Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 gyerek?! fórum

4 gyerek?! (beszélgetős fórum)


10. Mandka
2010. márc. 1. 21:24
köszönöm a válaszokat, minden belső kételyt eloszlattatok. Ezek az érvek meggyőzőek. Csak a folyamatos lemondások, pár évre még kitolni a hőn áhított szabadságot... Tudom, visszakapom a gyerekeimtől,csak a döntés súlya meg a felelősség... na mindegy, ha kell még valakinek leszületni ebbe a csapatba, megadom a lehetőséget. :)
2010. márc. 1. 18:04
Nekem is 4 van,mindíg is nagy caládot szerettünk volna:))Meggondolandó a mai világban,minket sem vet fel a pénz,viszont próbálunk némi segítségte nyújtani nekik,mire felnőnek,na és ott lesznek Ők egymásnak:))
2010. márc. 1. 16:51

Ha a férjed is szeretné és a feltételek adottak, akkor miért ne? A környezeted rosszallásával nem kell törődni!

Nincs szebb egy békés, szerető, nagy családnál. Én egy pillanatra sem bántam meg, hogy bevállaltam, pedig eleinte a szüleim és a testvéreim ellenezték, de később beletörődtek és ma már örülnek. A szomszédok és az ismerősök, szó szerint lehülyéztek és azt mondták, nem vagyok normális! Node ki ad a véleményükre? Engem egy kicsit sem érdekelt, hogy ki mit mond, ki mit gondol én azt tettem, amit éreztem és amit szerettem volna (persze a férjemmel egyetértésben).

7. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 1. - Mandka)
2010. márc. 1. 15:31
mi most probálkozunk a 4 babával,mert a 3 szülésemből 2 él már csak a 3 kisbabámat 34 órásan elvesztettük
2010. márc. 1. 14:55

Ha a lakás anyagi és egészségügyi körülményeim engednék én is szülnék negyediket.Ja,és persze ha nem múltam volna el már 36

Ha Te úgy érzed minden adott hozzá,nem kell nélkülözni a családban senkinek ha jön mégegy baba,akkor hajrá.

Amúgy segítségem nekem sincs,nem is volt sosem.

5. realbrigitte (válaszként erre: 2. - Realbrigitte)
2010. márc. 1. 14:32
ja és nincs segítség, és nem bántam meg. sajnos egészségileg mentem rá a terhességre az utolsó gyereknél.
4. e1641dee25 (válaszként erre: 1. - Mandka)
2010. márc. 1. 14:32

Szerintem, ha megvannak a feltételek (lakás, biztos jövedelem), akkor mindenképpen.

Bár nekem 4 fivérem van...

2010. márc. 1. 14:31
Miért ne? Nekem is 3 testvérem van.
2010. márc. 1. 14:31
nekem annyi van...
2010. márc. 1. 14:30

Sziasztok!

Szerintetek a mai világban merjünk 4 gyereket vállalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook