Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazás két, három éves gyerekkel! fórum

Utazás két, három éves gyerekkel! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 1. 20:54
Azért továbbra is várom az ötleteket, esetleg konkrét címeket is szívesen fogadok.
9. Rebecca33 (válaszként erre: 2. - Fdóri)
2010. márc. 1. 20:54

Szia.

Bőszénfát én is nézegettem. Akkor majd írok nekik.

8. 2c2de63135 (válaszként erre: 1. - Rebecca33)
2010. márc. 1. 20:14
ausztria mesepark, soprontól 15km!!! eszméletlenül fogják élvezni a gyerekek! kb 2-8éves gyerekeknem kitalált öteletes vidámpark, a családi belépő 42Euro volt tavaly, de ezzel bármelyik játékot használhatjátok korlátlanul, színvonalas, ötletes játékok, hatalmas területen, csomó fa van, mi a 35fokban sem égtünk le, mindehol árnyék, idén is megyünk! van honlapjuk is, nézz utána!
7. Emesemm (válaszként erre: 1. - Rebecca33)
2010. márc. 1. 15:43
Szia, én ajánlom kehidakustányt, ha szeretitek a vizet. Nekünk nagyon tetszett. A hertelendy -házban szálltunk meg. Jó volt.
2010. márc. 1. 15:40
Mi 13 hónapossal voltunk Görögországban, Kos szigeten és semmi gond volt. Érdemes apartmant keresni közel a tengerparthoz, így reggel csak ki kell sétálni, még autó sem kell. A buszok is rendszeresen járnak, azzal is lehet közlekedni. Mindenképp csak ajánlani tudom, a picit se viselte meg. Ott tanult meg járni. :-)
5. jujus (válaszként erre: 4. - Jujus)
2010. márc. 1. 15:31
Ja, és azért szálltunk meg Sopronban, mert ausztriában nagyon drága lett volna a szállás, és nem volt távolság átmenni a szállodától.
4. jujus (válaszként erre: 1. - Rebecca33)
2010. márc. 1. 15:27

szia! Kössétek össze belföldet-külfölddel...:)

Mi elmentünk 4 napra Sopronba,egy klassz wellnes szállodába,és onnan kétszer mentünk át ausztriába 1-1 napra....egyik nap Lutzmanburg-ba a fürdőbe,másik nap meg a meseparkba...hihetetlen jó élmény volt mind két nap,a gyerekek nagyon élvezték,és a szállodától csak 25 perc autókázásra van....

2010. márc. 1. 15:18

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne, hogy hová tudnánk elmenni nyáron nyaralni egy két és fél éves gyermekkel.

2010. márc. 1. 15:16
Bőszénfa, meseszálló. Kirándulás, biciklizés, ha jól emlékszem lehet biciklit kölcsönözni tőlük.... Nekünk nagyon tetszett:)
2010. márc. 1. 15:01
Milyen ötletetek van arra, hogy belföldön, akár külföldön hová lehet elmenni gyerkőcökkel? Nyugodt pihenés, családias hangulat, kikapcsolódás. Ötleteket várok, kinek mi vált be!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook