Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok!Van valaki aki megérzi, ha peteérése van?Ha igen mit érez olyankor?Köszi! fórum

Sziasztok!Van valaki aki megérzi, ha peteérése van?Ha igen mit érez olyankor?Köszi! (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 5. 05:14
Én alkalmanként érzem meg csak, tehát nem minden peteérésnél, s nekem is a petefészkemnél szokott a hasam fájni, általában mikor a jobb oldali termeli épp a petesejtet aktuálisan, s csak azon a kis jobboldali részen érzek, egy jól körülírt területen fájdalmat.
2010. márc. 4. 18:04

Szia!

Szúrkálást érzek egy napig kb., valamint csillapíthatatlan éhség van rajtam, de olyan, h én nem kívánom az ételt, de ha nem eszek fáj hasam, de nagyon.

2010. márc. 3. 14:45

szia!

én is megérzem,bár erre most derült fény hogy azt érzem.jártam egy két hülye dokinál,aki más fogamzásgátlót írt fel..persze mondanom sem kell hogy ugyanúgy fájt.hol az egyik hol a másik oldalam.

19. Yulcsy
2010. márc. 3. 11:35
Én is megérzem, de régebben nem foglalkoztam vele, csak mióta babát szeretnénk.Mindkét oldalt jól érzem, de nekem a bal oldali a fájdalmasabb.Volt, hogy görcsoldót kellett bevennem.Nálam általában este van, másnapra pedig megjelenik a nyák.
18. e584b61b26 (válaszként erre: 17. - C1e9612cd3)
2010. márc. 3. 10:20

Nekem is azt mondta adoki hogy csodával határos az hogy beágyazódott ilyen vékony nyálkahártyába,amit ugyebár a gyógyszi stimulál!

Én nem féltem h babás lehetek gyógyszival hisz sok éve így védekeztem,hát most az jött ami még nem volt!:)

De nagyon boldog vagyok:*))

17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - E584b61b26)
2010. márc. 2. 19:37

egy időben amúgy én is tartottam attól, h még gyógyszer mellett is teherbe fogok esni. Annyira intenzív peteéréseim voltak, hogy az már nemcsak kellemetlen volt, hanem fájt is. Ez a párommal való kapcsolatunk azon szakaszában volt, amikor a mindent elsöprő, lángoló, észveszejtő szerelem volt. Most is szeretem persze nagyon, de az az őrült szerelem azért már csitult az idővel :)

De szerencsére nem lett baba a dologból. Pontosabban, lehet, h megtermékenyült a petesejt, csak megtapadni nem tudott a gyogyó miatt... Ki tudja?

2010. márc. 2. 11:15
Köszi a válaszokat!Én is ha abban az időpontba (középidő)vagyok nagyon görcsölök,alig birok lépni és erős folyásom van!Ja és minden hónapban másik petefészkem fáj olyankor!Már dokihoz akartam menni,de ha nektek is van ilyen akkor azért van valószinű,csak eddig nem hittem benne!:-)
15. Titánia83 (válaszként erre: 4. - E584b61b26)
2010. márc. 2. 08:25
Mázlista! :D
14. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Cis77)
2010. márc. 2. 08:24
Nekem is van ilyen folyásom. Korábban voltak görcseim is ezeken a napokon, pl. ha hirtelen felálltam. Amikor még tini voltam, a doki ezek miatt vizsgálgatott. Pl. a váladék az fertőzés, a görcs meg ciszta miatt van-e. De most már tudom, hogy minden rendben van, sőt! :)
13. vvicus (válaszként erre: 12. - E584b61b26)
2010. márc. 1. 20:03
Értem, hogy nem egyszerre, ezért mondom, hogy nekem tuti nincs többször, mert már rég itt ülne az ölemben egy pici emberke...:-)
12. e584b61b26 (válaszként erre: 10. - C1e9612cd3)
2010. márc. 1. 19:50
Nekem sem egyszerre van hanem egy ciklus alatt.Nem mindig három van mikor kettő de általában 3.Lehet h most vagyok a nagyon termékeny időszakomban.:)
11. vvicus (válaszként erre: 9. - E584b61b26)
2010. márc. 1. 19:24

Wow, gyógyszer mellett?! Nem vagy semmi! :-)

Nekem nem hiszem, hogy lenne több is, mert csak az általam kritikusnak vélt napokon védekezünk megszakítással, amúgy semmivel, szóval már rég terhes lennék.

2010. márc. 1. 19:22

én pár éve érzem csak, eleinte nem is tudtam, h azt érzem, de felvilágosítottak, h bizony az lesz az! :)

Nekem a petefészkem környéke fájdogál olyankor, és olyan érzés, mintha a petevezető perisztaltikus mozgását érezném, apró kis görcsös fájdalmakkal, ami nem összefüggő, inkább szakaszos, és olyan szurkáló. Innen tudom, h a jobb ováriumom jóval aktívabb, mint a bal oldali.

Néha nekem is van több peteérésem is egy hónapon belül, de nem egyszerre, hanem néhány nap eltéréssel.

9. e584b61b26 (válaszként erre: 8. - Vvicus)
2010. márc. 1. 17:52
Nem véletlen lettem gyógyszi mellett babás...:)
8. vvicus (válaszként erre: 4. - E584b61b26)
2010. márc. 1. 17:48
3 tüszőrepedés???? Te jó Ég, akkor te aztán hipertermékeny vagy! :-o
7. vvicus (válaszként erre: 3. - Cis77)
2010. márc. 1. 17:47
Nem ide tartozik, de a kisebbik lányod szakasztott olyan, mint te! Ezt nem bírtam szó nélkül megállni, ritkán látok ekkora hasonlóságot! :-)
2010. márc. 1. 17:47

Szia!


Nekem olyankor fáj a petefészkeik környékén.

A két gyerekem elött/között nem éreztem ilyet, de a harmadiknál még jól jöhet:)

5. e584b61b26 (válaszként erre: 3. - Cis77)
2010. márc. 1. 17:46
Dettó...
2010. márc. 1. 17:46

Görcsöl a hasam!

És sokkal jobban mint a mensis görcs!És egy hónapban 3 tüszőrepim van .De csak azóta érzem mióta szültem!Azt hittem megbolondultam,hogy érzem ráadásul h 3 egy hónapban,de ovutesztel is alá tudom támasztani!

Adnék belőle szívesen másnak is ha tudnék,ilyet...

Annyi kedves ismerősöm vágyik babára akinek nem sikerül azért mert nincs p.e!:(

2010. márc. 1. 17:43

A gyerkeim előtt évekig hőmérőztem, így tudtam mikor van és jobban odafigyeltem rá. Ilyenkor volt tojásfehérjeszerű folyásom.

az első szülés utántól a peteéreésekor olyan görcseim voltak, hogy több hónapban rohantam a dokihoz, hogy tutira vmi gyulladás. De mindig kiderült, hogy nem, hanem pont pé van. így megszoktam.

2010. márc. 1. 17:42
Nekem ég a hasam olyankor, na meg a nyákból is észreveszem, aznap mindig kipottyan belőlem pisiléskor egy nagyon ragacsos nyákdarab (bocs, szebben nem tudom megfogalmazni...:-)).
2010. márc. 1. 17:40
Sziasztok!Van valaki aki megérzi, ha peteérése van?Ha igen mit érez olyankor?Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook