! mert jobbat erdemlunk nehany problemas, bunko allatnal. es megis a szerelem dolgaiban legyunk turelmesek... mert senki sem tokeletes! most carrie es big kapcsolatara gondolok. a pasi nem alkohololista, nem diller, nem szexmanias, nincs az anyja szoknyajahoz kotve (nem tartozik az ``elkerulendo problemas pasi`` kategoriaba). viszont neki is van nehany enyhe - en elnezem neki;)- hibaja: betegesen felti a szabadsagat, nem

kepes elkotelezni magat. de

carrienek vegul sikerult megszeliditeni ot!;) igaz, hat ev kellett hozza... de a turelem rozsat terem. ezt magyarazom magamnak is!!!:D


valojaban mind a negy csajt kedvelem a sorozatbol... ugy erzem, mind a negyukkel azonosulni tudok valamilyen teren.

2007. aug. 23. 19:33
én is láttam pár részt, olvastam a könyvet és szeretném ha ilyen egyszerű lenne a pasizás, mert én mindig a legnehezebb esetekbe botlok...az embernek az kell ami elérhetetlen..ezért jó látni azt h (ha még csak kitalálva is) eléri valaki azt a célját, ami lehet h nekünk is jó lenne!!:)
2007. aug. 2. 18:06
Én is nagyon szeretem a "Szex és New York"-ot!:)Az 5 dvd-ból most nézem az utolsót, úgyhogy lassan a végére érek. De mit fogok nézni utána?
2007. júl. 12. 00:28
Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot. A főszereplő, [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Sarah Jessica Parker[{[{[/A]}]}] egy nagyon szép nő a maga nevében. Borzasztó vékony, az arca sem olyan tökéletes, de mégis szép... stílusos, és segít elgondolkodtatni egyes fontos kérdésekről a mai világban.
13. Vica30
2007. júl. 11. 23:57
Én is imádom ezt a sorozatot, de nagyon kevésszer tudom megnézni. Sajnos. Nagyon jó!!!!
12. Ancika (válaszként erre: 11. - 4726e582cf)
2007. máj. 16. 10:22
nem is, én olyan jókat szórakozom itt magamban :)))))
11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Ancika)
2007. máj. 16. 10:14
ne mondd! tom! dinnye vagyok :))))), ahogy szokásom mostanában :), de legalább nem vagyok magam alatt (annyira :D)
10. Ancika (válaszként erre: 9. - 4726e582cf)
2007. máj. 16. 10:13
Faw :-DDDD hehehe
2007. máj. 16. 10:12
Jah és megint férleolvasok... természetesen a topik címét :), ahogy a fogyiverseny topikot is fogínyversenynek olvasom, így ezt is pasizás helyett Párzás Carrie Bradshawnak olvastam - vagy elvonási tüneteim vannak :-OOOO hehe
8. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Stipistopi)
2007. máj. 16. 10:11

Hm, egy-két részt láttam én is :), de nem vadászom a sorozatot, hogy nézhessem.

De a lényeg én nem tanultam belőle semmit :-O, mivel közelsem nézek ki olyan jól mint a sorozatban a csajok... így teljesen máskép működik minden. Meg a durr bele érzelem nélkül szexeljünk, hm, ez nem az én világom :).

2007. máj. 16. 10:06
Én imádom a sorozatot:)De nincs kedvencem.Valahogy hangulatfüggő, hogy kivel tudok azonosulni...
2007. máj. 16. 09:45

A legjobb sorozat szerintem:-)

Samantha meg jól csinálja,kihasználja hogy jól néz ki és megkaphat minden pasit,egyszer élünk akkor miért is ne:-)Sok közös vonásunk van az biztos.

5. Stipistopi (válaszként erre: 2. - F31ff285b1)
2007. máj. 15. 23:07
Nem csak New Yorkban! :)
2007. máj. 15. 23:06

Samantha nem mehet a farka után, hiszen nincs neki! :)

Egyébként valóban: szeretni való egy ribanc.

2007. máj. 15. 18:31
Nem csak a pasik,nézétek meg Samantát.De énszerintem jol csinálja..
2007. máj. 15. 10:56

Hogy tanultunk-e?

Talán azt, hogy New Yorkban minden pasi a farka után megy.

Kivéve Smith Jerrodot, Samantha utolsó pasiját, bár kicsit ő is!

2007. máj. 10. 17:24

Carrie Bradshaw a Szex és New York sorozat főszereplője. Imádom ezt a sorozatot, minden részét láttam!


Ti tanultatok valamit a pasizásról vagy a férfiakról ebből a sorozatból?

Én nagyon sokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook